برنامه ویژه عید نوروز کنکور 98

برنامه ویژه عید نوروز کنکور

برنامه ویژه عید نوروز 

عید نوروز یک فرصت طلایی برای جبران و برای جلو زدن از رقبای کنکوری‌ هست، این فرصت طلایی رو از دست ندید و برای آینده خودتون سرمایه گذاری کنید.

چرا عید سال کنکور با عید سال‌های قبل فرق داره و باید درس بخونیم؟

کنکوری‌ها کل سال رو در مدرسه در حال یاد گرفتن مطالب درس های پیش دانشگاهی هستن و طبیعی هم هست که نتونن وقت آنچنانی برای خوندن درس ها تو طول سال بزارن. در ایام عید این فرصت در اختیار همه داوطلبان قرار گرفته که بتونن یه جهش خیلی بزرگ در مطالعه درس‌هاشون داشته باشن و اگر تا به این جای کار مطالعه خوبی نداشتن بتونن حسابی تمام کم کاری‌هاشون رو جبران کنن. کسانی که تا همین الان خوب خوندن و خوب پیشرفت داشتن اگر این روز ها رو به سادگی از دست بدن جبرانش کار آسونی نخواهد بود.

برای چی نیاز داریم که طبق برنامه خاصی درس بخونیم؟

اگر تو این روزها که وقت زیادی دارید طبق برنامه خاصی ساعت مطالعه خوبی رو برای خودتون ثبت نکنید دچار سردگمی میشید و ممکنه خیلی شلخته و بی نظم مطالعه کنید. ممکنه کل زمانتون رو از این شاخه به اون شاخه بپرید از اهمیت خیلی دروس غافل شید و در آخر کار هم اونطور که باید و شاید نتونید پیشرفتی تو روند مطالعتون ببینید.

برای خودتون برنامه ریزی می‌کنید اما عمل نمی‌کنید!

اگر یه نظر سنجی برگزار بشه که چند درصد از همه کنکوری ها برنامه‌ای که خودشون برای خودشون میریزن رو اجرا می کنن مطمئنم که اکثرا هم نظر خواهند بود که اعتماد کافی به برنامه ای که خودشون میریزن ندارند و از طرفی شرایط برنامه ریزی اصولی رو نمیدونن. به این موضوع هم فکر کنید که در بهترین شرایط چیزی در حدود ۲۰ تا ۲۵ روز فرصت مطالعه دارید و نمی‌تونید چند تا برنامه رو تا نیمه اجرا کنید و بعد ازش دل سرد بشید.

بهترین کار اینه که ریسک نکنید و از اول تعطیلات با یک برنامه پیش برید و کاملا به اون برنامه تعهد داشته باشید و تمامی نکاتش رو اجرا کنین.

در این برنامه سعی شده است اصول برنامه ریزی به طور کامل در نظر گرفته شود تا مطالعه اصولی داشته باشید و از این فرصت به دست اومده بتوانید نهایت استفاده رو ببرید.

ما به صورت جداگانه برای داوطلب های تجربی نظام جدید و قدیم برنامه ریزی کردیم.

برخی از شما عزیزان در آزمون های آزمایشی قلم چی شرکت میکنید و دوست دارید در ایام عید هم بودجه بندی آزمون های قلم چی رو مطالعه کنید و در آزمون های 7 و 16 فروردین نتیجه خوبی به دست بیارید. این برنامه به شما کمک میکنه تا بودجه بندی آزمون های عید رو به خوبی مطالعه کنید و آماده شرکت در آزمون باشید.

برخی از شما کنکوری ها در آزمون های آزمایشی شرکت نمیکنید و یا حتی ممکن هست که به دلیل اینکه تا به الان مطالعه خوبی نداشتید، ترجیحتون بر این باشه که در ایام طلایی عید به مرور مطالب نیم سال اول آموزشی و یکی از پایه ها بپردازید. ما برای این گروه از عزیزان کنکوری هم فکری کردیم. برنامه ای 4 هفته ای غیر مطابق با آزمون که هم برای نظام جدیدی ها و هم برای نظام قدیمی ها تنظیم شده، میتونه برای شما راهگشا باشه. با این برنامه میتونید کم کاری های پاییز رو به فراموشی بسپارید و استارت یک شروع بی نظیر رو برای رسیدن به سایر رقبا در مسیر کنکور بزنید.

درضمن با این برنامه هیچ نقطه تاریکی در ذهن شما باقی نمیمونه چون دقیقا مشخص هست که در طول روز باید چه درس هایی رومطالعه کنی، اینکه کتاب درسی مطالعه کنی یا درسنامه و یا نیاز به تست زنی داری یا خیر. به تمامی این موارد در برنامه اشاره شده. از طرفی از بابت مرور و تست زنی هم خیال شما راحت باشه. تا جایی که زمان اجازه داد برای شما مرور و تست زنی قرار دادیم تا به تسلط خوبی برسید.

در برنامه ای که برای شما تنظیم شده در طول روز 7 تایم مطالعاتی دارید. از این 7 تایم، 1 تایم به عنوان زمان جبرانی برای شما در نظر گرفته شده تا اگر از برنامه عقب افتادید بتونید از اون برای جبران عقب موندن استفاده کنید. 2 تایم برای مطالعه دروس عمومی شماست و در 4 تایم باقی مونده به مطالعه دروس اختصاصی میپردازید.

 

داوطلب های کنکور تجربی نظام جدید با تهیه این برنامه چه چیزی دریافت میکنن؟

1- برنامه ریزی دقیق جامع و تفضیلی برای مطالعه بودجه بندی آزمون های 7 و 16 فروردین آزمون قلمچی

2- برنامه ریزی جامع 4 هفته ای غیر مطابق با آزمون های آزمایشی

با توجه به اینکه دوست دارید در آزمون شرکت کنید یا نه باید مطابق با یکی از این برنامه ها در تعطیلات عید جلو برید.

 

داوطلب های کنکورتجربی نظام قدیم با تهیه این برنامه چه چیزی دریافت میکنن؟

1- برنامه ریزی دقیق جامع و تفضیلی برای مطالعه بودجه بندی آزمون های 7 و 16 فروردین آزمون قلمچی

2- برنامه ریزی جامع 4 هفته ای غیر مطابق با آزمون های آزمایشی

با توجه به اینکه دوست دارید در آزمون شرکت کنید یا نه باید مطابق با یکی از این برنامه ها در تعطیلات عید جلو برید.

 

در این برنامه زمان های خاصی برای مرور قرار داده شده.

روزهایی را برای تست زنی به صورت اختصاصی قرار داده ایم.

روزانه زمانی رو خالی کرده‌ایم تا در صورتی که موفق به اجرا کردن قسمتی از برنامه خود به هر دلیلی نشدید بتوانید آن قسمت را جبران کنید.

این برنامه در عین سادگی و قابل اجرا بودن تمامی ویژگی‌های یک برنامه مطالعاتی خوب از جمله قرار دادن زمان های خالی برای جبران عقب ماندگی های درسی و همچنین در نظر گرفتن روزهایی برای مرور و تست‌زنی لحاظ شده و مطالعه و مرور کلیه دروس سال دوم و پیش دانشگاهی یک به طور کامل انجام می گیرد.

یکی از ویژگی‌های این برنامه این هست که شما با اجرای اون هم میتونید برای کنکور مطالعه داشته باشید و هم تا حدودی به دید و بازدید عید برید و در عین حال تمامی دروس رو مطالعه کنید!

این برنامه این شانس در اختیار شما قرار می‌دهد تا تعطیلات فوق العاده‌ای را با یک برنامه خوب سپری کنید.

در برنامه ویژه عید نوروز همه چیز مشخص شده و شما میتونید با اجرایی کردن این برنامه از رقبای خودتون جلو بیفتید.

این فرصت یه فرصت طلایی برای جبران هست! برای اینکه نتیجه خوبی بگیری نباید این فرصت رو از دست بدی

هزینه برنامه نوروز: 29 هزار تومان

برای تهیه این برنامه کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید (ویژه تجربی) :

تهیه برنامه نوروز

سوال یا مشکلی داشتید از طریق آیدی زیر در تلگرام در ارتباط باشید:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

31 پاسخ

نظر خودت رو بنویس

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند