تبلیغات در وب سایت محصل ایرانی

تبلیغاتی اثربخش و متفاوت

وبسایت محصل ایرانی با بیش از 170 هزار بازدید ماهیانه می تواند مکان مناسبی برای معرفی کسب و کار شما باشد. بدیهی است که اکثر مخاطبین این سایت مربوط به دوره دوم متوسطه و کنکوری ها هستند.

 

بیش از 80 درصد از بازدیدکنندگان ورودی گوگل می باشند. اکثر مقالات سایت در صفحه اول گوگل هستند.

 

تبلیغات به شکلی سختگیرانه انتخاب میشوند و تعداد آنها بسیار محدود است، در نتیجه پدیده بیحسی نسبت به بنر اتفاق نمیافتد. کم بودن این جایگاهها به همراه فضای مدرن و ساده منجر به اثربخشی تبلیغات شما خواهند شد. بیش از 150 هزار بازدیدکننده ارگانیک در وبسایت محصل ایرانی سبب میشود به طیف وسیعی از کاربران به شکلی موثر دسترسی داشته باشید و بهترین نتیجه را به دست آورید.

 

وبسایت محصل ایرانی به صورت بسیار محدود تنها تبلیغاتی را قبول میکند که برای مخاطبینش مفید واقع شود بنابراین هر بنری مورد قبول واقع نخواهد شد.

 

انواع تبلیغات در وبسایت محصل ایرانی

نوع هزینه توضیحات
بنر زیر تمام نوشته های سایت 3 میلیون و 400 هزار تومان (ماهانه) قبول تنها یک بنر با بیشترین بازدهی
بنر در صفحه اصلی بالای آخرین مقالات 950 هزار تومان (ماهانه) قبول تنها یک بنر با بازدهی خوب
بنر در قسمت سمت چپ نوشته ها (بخش ابزارک) 800 هزار تومان (ماهانه) قبول تنها یک بنر با بازدهی خوب
ریپورتاژ آگهی ویژه با 4 لینک فالو 950 هزار تومان (دائمی) به صورت محدود

 

توضیحات در مورد ریپورتاژ آگهی: در رپورتاژآگهی ویژه، محتوای شما پس از انتشار در وبسایت، در صفحه اصلی و در قسمت آخرین مطالب، همانند محتواهای دیگر وب سایت نمایش داده خواهد شد. محتوای شما در دسته بندی مرتبط با کسب وکارتان نیز قرار میگیرد و به صورت دائمی توسط کاربران مطالعه میشود. بازدید مستمر از این محتوا، ارزش آن محتوا و در نهایت ارزش بکلینکهای دریافتی از آن را افزایش میدهد.

محتـوای رپورتاژآگهی بایـد از منابـع معتبـری تهیـه شـده باشـد و بـه هیچ عنـوان کپی یـا جمـع آوری شـده از دیگر وب سـایتهای فارسـی زبان نباشـد. محتوای رپورتاژآگهی ویژه باید اُرگانیک و آموزشی باشد و جنبه تبلیغاتی نداشته باشد؛ به طوری که کاربر تفاوتی بین محتواهای عادی وبسایت محصل ایرانی و محتوای شما احساس نکند. در صورتی که محتوا توسط تیم محصل ایرانی تهیه شود مبلغ 150 هزارتومان به مبلغ رپورتاژآگهی ها افزوده خواهد شد.

 

تبلیغات در اینستاگرام محصل ایرانی

بیش از 380 هزار Impressions (مجموع تعداد دفعاتی که پست ها دیده شده) و بیش از 160 هزار Reach (تعداد اکانت های یونیک که پست دیده اند) در طول یک هفته میزان بازدید پیج محصل ایرانی است.

در اینستاگرام هم به صورت محدود تبلیغات مورد تایید منتشر می شوند.

نوع تبلیغ هزینه توضیحات
پست دائمی 190 هزار تومان تهیه تصاویر تبلیغاتی تنها توسط تیم محصل ایرانی انجام می شود طوری که بیشترین بازدهی را داشته باشد.
استوری 50 هزار تومان بنر خودتان قرار میگیرد
پکیج تبلیغاتی ویژه (3 پست + 3 استوری) 590 هزار تومان تهیه تمام پست و استوری ها توسط تیم محصل ایرانی انجام میگیرد

 

برای رزرو و مشاره تبلیغاتی در مجموعه محصل ایرانی از طریق زیر در ارتباط باشید:

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

ایمیل:

irmohasel@gmail.com