شروع برای کنکور

شروع برای کنکور ۱۴۰۱ ، محکم و مقتدرانه.

شاید الان که این متن رو میخونی تو دورترین نقطه مرزی ایران باشی یا شاید شمال شهر تهران! فرقی نمیکنه کی هستی و کجا هستی، کنکور معیار سنجش تو برای ورود به دانشگاه و رقم خوردن آینده تحصیلی تو هست. از الان باید دنبال راهکارهایی باشی که به بهترین نحو برای این آزمون بزرگ زندگیت آماده شی و یک شروع قوی برای کنکور داشته باشی.

من می خوام اینجا یاد بگیری که چطور یک شروع طوفانی برای کنکور داشته باشی و از شکست هیچ ترسی نداشته باشی، دنبال این نیستم که از بَدیهیات بهت بگم، روش‌های درس خوندن و تست زنی و… رو با یه سرچ کوچیک همه جا حتی تو همین سایت محصل ایرانی میتونی پیدا کنی. من میخوام کمکت کنم که تا آخر این مسیر بدون ذره‌ای وقفه برای رسیدن به آرزوهات بجنگی. پس اگر برای اهدافت ارزش قائل هستی تا آخر همراه من باش.

اول از همه ویدئو زیر رو ببین

 

از همون اول جدی باش

یک سال وقت داری که نشون بدی چند مرده حلاجی، این حرف‌ها که اگر از اول زیاد تلاش کنی خسته میشی رو بنداز دور! اگر میخوای موفق بشی باید از اول جدی شروع کنی، محکم و مقتدارنه.

اول و آخر سال نداره، هر بازه زمانی از سال کنکور اهمیت خودش رو داره و نباید زمانی رو به سادگی از دست بدی، حواست باشه رقبای زیادی داری بنابراین خودت رو از چرخه رقابت خارج نکن.

سعی کن امسال که مهم ترین سال زندگی تو تا به این لحظه هست زیاد درگیر آزمون و خطا نشی و از نظرات کسایی که از تو تجربه بیشتری دارن استفاده کنی تا بهترین مسیر رو پیش روی خودت قرار بدی.

خوشبختانه یا متاسفانه سیاهی لشکرهای کنکوری زیاد هستن، کسایی که وسط راه جا میزنن و ادامه نمیدن، کسایی که با یکی دو دفعه تلاش کردن و نتیجه نگرفتن ناامید میشن. پس اگر تو جزو نفراتی باشی که تو مسیرت تداوم داشته باشی و با تمام وجود تلاش کنی اطمینان میدم در آینده خیلی نزدیک رو صندلی یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور نشستی.

 

احتمالا وقتی که درس خوندن رو برای کنکور شروع کنی میبینی همه چیز طبق برنامه پیش نمیره…

خیلی ها اینجور مواقع ناامید میشن و آرزوهاشون رو رها میکنن

اما دوست دارم تو یکی از اون‌ها نباشی.

این دنیا پر از آدم هایی هست که روزی آرزوهای بزرگی داشتن اما یک جایی کم آوردن یا شایدم زمین خوردن اما دیگه پا نشدن...

 

انگیزه نیاز نیست، یالا شروع کن

مطمئناً هیچ کار دراز مدتی رو نمیشه بدون انگیزه‌ی کافی و تشدید ‌شونده انجام داد ولی یک واقعیت مهم هم این هست که حداقل برای شروع، هیچ نیازی به انگیزه نیست. میشه، علیرغم آمادگی زیاد و انگیزه کافی کار رو شروع کرد و منتظر اومدن انگیزه موند ولی در هر صورت کار رو انجام داد.

طبق قانون نیوتن دو نوع اینرسی وجود دارده: «اینرسی سکون» که در اون جسم تمایل داره به حالت سکون باقی بمونه و «اینرسی حرکت» که جسم متحرک تمایل داره به حرکتش ادامه بده و جالب اینجاست که این قانون در مورد تنبلی کاملاً صادق هست.

یعنی اگر شما تحت تأثیر اینرسی تنبلی، از انجام کار طفره برید مثل جسم ساکن، دوست دارید در همون وضع بمونید و اون رو تغییر ندید. اگر در حالت فعالیت و تلاش باشید باز هم دوست دارید ادامه بدید. نکته مهم اینجاست که کافیه ما به این واقعیت آگاهی داشته باشیم و با کمی انرژی اولیه، اینرسی خودمون رو از تنبلی و تعلل به اینرسی نظم و فعالیت تبدیل کنیم، اونوقته که تمایل عجیبی به حرکت و فعالیت و درس خوندن داریم.

خب حالا آماده هستید که این باور جدید رو برای کارهایی که دائماً به تاخیر میندازید و دلیل اون رو نداشتن انگیزه میدونید به کار ببندید؟ انگیزه نمیخواد، یالا شروع کن!

 

ذهنیت برنده برای شروع کنکور

یکی از اصلی ترین کار هایی که برای شروع یک پروژه انجام بدید این هست که روی ذهنیت خودتون کار کنید. داشتن ذهنیت برنده میتونه از مهم ترین رکن های رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای باشه. داشتن ذهنیت برنده در طول مسیر به شما اجازه نمیده که با به اصطلاح شکست هایی که میخورید جا بزنید و ادامه مسیر رو رها کنید.

در کنار ذهنیت برنده باید صبور بودن رو در خودتون رشد بدید. شما نمیتونید از همین روز های ابتدایی منتظر نتایج شگفت انگیز باشید، این نتیجه در طول زمان و در ادامه مسیر برای شما اتفاق میوفته، البته به این شرط که در طول این مدت که پیشرفت چشم گیری به دست نمیارید، از ادامه دادن جا نزنید و ادامه بدید.

توصیه مهم دیگه برای شروع کار این هست که سعی کنید جدای از داشتن تلاش و اراده زیاد، در مسیر درست قدم بردارید، یعنی اینکه آزمون و خطا انجام ندید و تلاش خودتون رو بر روی روش های امتحان پس داده شده اختصاص بدید.

تنها کاری که میمونه این هست که هدف خودتون از شرکت در کنکور بدونید و با قدرت حرکت کنید، مطمئن باشید در طول مسیر اتفاقات مثبت چشم انتظار شما خواهند بود.

 

منابع خوب رو تهیه کن

اگر دنبال کننده سایت محصل ایرانی باشی و مقالات دیگه سایت رو مطالعه کرده باشی، متوجه شدی که تاکید تیم مشاوره موسسه محصل ایرانی بر این موضوع بوده است که همیشه توجه اول و اخر شما بر روی کتاب درسی باشه.

البته که این تاکید از روی سلیقه شخصی نیست، چیزی هست که در واقعیت و در کنکور های سراسری سال های اخیر شاهد تاکید طراح بر روی کتاب درسی بودیم. این موضوع هم از زمانی پر رنگ تر شده که موسسات مختلف صحبت از تکنیک ها و فرمول های خفن برای رسیدن به پاسخ تست در کمترین زمان ممکن رو مطرح کردن. چیزی که بیشتر شبیه به افسانه هست و اگر شما به جای تمرکز بر روی مفاهیم هر یک از مباحث درسی به سراغ این فرمول ها برید، مطمئنن نتیجه نمیگیرید.

اما مسئله ای که وجود داره شما برای تست زنی به طور حتم نیاز به یک منبع کمک آموزشی دارید. توجه کنید که تاکید ما بر روی فقط داشتن یک منبع کمک آموزشی برای هر درس هست. شما وقتی برای برای یک کتاب درسی، چند منبع کمک آموزشی داشته باشید، در زمان محدود سال کنکور، نمیتونید تمام کتاب ها رو مطالعه کنید و این عدم مطالعه در طول زمان باعث نا امیدی شما میشه و هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

دقت کنید برای انتخاب منبع کمک آموزشی، منبعی رو انتخاب کنید، که از نظر تست به شدت غنی باشه و جدای از تست های سراسری، تست های تالفیی هم سطح با کنکور های اخیر رو هم برای شما پوشش داده باشه.

جدای از تست، یک منبع کمک آموزشی خوب، باید درسنامه کامل و جامعی هم داشته باشه تا در صورتی که از کتاب درسی متوجه عمق یک مبحث نشدید، بتونید سراغ درسنامه کتاب کمک آموزشی خودتون برید.

باز هم تاکید کنیم که برای هر کتاب درسی، منابع خودتون رو به شدت محدود کنید.

 

راهی برای سنجش محتوای علمی خودتون

در طول مسیر کنکور باید سطح علمی خودتون رو بسنجید، این امکان وجود داره که طبق یک برنامه ریزی استاندارد ساعت زیادی رو برای مطالعه کردن اختصاص بدید اما در مسیر اشتباه باشید و یا مثلا روش مطالعه فلان درس رو اشتباه انجام بدید. شرکت در آزمون های آزمایشی در فواصل زمانی مشخص به شما کمک میکنه تا در طول مسیر از کم و کاستی های خودتون بیشتر آگاه باشید و همین طور باعث میشه فضای شرکت در کنکور سراسری رو در طول مسیر بارها تمرین و تکرار کنید و با اون غریبه نباشید

بنابراین توصیه ما به شما این هست که به کمک شرکت در آزمون های آزمایشی سعی کنید نقاط اشتباه و تاریک کارتون رو شناسایی کنید و سعی داشته باشید با ساختن روتین های کوچک روزانه در پی مرتفع کردن این نقاط ضعف باشید.

 

درست مطالعه کنید و درست تست بزنید

مسئله ای که وجود داره این هست که شما زمانی که برای مطالعه کردن اختصاص میدید رو درست ازش استفاده کنید. یعنی بلد باشید و بدونید که هر درس رو چطور باید مطالعه کنید. بدونید که مباحث درس عربی با مباحث درس دین و زندگی تفاوت داره و یا مطالعه مبحثی مثل آرایه های ادبی و یا قرابت معنایی مثل مطالعه معنی لغات و تاریخ ادبیات نیست. این تفاوت ها در رویکرد شما در مواجه شدن با تست های هر درس تفاوت ایجاد میکنه و باعث رشد هر چه بهتر و بیشتر شما میشه

این قضیه در مورد تست و تست زنی هم صدق میکنه، اینکه از تفکر درصد گیری در تست زنی فاصله بگیرید و به این درک برسید که تست های آموزشی که بخش اعظمی از تست زنی شما رو شامل میشه، صرفا برای یادگیری و آشنایی هر چه بهتر و بیشتر شما برای مباحث مختلف درسی هست و نه هیچ چیز دیگه ای.

ما در مقالات مختلف روش مطالعه اصولی و صحیح هر درس رو به شما آموزش دادیم و همین طور مقالات بسیار خوبی در زمینه تست زنی منتشر کردیم و شما رو دعوت میکنم حتما از این مقالات کاربردی برای پیشرفت و داشتن روند رو به رشد خودتون در سال کنکور حتما استفاده کنید.

 

برنامه داشته باش

هر روز صبح که از خواب بیدار میشید مدام به دنبال این هستید که چه درسی رو مطالعه کنید، این مطالبی که الان مطالعه کردید رو چه زمانی مرور کنید، چه زمانی باید تست زنی انجام بدید و کِی باید مرور کنید. زمانی که شما برنامه ریزی داشته باشید پاسخ تمام این سوالات رو دارید و نیازی نیست هر روز نگران فراموش مطالب فراموش شده باشید.

اصلی ترین مزیت داشتن برنامه ریزی برای شما داشتن یک ذهن آروم به دور از استرس هست که باعث میشه کیفیت مطالعه بالایی رو تجربه کنید. بنابراین هر چه سریع تر به دنبال تنظیم یک برنامه ریزی درست و حسابی برای خودتون باشید، در این راه میتونید از کمک مشاوری که چندین سال سابقه موفق در زمینه مشاور کنکور داره استفاده کنید. این شخص با استاندارد های یک برنامه ریزی خوب کاملا آشناست و میتونه شما رو چندین قدم از رقبایی که دارید جلو بندازه.

 

هنری که باید یاد بگیری

کنکور میدون جنگه و جنگیدن هنر میخواد!

هنر یک کنکوری موفق اینه که:

روش مطالعه صحیح هر درس رو بلد باشه

بتونه برای خودش یک برنامه ریزی منسجم روزانه و هفتگی تهیه کنه

با انواع روش‌های تست زنی و حل سوال آشنا باشه

انضباط شخصی و مدیریت زمان رو خوب بلد باشه

از خودش آزمون‌های هفتگی بگیره تا خودش رو ارزیابی کنه و نقاط ضعف رو خودش مشخص کنه

ساعت مطالعه خودش رو ثبت کنه و هر روز کمی به تایم درس خوندن خودش اضافه کنه

با یه سرچ ساده میتونی در همین سایت میتونی این مهارت ها رو یاد بگیری.

 

رسیدن به جمع پنج درصدی‌ها

شاید جالب باشه که بدونی چیزی در حدود ۵ درصد کنکوری‌ها توی تاپ ترین رشته‌های دانشگاهی پذیرفته میشن، این یعنی تو این مسیر اگر برای بهترین شدن میجنگی باید مثل همون دو درصد رفتار کنی. از توصیه‌ها و تجربیات رتبه‌های برتر میتونه مسیر رو برات مشخص تر کنه

بیشتر شرکت کننده‌های کنکور سیاهی لشکر هستن ولی عده ای انگشت شماری از کنکوری‌ها هم وجود دارن که تشنه موفقیت هستن دقیقا مثل خودت، باید بدونی تو با دیگران فرق داری.

به همین خاطر هست که وظیفه سنگین تری روی دوشِت داری.

فکر میکنم دیگه میدونی باید چه کار کنی. سریع دست به کار شو

 

یادت باشه گاهی وقت‌ها باید “کَر” باشی

یک چیزی که خیلی دلم می خواست بهت بگم اینکه احتمال داره در مسیرت از طرف اطرافیان یا نزدیکانت دلسرد بشی.

بهت بگن که نمیشه یا نمیتونی

اینجور مواقع “کر” باش تا موفق بشی

اما اگر به حرف هاشون گوش بدهی چه اتفاقی میفته؟

آینده‌ات دقیقا مشابه اون‌ها میشه، یک نگاه به چشماشون کن و از خودت بپرس آیا این آینده‌ای هست که همیشه آرزوش رو داشتم؟

پزشکی، دندانپزشکی، مهندسی شریف و حقوق علامه و باقی رشته‌ها و دانشگاه‌های تاپ سهم کسایی شده که بارها شکست خوردن اما تسلیم نشدن

برات آرزو میکنم که بتونی برای آرزوهای بزرگ بجنگی چون اگر وقتی که نخوای برای رسیدن به آرزوهای بزرگ بجنگی مجبور میشی اون‌ها رو با آرزوهای کوچک و ناچیز جایگزین کنی.

 

راستی ما یک برنامه ریزی حرفه ای برای شروع تهیه کردیم. برای دیدن این برنامه ریزی اینجا رو ببین: برنامه ریزی جامع کنکور

مطالب بیشتر

نقشه راه کنکور!

برنامه ریزی 6 ماهه

تلویزیون کنکور

مشاوره با رتبه های برتر

همین الان میتونی یک مشاور رتبه برتر و یک مربی موفقیت کنکور در کنارت داشته باشی

guest
136 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
Sقربانی
Sقربانی
2021-12-07 15:05

سلام من کنکوری۱۴۰۱تجربی هستم تاالان نه تست زدم نه آزمون شرکت کردم یعنی میتونم تواین حدودا شش ماه مونده به کنکور موفق بشم؟
روزی چند ساعت درس باید بخونم برای داروسازی؟

S2004
S2004
2021-12-07 12:57

سلام من دوازدهم تجربی هستم و امسال کنکور دارم،سالهای قبل نه آزمونی دادم نه تست کارکردم یعنی میشه تواین حدودا شش ماه که به کنکور مونده موفق بشم؟
بااین توصیف،روزی چند ساعت بایددرس بخونم برای داروسازی؟؟؟

امیر
امیر
2021-10-25 09:56

سلام و عرض ادب .
ببخشید ، سوال داشتم
من پایه دهم را در تبریز خواندم و پایه یازدهم و دوازدهم را در اسکو
الان منطقه من ۱ حساب میشه یا ۳ ؟!!
بعضی ها میگن منطقه مرفه تر انتخاب میشه

بعضی ها میگن چون دیپلم از اسکو اخذ شده ،ناحیه ۳ حساب میشه و محل اخذ دیپلم مهمه

لطفاً راهنمایی بفرمایید
باتشکر. انسانی

یک کنکورموفق1401
یک کنکورموفق1401
2021-10-23 21:58

سلام
لطفابرای کنکور۱۴۰۱بیخیال رتبه برترشدن باشید،یابریدرشته های دیگرتامن کنکورموبدم…چون صندلی رتبه برتر۱۴۰۱برامنه
شایدخنده اتون بگیره ولی دارم جدی میگم
آرزوی موفقیت دارم براهمتون

mahdi designer
mahdi designer
2021-11-24 22:37

چشم همین الان رشتم عوض میکنم
اوسکولی؟ :/

گابریل
گابریل
2021-12-01 22:36

رتبتم تک رقمی بشه ، بازم نه نفر دیگه تک رقمی میشن حاجی😂صف صبحگاه که نیس ده تا جا بگیری! ولی خوشم از روحیت اومد😈اون بالاها میبینمت🔥

مستر
مستر
2022-01-11 12:41

اسکلو ببین آخه🤣🤣

Lili
Lili
2021-09-20 12:50

سلام خسته نباشید
من یه سوال داشتم برای کسی که میخواد تازه از مهر شروع کنه ثبت نام قلمچی کار درستیه یا این که بهتره از آزمون های شخصی سازی شده و سنجش بعد عید استفاده کنه

farii
farii
2021-08-30 21:56

سلام خسته نباشید من یه کنکوریم که ۲ سال رو جهش خونده برای کارت ملی و .. اینا چیکار باید کنم به من که نمیدن ؟؟ راستش من هیچ مطلبی در مورد پیدا نکردم برای همین اینجا مطرح کردم شاید بدونین …..

یک کنکوری
یک کنکوری
2021-08-25 18:26

سلام
من امسال کنکور دارم و واقعا میترسم
اگه مدارس حضوری بود انقدر استرس نداشتم ولی الان که همه چیز مجازی شده نمیدونم باید چی کار کنم .
میدونم که اگه واقعا تلاش کنم به اهدافم میرسم ولی باز میگم خیلی ها بودن که بیشتر تلاش کردن و ….
نمیدونم چی کار کنم خیلی مضطربم و میترسم😭

مارال
مارال
2021-08-31 08:30
پاسخ به  یک کنکوری

سلام
این که خیلی خوبه که مجازیه. تمام اون وقتی رو که باید صرف رفت و امد به مدرسه و چیزای دیگه میکردی ذخیره میکنی و عوضش میتونی کای درس بخونی و تست بزنی.
به عنوان کسی که رشته مهندسی میخونم تو دانشگاه سراسری بهت توصیه میکنم حرف دیگرانو بریز دور. یه اصلی وجود داره اونم این که اگر تلاش کنی قطعا به نتیجه میرسی.حتی اگر چند بار هم زمین خوردی که قطعا میخوری بازم همون روند تلاش کردنتو ادامه بده.
اهدافتم بکن یه هدف.فعلا فقط یه هدف باید داشته باشی..اونم اینه:رتبه خوب!
همین!
موفق باشی

Zzzz
Zzzz
2021-08-13 00:46

سلام، من امسال اولین سال کنکورم بود ولی متاسفانه اتفاقایی افتاد که باعث شد برای کنکور اماده نباشم، باوجود اینکه درس نخونده بودم ولی رتبه کنکورم بد نشد، اما منو به چیزی که میخواستم نمی رسوند. حالا قراره با تمام قدرت از الان برای کنکور ۱۴۰۱ شروع کنم تا بتونم رشته مورد نظرم رو تو بهترین دانشگاه درس بخونم. امیدوارم سال دیگه همین موقع به چیزی که میخوام رسیده باشم.
ایشاالله همه کنکوری های آینده و پشت کنکوری ها به هدفشون برسن.
میخوام پشت کنکوری ها بدونن که یه سال سختی ارزش رسیدن به هدف و آینده رو داره، اینو کسی بهم گفت که از رتبه ۵ رقمی به رتبه ۲ رقمی رسید.
ناامید نشید، یک سال فرصت کمی نیست، ازش درست استفاده کنیم قطعا به هدف میرسیم.

...
...
2021-08-11 15:27

خب اگه میخوایین ب مردم کمک کنین چرا پول میگیرن شاید کسایی هستن توانایی ندارن:(

عسل
عسل
2021-06-11 14:46

سلام، ۱۴۰۱ کنکور دارم خاستم ببینم میشه تو ازمون های اموزشی انلاین شرکت نکرد ؟ چون فقط هدر دادن هزینه اس اگه خودم از خودم ازمون بگییرم بهتر نیست ؟

H.alijani
H.alijani
2020-12-16 02:15

سلام و خسته نباشید عرض میکنم به تک تک تون
یه سوالی داشتم من امسال کنکوردارم ولی ثبت نام نکردم می‌خوام سال بعد کنکور بدم هر سایتی که رفتم ببینم برای کنکور چه کتاب هایی و بخونم پیدا نکردم میخواستم ببینم شما برای رشته کاردانش میدونیین باید چی خوند چون کنکور فنی حرفه ای ها رو باید بدیم و ما نه ریاضی نه فیزیک هیچ کدوم از اینارو نخواندیم باید چی کار کنیم و شغل هایی که داره آیا برای معلمی هم داره معلمی چه چیزی؟؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

Nstrn
Nstrn
2021-07-04 10:11
پاسخ به  H.alijani

سلام نمیتونی بری فرهنگیان اگ میخوای بری فرهنگیان یا کنکور زبان بده یا هنر از رشته فنی فرهنگیان پذیرش نداره ولی علاقه داری برای فنی و هم دوس داری معلم شی میتونی اون رشته رو بخونی بعدش ت استخدامی اموزش پرورش ازمون بدی برای ریاضی و فیزیکم چون عمومیه میتونی خعلیی راحت ویدیوهای اموزشیشو دان کنی و یاد بگیری و فقطم تست کارکن موفق باشی

Him
Him
2020-09-11 22:49

سلام:)
الان که در حال فرستادن این نظرات هستم…
یک سال از دوران کنکور گذشت…
ولی من باز به این سایت اومدم …
چون پابه پایِ من جملات بچه های این سایت بود… وقتی کسی نبود بهم انگیزه بده منو سایتو باز میکردم…
وقتی کسی نبود بهم منابع بگه منو سایتو باز میکردم…
و هیج وقتم نظری ندادم.. اما امروز خواستم از این تیم تشکر کنم…
و الان توی رشته مورد علاقم هستم. و رتبمم خداروشکر خوب شد:)
این سایت واسه کنکوریای ورودی دانشگاست اما من هنوز دست از سر این سایت برنداشتم ?
و جملاتشو تعبیر به کنکور ارشد میکنم:)))
خلاصه بچه ها دمتون گرم موفق باشید ✌

rawmix
rawmix
2020-08-28 23:41

با همون جمله اول مطلب خیلی حال کردم چون تو نقطه صفر مرزی ام :)) so sad

رامین
رامین
2021-07-02 14:26
پاسخ به  rawmix

سلام😂😂

صلوات
صلوات
2020-08-14 10:51

سلام
فقط التماس دعا
و ان لیس للانسان الی ما سعی
برای انسان چیزی جز تلاش وکوشش او نیست

مرضیه
مرضیه
2020-08-05 05:51

سلام من امسال میرم کلاس دوازدهم رشته ریاضی منطقه ۲هستم و میخوام که دانشگاه شریف تهران رشته مهندسی شیمی قبول بشم متنتون خیلی بیشتر از قبل بهم انگیزه داد واقعا ممنونم…
درسمو میخونم وجایی ک میخوام قبول میشم
برام دعا کنید که موفق بشم وجا نزنم
ممنون

حدیث
حدیث
2021-05-05 00:53
پاسخ به  مرضیه

سلام منم سال بعد کنکور ۱۴۰۱ کنکوری کامپیوتر دارم یا نداریم؟یه سوال دیگه منم مهندس کامپیوتر قبول می شوم یا نمی شوم؟

مريم
مريم
2021-07-11 09:26
پاسخ به  حدیث

منم میخوام کامپیوتر قبول شم ولی با این وضع درس خوندن….🙂😣

امیرحسین
امیرحسین
2020-06-11 11:22

سلام کنکور سراسرس ۹۹ آسان خواهد بود یا سخت؟

Narges
Narges
2020-08-05 10:01
پاسخ به  امیرحسین

متن ساده و خوبی بود . ممنون

سینا
سینا
2020-09-02 20:09
پاسخ به  امیرحسین

سخت

محمد
محمد
2020-04-08 22:46

لیسانس معماریم میخوام ارشد مدیریت پروژه و ساخت بخونم کلی کتاب گرفتم منابع خوبیم تهیه کردم عصرکنکاش، ماهان ، چندتاییم تک کتاب تهیه کردم حدود ۹ ماه وقت برا خوندن دارم ولی نمیدونم کتابامو چطور زمان بندی کنم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنونش میشم. با آرزوی موفقیت همه ایرانیای عزیز.

یه جمله پدرم همیشه بهم میگه هرکس مزد تلاش خودشو میگیره به نظرم ما واسه نشستن روی اون صندلی دانشگاه مد نظرمون باید بجنگیم و مزد تلاشمونو بگیریم چون اون صندلی جایگاه ماعه که درس میخونیمو تلاش میکنیم نه اینا که با سهمیه میان.

زهرا
زهرا
2020-03-24 12:23

سلام من ۹۸ کنکور دادم الان برای ۹۹ هم ثبت نام کردم منبع برای من همون کتاب های خودمه؟ آخه امسال کتاب ها خیلی تغییر کرده

زهرا
زهرا
2020-08-15 09:53
پاسخ به  زهرا

سلام…نه ….اگه منظورتون برای کنکور ۹۹ هس ک فقط یه سری از صفحات اصلاح شدن و تغییر چندانی نیست اگر هم منظورتون کنکور ۱۴۰۰ هس ک تو یه سری درسا ترتیب چند درس جابه جا شده

زهرا ص
زهرا ص
2020-09-02 17:44
پاسخ به  زهرا

ببخشید من برا کنکور ۹۸ ثبت نام کردم برا ۹۹ هم ثبت نام کردم همون کتابارو خوندم ایا میشه برای کنکور ۱۴۰۰ هم از همین کتابا استفاده کنم یا تغییر کردن اگه تغییر کردن میشه بگید کدوم قسمتا و چ کتابایی ممنون میشم الهی از خدا هرچی میخواید بهت بده?

تينا
تينا
2020-01-24 02:57

این همه درس خوندین نتیجه ١٢سال زحماتتونو به خودتون نشون بدین
ادامه بدین ک خدا خودش کمک میکنه اینکه ک یه اتفاقی تو زندگی میوفته موفقیتا باهمینا شیرین میشه همیشه تو مهم ترین دوران زندگی ادم یه اتفاقای عجیبی میوفته که انگار خدا ادمارو امتحان میکنه که دوس داره بهمون بگه ک زندگی یعنی جنگیدن
ده سال دیگه همین درس خوندن برا ادم میمونه نه چیز دیگه

مهدیه
مهدیه
2020-01-04 19:03

متن انگیزشی بود در عین سادگیش…