برنامه جامع نیم سال دوم

برنامه نیم سال دوم ویژه فارغ التحصیلان رشته تجربی

 

دنبال راهی هستی که بتونی امسال بهترین نتیجه ممکن رو به دست بیاری؟

کنکوری نظام قدیم هستی و نگرانی که نتونی از آخرین فرصت به خوبی استفاده کنی؟

تا به الان دست و پا شکسته درس خوندید و به نتیجه نرسیدید؟

سردرگمید و نمیدونید باید چجوری درس‌ها رو به موقع تموم کنید؟

دلت میخواد که از کنکور سال ۹۸ نهایت استفاده ممکن رو ببری؟

جای هیچ نگرانی باقی نیست، برنامه نیم سال دوم فرصتی فوق العاده برای اوج گرفتن شماست.

 

سال ۹۸ شلیکِ آخر شما برای موفقیت است

شاید این روزها ناامیدی به شما غلبه کرده و به شما اجازه حرکت به سمت اهدفتون رو نمیده،

شاید فکر کنید که رسیدن به رشته و دانشگاه‌ مورد علاقتون فقط در حد یک رویاست،

شاید به دلایل مختف مثل دانشجو بودن، یا ازدواج، سربازی و… چندین سال از فضای رقابتی کنکور دور بودی،

به شما دوست عزیز این اطمینان رو میدیم که اگر با روحیه جنگنده و یک تصمیم هوشمندانه و با عمل به یک برنامه حساب شده، میتونی از سردرگمی نجات پیدا کنی و به موفقیت‌های بزرگی برسی.

 

دوست عزیزم طبق آخرین اطلاعاتی که از سوی سازمان سنجش کشور ارائه شده، کنکور سال ۹۸ آخرین کنکوری خواهد بود که دوستان نظام قدیم میتونن با خوندن کتاب‌های نظام قدیم شرکت کنن و از سال ۹۹ کنکور فقط بر اساس کتاب‌های نظام جدید برگزار میشه. بنابراین این آخرین تیر کمان شما خواهد بود. به شما توصیه میکنیم که اگر واقعا به رشته و دانشگاه خاصی علاقه دارید، از این فرصت پیش رو نهایت استفاده ممکن رو ببرید و برای رسیدن به موفقیت از هیچ چیزی دریغ نکنید. بنابراین امسال رو به هیچ عنوان با آزمون و خطا از دست ندید. چه با برنامه نیم سال دوم محصل ایرانی و چه با برنامه هر موسسه دیگه‌ای، حتما طبق برنامه ریزی اصولی مطالعه کنید.

از ویژگی‌های برنامه نیم سال دوم

برنامه نیم سال اول از ۶ بهمن تا ۲۷ اردیبهشت ماه تنظیم شده است.

در این برنامه زمان های جبرانی برای زمانی که شما از برنامه عقب افتادید در نظر گرفته شده است، بنابراین استرس تمام نکردن برنامه را نخواهید داشت و همچنین زمان های ویژه برای مرور و تست زنی دروس مختلف در نظر گرفته شده است.

حداقل زمانی که برای اجرای این برنامه نیاز دارید ۸ ساعت است البته با پشتکار و استفاده از بخش های ویژه ای که در این برنامه برای شما تدارک دیده‌ایم میتوانید ساعت مطالعه خود را به ۱۱ ساعت افزایش دهید.

در این برنامه به صورت دقیق به مباحث و صفحات مورد نیاز اشاره شده است.

به جرات میتونیم بگیم که از کامل ترین و اصولی ترین برنامه هایی هست که تا به الان دیدی. در این برنامه هر مبحث بر اساس حجمی که داره، بر اساس تعداد تستی که در چند سال اخیر در کنکور از اون مطرح شده و همین طور بر اساس اهمیتی که داره زمان برای مطالعه اختصاص دادیم و از طرفی به طور جداگانه هر مبحث چندین بار مرور و تست زنی میشه.

اگر به این برنامه عمل کنم موفق میشم؟

کسی نبوده با برنامه ریزی صحیح و اجرای اون نتیجه نگرفته باشه، این بستگی به تو داره که چقدر حاضری برای رسیدن به هدفت تلاش کنی، برای رسیدن به موفقیت اصلی‌ترین چیزی که نیاز داری برنامه ریزی و اجرای اون هست. با داشتن کوئیک میتونی به قبولی در بهترین رشته‌ها فکر کنی.

پکیج نیم سال دوم شامل چه چیزهایی هست؟

برنامه جامع روزانه و ساعتی

در این برنامه همه چیز مشخص هست. دقیقا میدونید هر روز باید چه کاری رو انجام بدید و دیگه سردرگم نیستید. مباحث کنکور بر اساس اهمیت و پر تست بودن در برنامه قرار گرفته. بارها مرور و تست زنی برای دروس قرار داده شده تا شما خیالتون از به خاطر سپردن دروس راحت باشه.

در این برنامه شما هر روز ۶ واحد مطالعاتی ثابت و یک وقت دارید. در این برنامه زمان های جبرانی زیادی برای اوقاتی که شما از برنامه عقب افتادید در نظر گرفته شده، بنابراین استرس نیمه کاره ماندن برنامه رو نداشته باشید.

 

نمونه برنامه رو همین الان دانلود کن

[maxbutton id=”16″ url=”https://irmohasel.com/wp-content/uploads/nemunenimsaldovom.pdf” ]

 

صفحه ویژه برنامه نیم سال دوم در سایت

عزیزانی که برنامه نیم سال دوم رو تهیه میکنند لینک یک پنل اختصاصی بهشون داده میشه که بتونن فایل‌های همراه برنامه  رو دانلود کنن، این فایل‌ها تا روز کنکور اضافه میشن

 

فایل‌های صوتی مشاوره‌ای

بهترین فایل‌های صوتی از دانشجوهای پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه‌های تهران و بهشتی در اختیارتون قرار میگیره، محوریت این ویس‌ها موفقیت در زمان باقی مانده هست. با گوش دادن به این ویس‌ها راهکارهای موفقیت در زمان باقی مونده رو یاد میگیری و با اجرایی کردنش وضعیت درسی خودت رو عالی میکنی.

طبیعتا از الان تا کنکور هر شخصی نمیتونه روحیه خودش رو خوب و در حد ایده آل حفظ کنه. ما برای این موضوع هم فکری کردیم. در این پکیج، ویس های انگیزشی خیلی خوبی قرار داده میشه. ویس های انگیزشی برای اینکه همیشه انرژی خوبی برای مطالعه داشته باشی و ویس‌های مشاوره ای برای اینکه با نحوه اصولی انجام هر کاری از الان تا روز کنکور آگاه بشی. ویس هایی که توسط رتبه برترهای کنکور گروه محصل ایرانی (محمد اسدی رتبه  ۱۳ کنکور ۹۲، خانم پارسایان و خانم مجد دانشجویان دندانپزشکی شهید بهشتی) تهیه شده.

این ویس‌ها میتونه در کنار برنامه ریزی و پشتیبانی تا روز کنکور، وضعیت درسی تو رو به طور کامل دگرگون کنه.

 

ویس انگیزشی

بهترین ویس‌های انگیزشی با موضوع کنکوری که میتونه انگیزه و روحیه فوق العاده‌ای به شما بده. این ویس‌ها رو هیچ جای دیگه‌ای نمیتونی پیدا کنی و اختصاصی برای تهیه کنندگان پکیج نیم سال دوم تهیه و تولید شده.

 

تست

برای فارغ التحصیلان تست‌های طبقه بندی شده آزمون‌‌های آزمایشی قرار داده شده

با داشتن این تست ها، نیاز شما برای سوالات چهارگزینه‌ای با کیفیت حل میشه و دیگه نیاز به منبع جدیدی ندارید. حتما به خوبی ازشون بهره ببرید.

 

مشاوره و پشتیبانی

برنامه ریزی هرچقدر هم که خوب و دقیق تنظیم شده باشه به تنهایی نمیتونه برای یک کنکوری مفید باشه. به همین خاطر یک آیدی تلگرامی شخصی به هر داوطلب داده میشه تا بتونه تمامی سوالات مشاوره ای خودش رو تا روز کنکور از یک دانشجویان پزشکی بپرسه. مشاوری که در یک رشته و دانشگاه عالی تحصیل میکنه و از طرفی خودش این مسیر رو یکبار با موفقیت طی کرده قطعا میتونه اطلاعات خیلی خوبی رو برای سوالات مشاوره‌ای در اختیارت بزاره

البته این خدمات رایگان هست و با تهیه پکیج نیم سال دوم میتونی از این ویژگی عالی بهره ببری.

 

دوست عزیز، صادقانه، حقیقت داستان این هست که تو برای رسیدن به هدفت در کنکور نیاز به یک برنامه ریزی صحیح داری

اگر از بی برنامگی خسته شدی و نمیدونی دقیقا باید چیکار کنی

اگر برای خودت برنامه ریزی میکنی اما به آن اعتماد نداری

برنامه نیم سال دوم میتونه به تو کمک بزرگی کنه

برنامه نیم سال دوم این فرصت را به شما میده تا با یک دید بلند مدت برای موفقیت در کنکور تلاش کنید. شما با خیالی آسوده تا دوران جمع بندی طبق یک برنامه حساب شده که کاملا هماهنگ با آزمون قلم چی پیش میری و روز به روز پیشرفت میکنی

 

با برنامه نیم سال دوم همگام شوید اگر

میخواهید مقتدارنه و بدون سردرگمی نیم سال دوم رویایی خودتان را تجربه کنید.

میخواهید طبق یک برنامه هماهنگ و منطبق بر آزمون آزمایشی مورد نظرتان تا انتها پیش روید و به نتایج عالی دست پیدا کنید.

میخواهید خیالتان از بابت تمام کردن و جمع بندی مباحث پیش ۲ و یکی از پایه‌ها راحت باشد

 

اگر سوالی داشتم، چیکار کنم؟

در این برنامه به تمامی موارد اشاره شده. دقیق مشخص هست که برای چه مبحثی باید درسنامه کتاب کمک آموزشی رو مطالعه کنی. برای چه مبحثی فقط باید از کتاب درسی استفاده کنی و یا برای چه درسی میتونی به صورت انتخابی از درسنامه کتاب کمک آموزشی و یا کتاب درسی استفاده کنی. کاملا مشخص کردیم که در چه تایم‌هایی و برای چه دروسی باید تست زنی رو بلافاصله بعد از مطالعه انجام بدی و برای چه مباحثی باید بین زمان مطالعه و تست زنی وقفه داشته باشی. علاوه بر این، یک آیدی پشتیبانی در اختیارت قرار میگیره که بتونید تمامی پرسش‌های خودت رو تا روز کنکور از مشاور بپرسی. هر سوال مشاوره‌ای که برات پیش بیاد رو میتونی از این آیدی تلگرامی بپرسی. این پشتیبانی تا روز کنکور در کنار شماست و میتونی با خیال آسوده برنامه رو دقیق اجرا کنی.

آیا این برنامه کاملاً مطابق با آزمون آزمایشی است؟

بله! این برنامه کاملا مطابق با آزمون‌های قلم چی است.

برای اجرای این برنامه چقدر زمان نیاز دارم؟

حداقل زمان مورد نیاز برای اجرای این برنامه ۸ ساعت است. البته ما برای افراد مستعد و پرتلاش بخش های ویژه‌ای در برنامه تدارک دیده‌ایم که می توانند در حدود ۱۱ ساعت مطالعه داشته باشند.

اگر از برنامه عقب بیفتم چه می شود؟

یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه ریزی استاندارد، داشتن زمان های جبرانی هست. در این برنامه بعضی از روزها و همینطور تایم های مطالعاتی رو برای تو خالی گذاشتیم تا به عنوان زمان جبرانی بتونی نهایت استفاده ممکن رو از اون ببری و از برنامه عقب نمونی

چه افرادی می توانند از این برنامه استفاده کنند؟

این برنامه برای تمامی فارغ التحصیلانی که در آزمون های آزمایشی قلم چی شرکت می کنند مناسب است. در واقع برای تمام فارغ التحصیلانی تهیه شده که حداقل ۸ ساعت در روز وقت آزاد دارند. برنامه نیم سال دوم این فرصت را به شما می دهد تا با یک برنامه ریزی دقیق به دور از استرس با آرامش نیم سال دوم رویایی را تجربه کنید. این برنامه به تمام افرادی که قصد دارند گام بلندی برای موفقیت در کنکور سراسری بردارند توصیه می کنیم.

این برنامه برای چه مدت زمانی تنظیم شده و چه مباحثی رو در این برنامه آوردید؟

این برنامه تا پایان نیم سال دوم برنامه راهبردی هر آزمون آزمایشی مطابق بر بودجه بندی آزمون‌های قلمچی  تنظیم شده است. شما با این برنامه تمام مباحث نیم سال دوم پیش دانشگاهی و یکی از پایه‌های تحصیلی را مطالعه خواهید کرد.

آیا کسانی که قبلا برنامه‌های شما رو تهیه کردن رضایت داشتن؟

گوشه‌ای از لطف و محبتی که عزیزان کنکوری بعد از تهیه برنامه‌ها نسبت به ما داشتند. در محصل ایرانی خدماتی ارائه نمی شود مگر اینکه به نتیجه ساز بودن آن ایمان داشته باشیم.

   

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

در پکیج نیم سال دوم برنامه‌ای برایت تدارک دیده شده و خیالت راحته که برای تک تک ساعت‌های هر روزت برنامه داری و دیگه سردرگم نیستی.

بهای پکیج نیم سال دوم که شامل برنامه ریزی+ پشتیبانی+ فایل‌های مشاوره‌ای و انگیزشی رتبه‌های برتر+پک تست می‌باشد ۸۹ هزار تومان هست

با تهیه این محصول به ابزاری مجهز میشی که میتونی با یک برنامه اصولی زمان باقی مانده تا کنکور رو حرفه ای پشت سر بذاری و در ادامه مسیر بابت عقب ماندگی های درسی خود نگرانی نداشته باشی.

ما پکیج موفقیت کاملی رو پیشنهاد دادیم که میتونه به معنای واقعی کلمه، شرایط تو رو متحول کنه و باعث موفقیت ادامه دار تو در کنکور سراسری بشه، فرقی نمیکنه برای رسیدن به چه رشته‌ای تلاش میکنی این دقیقا همون چیزی هست که در زمان محدود باقی مونده میتونه برگ برنده تو باشه. ارزش این محصول و نتیجه ای که برای تو ایجاد میشه چندین برابر هزینه‌ای که امروز برای اون در نظر گرفته شده ولی ما امروز نیم سال دوم رو برای تو که در مورد تغییر آینده خودت جدی هستی با هزینه‌ای بسیار پایین تر در اختیارت قرار میدیم تا تو هم مثل باقی کسانی که با این برنامه استارت زدن شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی.

همین الان عدد ”۹” رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

روش تهیه برنامه:

روش اول: خرید اینترنتی

افیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنی و اطلاعات خودت رو وارد کنی. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت میشی. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردی و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنی. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

[maxbutton id=”18″ url=”https://Zarinp.al/201917″ text=”تهیه برنامه نیم سال دوم” ]

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

 

برای تهیه برنامه نیم سال اول نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این برنامه نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

سامانه پیامکی

عدد ۹ رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

شماره تماس موبایل: ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸

شماره دفتر مرکزی:  ۱۴۹۹ ۲۸۴۲ ۰۲۱

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

 

سفر به سمت هدف

خوشگلترین سفری که تو عمرت میتونی تجربش کنی ھمینه؛ سفر به مقصد ھدفت، آرزو و رویاهات. ھمون هدفی که واست تهِ آرامش و خوشبختی

تو ، قھرمانِ زندگیِ خودت هستی، مبارزِ توقف ناپذیر، شاھکار خدا

حواست تو چه مسیری ھستی؟ مسیری که شاید خیلی ھا آرزو دارن یه بار دیگه فرصت داشته باشن برگردن عقب و از نو بسازن! دوست ندارم تو هم مثل خیلیای دیگه این زمان رو از دست بدی و از این مسیر فقط حسرت برات به یادگار بمونه…
واسه ساختن زندگیت هنوز هم وقت هست؛ واسه رسیدن به اون چیزی که لایقش هستی وقت هست؛ قدر بدون این ثانیه ھارو و فرصت رو از دست نده، شاید این آخرین شانس تو برای موفقیت تو کنکور ۹۸ باشه

همسفر بقیه دوستات شو و تو چهار ماه آینده همه شرایط رو به نفع خودت تغییر بده…

زمان رو از دست نده برای تهیه برنامه نیم سال دوم کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

[maxbutton id=”18″ url=”https://Zarinp.al/201917″ text=”تهیه برنامه نیم سال دوم” ]

مطالب بیشتر

نقشه راه کنکور!

برنامه ریزی 6 ماهه

تلویزیون کنکور

مشاوره با رتبه های برتر

همین الان میتونی یک مشاور رتبه برتر و یک مربی موفقیت کنکور در کنارت داشته باشی

guest
23 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
Mohadeseh
Mohadeseh
2020-02-28 12:42

سلام این برنامه واسه نظام قدیم هم هست ؟؟؟؟چون میخوام تهیه ش کنم و نظام قدیم تجربی هستم .

ملینا
ملینا
2018-12-18 21:53

سلام،ببخشید،دربرنامه ای که واسه نیمسال دوم میاد آیا واسه دورانی که آزمونای جامع شروع میشه(خرداد)هم برنامه ریزی شده؟،تجربی نظام قدیم.خواهش میکنم جواب بدید خیلیی ضروریه

امیرعباس
امیرعباس
2018-10-02 13:05

با سلام . پس ادامه ی برنامه چی میشه؟نیمسال دوم برنامه نمیزارید تو سایت؟

امیر
امیر
2018-09-29 13:39

سلام و خسته نباشید
ببخشید فقط میخواستم بدونم آخرین رتبه ای که میشه دانشگاه دولتی تو رشته ی پرستاری قبول شد چقدره؟! منطقه دو…
مرسی

mostafa
mostafa
2018-09-29 11:45

سلام شما آزمون آنلاینم دارید

فتحی
فتحی
2018-09-28 19:37

سلام وقتتون بخیر
من در حد صفر مطلق هستم و نظام قدیم هستم امسال ی اراده قوی خدا بهم داده میخوام برا پزشکی بخونم ولی نگاه کتابامی کنم صفر صفرم آیا باتوکل به خدا امیدی هست به قبول شدنم

رضا محبی
رضا محبی
2018-09-28 17:15

سلام.
هر سوالی در ارتباط با اجرای برنامه داشته باشیم میتونیم از آیدی بپرسیم؟

javid
javid
2018-09-26 10:07

سلام خسته نباشید ممنون از برنامه خوبتون من برنامه رو تهیه کردم سوال داشتم چیکار کنم

سمانه
سمانه
2018-09-25 17:10

پس نظام جدید چی؟

لیلا
لیلا
2018-09-24 18:11

این برنامه مطابق با آزمون گاج هم هست؟

کنکوری انسانی
کنکوری انسانی
2018-09-24 18:07

سلام وقت بخیر ببخشید برای انسانی ها برنامه نیم سال ندارید؟

سعید
سعید
2018-09-28 12:50
پاسخ به  محصل ایرانی

چرا برای فارغ التحصیلان انسانی برنامه ریزی مطابق با آزمون گاج را روی سایت نمی گذارید