برنامه 25 هفته ای کوئیک ویژه شروع از صفر (ویژه فارغ التحصیلان رشته تجربی)

 

بالاخره میتونی طبق یه برنامه ریزی اصولی جلو بری و به رشته دلخواه‌ات برسی

الان وقتش رسیده که طعم لذت بردن از درس خوندن و نتیجه گرفتن رو بچشی. به لطف سیستم برنامه ریزی محصل ایرانی بالاخره می تونی روز به روز به نتیجه دلخواه ات نزدیک تر بشی و قسمت سخت کار یعنی تعیین نقشه راه و برنامه ریزی کردن رو به مشاورین محصل ایرانی بسپاری. تا به حال این موضوع دقت کردی که اکثر کنکوری‌ها همیشه از وضعیت درسی خودشون گله مند هستند؟ چرا این اتفاق میفته؟ ساده هست چون نمیدونن دقیقا باید چه کاری انجام بدن و چجوری برنامه ریزی کنن. ما در کنارتون هستیم و به شما کمک میکنیم از این لیمو ترش کنکور یک لیموناد شیرین بسازی.

استرس گذر زمان رو داری و نمیدونی باید چیکار کنی و نگران حجم عظیم مباحث هستی، جای نگرانی نیست، ما برای تک تک روزهای تو برنامه ریزی داریم و با یک نقشه راه عالی رو رو به سمت هدفت هدایت میکنیم.

خیلی خب، دوست من بذار صادق باشم. نتیجه گرفتن در کنکور به هیچ وجه نه ساده هست و نه اتفاقی. قرار هم نیست معجزه‌ای اتفاق بیافتد.

 

به تنها چیزی که نیاز داری یک برنامه اثبات شده‌ی اصولی هست که بتونه در زمان باقی مانده تا کنکور وضعیت درسی تو رو عالی کنه.

 

از صفر شروع کن و به اوج برس

نمیدونم اما شاید مدت‌هاست تصمیم گرفتی استارت مطالعه برای کنکور رو بزنی، اما به دلایلی هنوز موفق به انجام این کار نشدی، یا اینکه هنوز منتظر یه برنامه ریزی عالی برای شروع هستی.

به هر حال مهم نیست که تا الان چیکار میکردی مهم اینه، زمانی که در اختیار داری بهت این اجازه رو میده که به بهترین نحو ممکن استارت بزنی.

اگر بخوای ادامه راه رو بدون برنامه و نقشه راه پیش بری حقیقتا نتیجه خوبی رو برای تو پیش بینی نمیکنم. چرا که رسیدن به هدف بدون برنامه ریزی مثل قدم زدن در تاریکی هست.

برای زمان باقی مونده نیاز داری یک برنامه ریزی منطقی داشته باشی تا با عمل به اون بتونی به رشته دلخواه خودت برسی.

برای اینکه خیالت رو از بابت داشتن یک برنامه ریزی متناسب با شرایط حال حاضرت راحت کنیم، برنامه کوئیک 25 هفته ای (6 ماهه) رو تهیه کردیم. با کوئیک میتونی از صفر شروع کنی و به اوج برسی.

 

تلاش رمز پیروزی

شاید خودت رو از چیزی که آرزوش رو داری، خیلی دور میبینی و یا مدام در حال حسرت خوردن هستی، حسرت روزهایی که گذشت و تو میتونستی خیلی بهتر ازش استفاده کنی. اما چیزی که وجود داره این هست که تو باید در کنکور امسال شرکت کنی تا برای رسیدن به یک رشته و دانشگاه بی نظیر شانس خودت رو امتحان کنی.

تو باید برای خودت و برای همه اون چشم هایی که منتظر درخشیدن تو هستن تلاش کنی و نهایت سعی ممکن رو برای رسیدن به موفقیت به کار ببری. بنابراین این موضوع خیلی واضح هست که از هیچ چیزی برای رسیدن به موفقیت دریغ نکنی.

در این مسیر مطمئنا به یک سری عوامل نیاز داری. یکی از مهم ترین این موارد، داشتن یک برنامه ریزی خوب و درجه یک هست. ما این برنامه رو در اختیار تو قرار میدیم. برنامه ای که توسط دانشجو های پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه تهران و شهید بهشتی تنظیم شده و تو میتونی با خیال راحت و با اطمینان خاطر از اون استفاده کنی.

مشاورینی این برنامه رو تنظیم کردن، که خودشون این مسیر رو با موفقیت طی کردن و چندین سال، سابقه موفق در زمینه مشاوره و برنامه ریزی کنکور دارن. از طرفی زمانی هم که در اختیار داری زمان کمی نیست. زمانی برای خوش گذرونی الکی نداری ولی برای موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته و دانشگاه مورد علاقت، به اندازه کافی فرصت داری. کم نبودن افرادی که به بهترین نحو ممکن از این زمان استفاده کردن و بهترین نتیجه های ممکن رو به دست آوردن.

فکر نمیکنم چیزی برای رسیدن به موفقیت کم داشته باشی. فقط با بهونه گیری و سهل انگاری میتونی خودت رو از یک رشته بی نظیر دور کنی. این خیلی جذاب و شیرینه که آینده تو در درست خودت هست و در آینده از هیچکس نمیتونی شکایت و گله ای داشته باشی و فقط خودت هستی که باید پاسخگو خودت باشی.

 

قبولی در یک رشته خوب میتونه

درسته که این مسیر ممکن هست که سخت و دشوار به نظر برسه، ولی مطمئنن نتیجه‌ای که برای تو در پی داره، ارزش تحمل هر نوع سختی رو داره. چند ماه بیشتر تا رسیدن به یک آینده درخشان فاصله نداری.

به همون اندازه‌ای که سال بعد میتونه برای شما شیرین و لذت بخش باشه، به همون اندازه هم میتونه ترسناک و سرد باشه. تو رو نمیدونم ولی من به شخصه اگر جای تو بودم سعی میکردم چند ماه رو با تمام توان درس بخونم و بعد تا آخر عمر در اون زمینه‌ای که واقعا بهش علاقه دارم، فعالیت کنم.

چند ماه به ظاهر سختی بکشم ولی سال بعد تو هر مجلسی از دورهمی‌های کوچک خانوادگی تا هر مجلس دیگه ای بین دوستان و اقوام سربلند باشم و حرفی برای گفتن داشته باشم، وقتی یکی از آشنایان در مورد رشته ای که میخونم، از من سوال میپرسه بتونم از یک رشته درست و حسابی نام ببرم.

در رشته ای تحصیل کنم که آینده خیلی خوبی رو میتونه برام رقم بزنه. رشته ای که موقعیت اجتماعی خیلی خوبی داشته باشه. رشته‌ای که بتونم با تحصیل در اون، مورد تایید اجتماعی قرار بگیرم و از نظر مالی بتونم در وضعیت خیلی خوبی قرار بگیرم و از این طریق یک زندگی درجه یک رو برای خودم و اطرافیانم بسازم و از این موضوع که فردی خودساخته هستم، نهایت لذت رو ببرم. به نظرت این مواردی که بهش اشاره کردم، ارزش چند ماه تلاش مداوم رو نداره؟

تصور کن بالاخره بتوانی کاری که عاشقش هستی را انجام بدی و در رشته ایده‌آلت تحصیل کنی.

چقدر حال خودت بهتر از الان خواهد بود؟

چقدر راحت تر می توانی این بار جلو خانواده و یا دوستان سرت را بالا بگیری و بگویی بالاخره شد!

برنامه ریزی کوئیک برای رسوندن تو به هدفت طراحی شده اما صادقانه به یاد داشته باش زمانی که کوئیک رو تهیه کردی باید مو به موی اون رو انجام بدی چون هیچ سیستمی بدون عمل کردن به اون جواب نخواهد داد.

 

از ویژگی‌های برنامه شروع از صفر «کوئیک»

برنامه 25 هفته ای (6 ماهه) هست و تنها برای فارغ التحصیلان تهیه شده

برنامه ای که در حال حاضر پیش روی شماست به جرات بهترین ورژن برنامه ریزی‌ای هست که تا به حال استفاده کردید. این برنامه ریزی توسط تیم مشاوره و برنامه ریزی موسسه محصل ایرانی در طی چندین ماه تلاش و همفکری تنظیم شده و مطمئنن میتونه اصلی ترین ابزار برای رسیدن به موفقیت در این مسیر پر پیچ و خم باشه.

هر سال تعداد زیادی از دانش آموزان از برنامه ها استقبال فوق العاده‌ای داشتن، همیشه هم تلاش ما بر این بوده که نسبت به قبل بهتر باشیم. تلاش ما بر این بود که برنامه ای برای شما تدارک ببینیم که تمام موارد مورد نیاز برای استاندارد و اصولی بودن یک برنامه رو در کنار هم داشته باشه و خدا رو شاکر هستیم که زحمات ما به بار نشست و این برنامه بی نقص رو تهیه کردیم. تنها کاری که شما باید انجام بدید این هست که به این برنامه اعتماد کامل داشته باشید و جلو برید.

 

با تهیه این پکیج دو نوع از برنامه ریزی در اختیار شما قرار گرفته است. برنامه ریزی جامع و تفضیلی

در برنامه ریزی جامع دقیقا مشخص هست که شما باید در طول هر ماه، هر هفته و هر روز چه درس هایی رو مطالعه کنید. چه زمانی باید تست زنی انجام بدید و چه زمانی باید هر یک از مباحث دروس رو مرور کنید

در برنامه ریزی تفضیلی دقیقا برای شما مشخص کردیم که هر یک از مباحث هر روز رو به چه شکلی بخونید، از روی درسنامه بخونید یا کتاب، به چه نوعی از تست پاسخ بدید و هر نکته مهم دیگه ای که لازم دیدیدم رو برای شما ذکر کردیم. برنامه تفضیلی، برای اولین بار هست که توسط موسسه محصل ایرانی در اختیارت قرار میگیره و شما چیزی مثل این برنامه رو جایی نخواهی دید. در کنار یک برنامه ریزی کلی، یک برنامه ریزی جزئی هم از ما دریافت خواهی کرد.

 

شما در این برنامه ریزی در طول هر روز 7 تایم مطالعه ای دارید

از این 7 تایم، 2 تایم دوم و چهارم رو برای درس های ریاضی، فیزیک و شیمی در نظر گرفته شده که به نوبت مطالعه میکنید. یعنی از این 3 درس در طول روز 2 درس رو مطالعه خواهید کرد که ترتیب های متفاوتی رو شاهد خواهید بود

دو تایم سوم و پنجم رو برای درس‌های عمومی شما در نظر گرفتیم که چهار درس عمومی رو یک روز در میان مطالعه خواهید کرد

دو تایم برای مطالعه زیست شناسی در نظر گرفته شده. در تایم اول مطالعاتی، شما زیست دهم و در تایم ششم زیست دوازدهم رو مطالعه خواهید کرد. این روند رو از این جهت قرار دادیم، چرا که تعداد زیادی از کنکوری ها در سال های قبل همیشه نگران مطالعه زیست دوازدهم در انتهای سال بودن و تمایل داشتن که در همون ابتدای کار این درس رو مطالعه کنن

اگر شما عزیزان تمایل داشتید که ساعت مطالعه بیشتری رو ثبت کنید میتونید هر دو تایم اول و ششم رو مطالعه کنید، اما اگر ساعت مطالعه پایینی دارید باید یکی از این دو تایم اول و ششم رو بخونید و این بستگی به تمایل شما داره که کدوم یک از پایه های زیست رو برای شروع کار انتخاب میکنید.

زمان جبرانی

در این برنامه روز های جمعه رو به عنوان زمان جبرانی و همچنین روزی برای مرور مطالب مطالعه شده درس زیست شناسی در نظر گفتیم.

 

وضعیت هر درس در برنامه کوئیک چطور هست؟

 

ادبیات

برای درس ادبیات تمام 5 مبحث رو از لغات و تاریخ ادبیات گرفته تا قرابت معنایی رو برای شما پوشش دادیم. در تایم های مربوط به ادبیات دو درس رو از کتاب درسی مطالعه میکنید و در انتها به 10 تست قرابت معنایی و یا آرایه ادبی پاسخ خواهید داد. در این برنامه هم مبحث زبان فارسی برای کنکوری های نظام قدیم و هم مبحث نگارش برای داوطلب های نظام جدید آورده شده. از طرفی همون طور که در بالا اشاره کردم هر یک هفته درمیان بعد از مطالعه دو درس ادبیات تست زنی برای مباحث آرایه ادبی و قرابت معنایی خواهید داشت. از بابت مرور و تست زنی کوچکترین نگرانی ای نداشته باشید. در این برنامه فوق العاده مرور و تست زنی برای شما قرار دادیم

 

عربی

در یک تایم مطالعاتی عربی، شما یک درس رو مطالعه میکنید. در دور اول مطالعاتی برای هر درس دو روز زمان قرار دادیم، گرچه هر یک از این دروس در انتهای برنامه چندین بار مرور و تست زنی های جداگانه هم خواهند داشت. برای عربی هم دقیقا مثل درس ادبیات هر یک هفته در میان به 10 تست ترجمه و یا یک درک مطلب عربی پاسخ خواهید داد. با این کار جدای از اینکه زمان زیادی رو مصرف نکردید اما به دلیل تکرار زیاد به تسلط فوق العاده بالایی خواهید رسید.

 

دین و زندگی

برای دین و زندگی، تک به تک درس ها رو در تایم های مطالعاتی مخصوص به دینی مطالعه میکنید. از طرفی روال کار به این شکل هست که بعد از مطالعه هر سه درس، تست زنی هم خواهید داشت. در ادامه برنامه هر یک از درس ها مجدد مرور خواهد شد و زمانی هم برای مرور مبحث آیات و روایات هر سه پایه دینی برای شما در نظر گرفتیم. میبینید برای همه چی فکر شده و جای نگرانی وجود نداره، فقط باید همراه باشید.

 

زبان انگلیسی

در این برنامه زبان انگلیسی بیشتر از اون چیزی که فکر کنید مرور و تست زنی خواهد داشت. در ابتدا برای مطالعه اولیه هر یک از درس ها دو روز زمان خواهید داشت و بعد از اون مجدد چندین بار هر یک از درس های زبان جداگانه مرور و تست زنی خواهد داشت. در ضمن در انتهای هر یک از تایم های مطالعاتی زبان، باید در مدت زمان 10 دقیقه به یک مجموعه کلوز تست و ریدینگ هم پاسخ بدید. این تکرار میتونه برای به تسلط رسیدن شما نقش بسزایی رو عمل کنه.

 

ریاضی و فیزیک و شیمی

تمام مباحث این سه درس رو در این برنامه به طور کامل پوشش دادیم. هر یک از مباحث برای بار اول حداقل در طول 4 روز مطالعه خواهد شد و جداگانه چندین بار مرور و تست زنی هم خواهد داشت. با توجه به هویت این دروس اون جایی که نیاز بوده مطالعه و تست رو باهم برای شما قرار دادیم، در جای خود مرور و تست زنی های جداگانه هم قرار دادیم. باز هم تاکید میکنیم که از بابت مرور و تست زنی این دو درس به هیچ عنوان نگران نباشید ، واستون سنگ تموم گذاشتیم.

 

زیست شناسی

زیست شناسی در این برنامه روال متفاوتی رو دنبال میکنه و فوق العاده بهتر و کاربردی تر نسبت به سابق هست. در این برنامه دو تایم رو در طول روز برای زیست در نظر گرفتیم. اگر بتونید ساعت مطالعه بالایی رو ثبت کنید دیگه هیچ نگرانی ای نخواهید داشت. اگر هم که در حال حاضر ساعت مطالعه بالایی ندارید میتونید یکی از این دو تایم مربوط به زیست رو بخونید و اینکه کدوم تایم رو بخونید بستگی به تمایل شما خواهد داشت.

 

توضیح در مورد وقت هفتم

وقت هفتم در این برنامه بیشتر برای تست زنی شما اختصاص داده شده و شما برای مباحثی که مطالعه کردید طبق برنامه تست زنی خواهید داشت. زمانی که برای این قسمت سپری میکنید نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه هست. البته در کنار تست زنی مطالعه مبحث نگارش (زبان فارسی نظام قدیم ) هم در این زمان خواهد بود. اگر وقت کم آوردید میتونید این بخش رو اجرا نکنید (به جز قسمت نگارش)، اختیاری هست ولی برای نتیجه گیری حداکثری و بالا بردن میزان تسلط شما روی مباحث این قسمت واقعا کمک کننده خواهد بود.

 

اگر به این برنامه عمل کنم موفق میشم؟

کسی نبوده با برنامه ریزی صحیح و اجرای اون نتیجه نگرفته باشه، این بستگی به تو داره که چقدر حاضری برای رسیدن به هدفت تلاش کنی، برای رسیدن به موفقیت اصلی‌ترین چیزی که نیاز داری برنامه ریزی و اجرای اون هست. با داشتن کوئیک میتونی به قبولی در بهترین رشته‌ها فکر کنی.

 

در برنامه کوئیک هر درس چند بار مطالعه و مرور میشه؟

وجود مرور در برنامه ریزی فوق العاده اهمیت بالایی داره. از این جهت در برنامه‌ای که برای شما تنظیم شده که مرور و تست زنی اهمیت فوق العاده‌ای در نظر گرفته.

در این برنامه ریزی هر مبحث بر اساس اهمیتی که داره، تعداد تستی که در کنکورهای اخیر از اون مبحث سوال طرح شده و همینطور بر اساس حجمی که در کتاب درسی داره زمان مطالعه در نظر گرفته شده.  پس از این لحاظ خیالت راحت هست. به قدری برای یک مبحث زمان داری تا بتونی به تسلط کامل برسی و بعد با مرور و تست زنی به تسلط خودت اضافه کنی.

 

اگر سوالی داشتم، چیکار کنم؟

در این برنامه به تمامی موارد اشاره شده. دقیق مشخص هست که برای چه مبحثی باید درسنامه کتاب کمک آموزشی رو مطالعه کنی. برای چه مبحثی فقط باید از کتاب درسی استفاده کنی و یا برای چه درسی میتونی به صورت انتخابی از درسنامه کتاب کمک آموزشی و یا کتاب درسی استفاده کنی. کاملا مشخص کردیم که در چه تایم‌هایی و برای چه دروسی باید تست زنی رو بلافاصله بعد از مطالعه انجام بدی و برای چه مباحثی باید بین زمان مطالعه و تست زنی وقفه داشته باشی. علاوه بر این، یک آیدی پشتیبانی در اختیارت قرار میگیره که بتونید تمامی پرسش‌های خودت رو تا روز کنکور از مشاور بپرسی. هر سوال مشاوره‌ای که برات پیش بیاد رو میتونی از این آیدی تلگرامی بپرسی. این پشتیبانی تا روز کنکور در کنار شماست و میتونی با خیال آسوده برنامه رو دقیق اجرا کنی.

 

اگر از برنامه عقب افتادیم جای جبران داره؟

یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه ریزی استاندارد، داشتن زمان های جبرانی هست. در این برنامه بعضی از روزها و همینطور تایم های مطالعاتی رو برای تو خالی گذاشتیم تا به عنوان زمان جبرانی بتونی نهایت استفاده ممکن رو از اون ببری و از برنامه عقب نمونی

 

برنامه کوئیک به تو کمک میکنه تا

مزد سال‌ها درس خوندن خودت رو همین امسال بگیری

در رشته ای قبول بشی که از صمیم قلب عاشقش هستی

روزی بتونی برای جامعه و کشورمون فردی تاثیرگزار و مفید باشی

در رشته ای تحصیل کنی که در آینده به یک پرستیژ اجتماعی خوب برسی

در رشته ای تحصیل کنی که از نظر مالی میتونه تو رو به بهترین ها برسونه

 

برنامه 20 هفته‌ای کوئیک

پکیج کوئیک شامل چه چیزهایی هست؟

برنامه جامع روزانه و ساعتی

در این برنامه همه چیز مشخص هست. دقیقا میدونی هر روز باید چه کاری رو انجام بدی و دیگه سردرگم نیستی. مباحث کنکور بر اساس اهمیت و پر تست بودن در برنامه قرار گرفته. بارها مرور و تست زنی برای دروس قرار داده شده تا خیالت از به خاطر سپردن دروس راحت باشه. تا کنکور هنوز فرصت خیلی زیادی باقی مونده و اگر هر چه زودتر برنامه رو اجرا کنی در انتها وقت هم برای تست و مرور بیشتر و همچنین جمع بندی اضافه خواهی آورد. این برنامه با آزمون های آزمایشی هماهنگ نیست.

 

همین الان نمونه کوئیک رو میتونی دانلود کنی:

نمونه برنامه کوئیک

 

صفحه ویژه برنامه کوئیک در سایت

عزیزانی که کوئیک رو تهیه میکنند لینک یک پنل اختصاصی بهشون داده میشه که بتونن فایل‌های همراه برنامه کوئیک رو دانلود کنن، این فایل‌ها تا روز کنکور اضافه میشن

 

فایل‌های صوتی مشاوره‌ای

بهترین فایل های صوتی از دانشجوهای پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه‌های تهران و بهشتی در اختیارتون قرار میگیره، محوریت این ویس‌ها موفقیت در زمان باقی مانده هست. با گوش دادن به این ویس‌ها راهکارهای موفقیت در زمان باقی مونده رو یاد میگیری و با اجرایی کردنش وضعیت درسی خودت رو عالی میکنی.

طبیعتا از الان تا کنکور هر شخصی نمیتونه روحیه خودش رو خوب و در حد ایده آل حفظ کنه. ما برای این موضوع هم فکری کردیم. در این پکیج، ویس های انگیزشی خیلی خوبی قرار داده میشه. ویس های انگیزشی برای اینکه همیشه انرژی خوبی برای مطالعه داشته باشی و ویس‌های مشاوره ای برای اینکه با نحوه اصولی انجام هر کاری از الان تا روز کنکور آگاه بشی. ویس هایی که توسط رتبه برترهای کنکور گروه محصل ایرانی (محمد اسدی رتبه  13 کنکور 92، خانم پارسایان و خانم مجد دانشجویان دندانپزشکی شهید بهشتی) تهیه شده.

این ویس‌ها میتونه در کنار برنامه ریزی و پشتیبانی تا روز کنکور، وضعیت درسی تو رو به طور کامل دگرگون کنه.

 

فایل‌های انگیزشی

بهترین فایل‌های انگیزشی با موضوع کنکوری که میتونه انگیزه و روحیه فوق العاده‌ای به شما بده. این فایل‌ها رو هیچ جای دیگه‌ای نمیتونی پیدا کنی و اختصاصی برای تهیه کنندگان کوئیک تهیه و تولید شده.

 

مشاوره و پشتیبانی

برنامه ریزی هرچقدر هم که خوب و دقیق تنظیم شده باشه به تنهایی نمیتونه برای یک کنکوری مفید باشه. به همین خاطر یک آیدی تلگرامی شخصی به هر داوطلب داده میشه تا بتونه تمامی سوالات مشاوره ای خودش رو تا روز کنکور از یک دانشجویان پزشکی بپرسه. مشاوری که در یک رشته و دانشگاه عالی تحصیل میکنه و از طرفی خودش این مسیر رو یکبار با موفقیت طی کرده قطعا میتونه اطلاعات خیلی خوبی رو برای سوالات مشاوره‌ای در اختیارت بزاره. همچنین اگر نیاز به مشاوره بیشتر داشتید میتونید از طریق ایدی پشتیبانی تا 4 بار وقت تماس رزرو کنیدو سوالات خودتون رو از یک مشاور بپرسید.

البته این خدمات رایگان هست و با تهیه پکیج کوئیک میتونی از این ویژگی عالی بهره ببری.

 

اگر هدفت فقط قبولی در کنکور هست توصیه نمیکنم کوئیک رو تهیه کنی

قبول شدن در کنکور طی سال‌های اخیر کار فوق العاده ساده‌ای شده. شما اگر برگه پاسخ نامه آزمون رو سفید هم تحویل بدی، در یک رشته دانشگاه به نسبت خوب در اطراف تهران پذیرفته میشی. اما این موضوع هیچ وقت هدف ما نبوده.

اگر ما تصمیم به تهیه چنین پکیجی کردیم، قصد داشتیم شرایط قبولی شما در یک رشته و دانشگاه خوب رو فراهم کنیم. برنامه‌ای که در این پکیج، تحت عنوان پکیج کوئیک در اختیار شما قرار میگیره، برنامه فوق العاده کاملی هست. برنامه‌ای که برای هر مبحث بر اساس بودجه بندی، اهمیت و حجمی که داره زمان مطالعه در نظر گرفته. برنامه ای که برای تمامی مباحث حداقل 3 مرتبه مرور و تست زنی داره.  علاوه بر این ویس‌های انگیزشی و مشاوره‌ای برای شما در صفحه ویژه کوئیک در سایت ارسال میکنیم. با کوئیک تا روز کنکور با هم در ارتباط خواهیم بود.

 

اگر صفر مطلق هستی و هنوز چیزی نخوندی

اگر سردرگم هستی و نمیدونی دقیقا باید چیکار کنی

اگر تا به حال مطالعه خوبی نداشتی و دنبال جبران کم کاری‌های گذشته هستی

اگر هدف بزرگی داری و دوست داری با طی کردن یک مسیر درست به رشته دلخواه‌ات برسی

اگر که نمیدونی از کجا باید شروع کنی و احساس میکنی که از رویای خودت فاصله گرفتی

اگر خودت رو لایق بهترین ها میدونی

پس حتما شروع کن. ما هم در کنارت هستیم و به تو کمک میکنیم که با دید باز و آرامش فوق العاده بیشتری این مسیر رو طی کنی

 

آیا کسانی که قبلا برنامه‌های شما رو تهیه کردن رضایت داشتن؟

گوشه‌ای از لطف و محبتی که عزیزان کنکوری بعد از تهیه برنامه‌ها نسبت به ما داشتند. در محصل ایرانی خدماتی ارائه نمی شود مگر اینکه به نتیجه ساز بودن آن ایمان داشته باشیم.

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

در پکیج کوئیک برنامه‌ای برایت تدارک دیده شده و خیالت راحته که برای تک تک ساعت‌های هر روزت برنامه داری و دیگه سردرگم نیستی.

بهای پکیج کوئیک که شامل 25 هفته برنامه ریزی+مشاوره و پشتیبانی+ فایل‌های مشاوره‌ای و انگیزشی رتبه‌های برتر می‌باشد، با هزینه کم 149 هزار تومانی قابل تهیه هست.

با تهیه این محصول به ابزاری مجهز میشی که میتونی با یک برنامه اصولی زمان باقی مانده تا کنکور رو حرفه ای پشت سر بذاری و در ادامه مسیر بابت عقب ماندگی های درسی خود نگرانی نداشته باشی.

ما پکیج موفقیت کاملی رو پیشنهاد دادیم که میتونه به معنای واقعی کلمه، شرایط تو رو متحول کنه و باعث موفقیت ادامه دار تو در کنکور سراسری بشه، این دقیقا همون چیزی هست که در زمان محدود باقی مونده میتونه برگ برنده تو باشه. ارزش این محصول و نتیجه ای که برای تو ایجاد میشه چندین برابر هزینه‌ای که امروز برای اون در نظر گرفته شده ولی ما امروز کوئیک رو برای تو که در مورد تغییر آینده خودت جدی هستی با هزینه‌ای بسیار پایین تر در اختیارت قرار میدیم تا تو هم مثل باقی کسانی که با این برنامه استارت زدن شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی.

هدیه ویژه برای کسانی که تا تاریخ 15 آبان ماه پکیج کوئیک رو تهیه کنند
یه سورپراز خفن هم برای عزیزانی که تا 15 آبان ماه کوئیک رو تهیه کنند داریم. 8 هفته برنامه جمع بندی اختصاصی هم بعد از اتمام برنامه کوئیک به صورت هدیه به شما داده میشه. فقط کافیه یه پیام به تیم پشتیبانی کوئیک بدید تا این هدیه فوق العاده هم در اختیار شما قرار بگیره.
حذف‌شده: 8 هفته برنامه جمع بندی که میتونید درس هایی که با اجرای برنامه کوئیک مطالعه کردید رو به صورت حرفه ای جمع بندی کنید و با رسیدن به تسلط 100 درصد روی درس ها آماده ترکوندن کنکور باشید

 

روش تهیه برنامه:

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنی و اطلاعات خودت رو وارد کنی. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت میشی. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردی و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنی. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

تهیه برنامه کوئیک

 

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره 09011612560 در ارتباط باشید.

 

برای تهیه برنامه کوئیک نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این برنامه نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

سامانه پیامکی:

عدد 25 رو به شماره 3000340610 بفرستید. مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و برای تهیه کوئیک شما را راهنمایی خواهند کرد.

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

واتس آپ:

https://wa.me/989011612560

شماره تماس مستقیم (ازساعت 9 صبح تا 10 شب): 09011612560

 

آینده خودت رو چجوری میبینی؟

میتونی این صفحه رو ببندی و آینده رو بر اساس سعی و خطا بسازی و یا میتونی همین الان همراه باقی دوستانت شوی و  کوئیک به همراه تجربیات چندین ساله رو دریافت کنی تا هر چه سریعتر استارت قوی خودت رو بزنی و روز به روز به هدفت نزدیکتر بشی.

همسفر بقیه دوستات شو و تو زمان باقی مونده همه شرایط رو به نفع خودت تغییر بده…

زمان رو از دست نده برای تهیه برنامه کوئیک کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

تهیه برنامه کوئیک

 

363 پاسخ

نظر خودت رو بنویس

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند