قوانین و مقررات سایت

در راستای مشخص کردن اهداف مجموعه قوانینی را وضع کرده ایم که حسن توجه شما عزیزان به این قوانین باعث بالا رفتن کیفیت خدمات رسانی این مجموعه به شما دانش آموزان عزیز خواهد شد.
۱ – ورود شمابه وب‏‌سایت محصل ایرانی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات وبسایت محصل ایرانی می باشد.
۲ – توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گروه آموزشی محصل ایرانی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
۳ – کاربران باید در زمان سفارش و یا خرید اینترنتی اطلاعات خود را به صورت صحیح و کامل وارد نموده و در صورت ایجاد هر گونه تغییر در مشخصات در اسرع وقت جهت ویرایش به پشتیبانی وبسایت از طریق بخش تماس با ما در منو بالای هدر سایت اعلام نمایند.
۴ – بدیهی است در صورت درج هرگونه اطلاعات ناقص و اشتباه چه به صورت عمد و چه غیر عمد توسط کاربران مسئولیت بروز هر گونه مشکل متوجه خود کاربر خواهد بود.
۵ – حق مالکیت و استفاده از اطلاعات موجود در سایت محصل ایرانی محفوظ می باشد و هر گونه سوءاستفاده از نام سایت، اطلاعات، متن ها، عکس ها، طرح ها، لوگوها و همچنین آسیب رساندن به وب سایت توسط اشخاص حقیقی و حقوقی پیگرد قانونی خواهد داشت.
۶ – اطلاعاتی که هنگام خرید از وب سایت و یا تعامل با محصل ایرانی از کاربران عزیز دریافت می شود صرفا برای ارائه ی بهتر و سریع تر خدمات مربوطه می باشد و این مجموعه خود را ملزم به حفظ و نگهداری اطلاعات محرمانه ی کلیه ی اشخاص می داند.