برنامه ریزی تابستان کنکور 99

برنامه ریزی تابستان کنکور ۱۴۰۰ ویژه رشته تجربی

تو همون قدم اول از ۸۰ درصد رقبای خودت جلو بزن و تبدیل به یک رتبه برتر شو

حتما از خودت میپرسی چه کاری باعث میشه تو همون قدم اول از کلی کنکوری جلو بیفتی، جواب خیلی ساده هست: مطالعه در تابستان!

بله دوست عزیزم به جرات میتونم بهت بگم تابستان بهترین بازه زمانی برای پیشی گرفتن از باقی رقبای خودت هست چرا که حدود ۸۰ درصد از کنکوری‌ها تابستون سرگرم همه چیز هستن به جز درس خوندن برای کنکور! بنابراین استفاده از فرصت طلایی تابستان تو رو به رویاهات نزدیک و نزدیک تر میکنه.

دوست عزیزم، واقعیت این هست که هر رتبه برتری، روزی از جایی شروع ک رده، جایی که تو دقیقا همین الان در اون قرار داری. اگر سال‌های قبل اون‌ها نتیجه گرفتن، هیچ دلیلی وجود نداره که نتایجی به مراتب بهتر از اون‌ها بدست نیاری.

کنکور یک بازی پر رقابته، اگر تعلل کنی تنبلی کنی خیلی زود حذف میشی، البته این ناراحتی نداره! چون حس خوب موفقیت رو فقط به کسایی تجربه میکنن که لیاقتش رو داشته باشن. برای اینکه لیاقت موفقیت رو داشته باشی باید زودتر و قوی تر از رقبای خودت شروع کنی تا خودت رو هرچه سریعتر با شرایط وفق بدی و قدم به قدم زندگی رویایی خودت رو بسازی.

 

میخوای کنکوری موفق باشی؟ با این حقیقت محض روبرو شو!

لازم هست روی این نکته تاکید کنیم درس خوندن بدون برنامه ریزی و نقشه راه به هیچ عنوان نتیجه بخش نیست مثل این هست که چشم بسته راه بریم! بنابراین برای گرفتن یک نتیجه فوق العاده و رسیدن به اهدافمون باید یک برنامه ریزی قابل اعتماد داشته باشیم تا از تایمی که میزاریم بیشترین بهره برداری رو داشته باشیم.

گاهی وقت‌ها خیلی از کنکوری ها کارشون رو شروع میکنند و از اونجایی که هیچ تجربه و اطلاعاتی ندارن که بهشون کمک کنه خیلی زود دست از مطالعه میکشن و خیلی راحت در سردرگمی مطلق فرو میرن! ما برنامه‌ای که برای یک شروع قدرتمند و تبدیل شدن به یک رتبه برتر هست رو در اختیار شما گذاشتیم تا با خیالت راحت مطالعه برای کنکور رو استارت بزنید.

چرا واجب هست که از تابستان شروع کنی؟

اگر پایه قوی نداری و میخوای قدم‌های اولتو محکم برداری باید از تابستان شروع کنی.

اگر میخوایم پزشک، دندانپزشک و داروساز بشی باید از تابستان مطالعه برای کنکور رو شروع کنی.

اگر میخوایم سال بعد در جایگاه رتبه‌های برتر قرار بگیری باید از تابستان شروع کنی

اگر میخوای تجربه کافی در نحوه خوندن و روش‌های مطالعه به دست بیاری و دیگه با شروع سال تحصیلی درگیر آزمون و خطا نشی باید از تابستون شروع کنی.

اگر مهارتی در تست زنی نداری تابستان زمان به دست آوردن قلق هاست، باید از تابستان شروع کنی

و …

 

این جمله زمانِت رو تباه میکنه!

هنوز وقت زیادی هست…

اوایل سال خیلی‌ها در گوشِت میخونن حالا کو تا کنکور! وقت زیاد هست!

همین جملات کافیه که تو رو پر از اعتماد به نفس کنه اونم از نوع کاذب

با این توهم که وقت خیلی زیادی داری و نیاز نیست زیاد خودتو اذیت کنی دور درس خوندن رو خط میکشی و وقتت رو به خوشی‌های روزمره اختصاص میدی یه روز میاد که از خواب زمستونی بیدار میشی، اما متاسفانه اون موقع خیلی دیره! حجم عظیمی از درس های نخونده و زمان کمی که تا کنکور باقی مونده کلافت میکنه.

هر بازه زمانی از سال کنکور اهمیت خودش رو داره، مبادا به سادگی زمانت رو از دست بدی.

 

کنکور یک سال است اما…

کنکور یک سال هست اما این نتیجه یک سال، سال‌های زیادی از زندگی‌ تو رو درگیر خودش میکنه.

مطمئنن دوست نداری رشته‌ای قبول بشی که تنها ثمره‌ی اون کاغذی به نام مدرک هست که هیچ کجا پشیزی برای اون قائل نمیشن و در به در باید دنبال کار باشی،

حالا تصور کن ثمره درس خواندن در این یک سال منتهی به یک رشته تاپ دانشگاهی بشه، اینجاست که یک آینده تضمین شده پیش روی خودت داری، پرستیژ اجتماعی بالا، درآمد عالی، احترام مردم تنها بخشی از مزیت‌های قبولی در یک رشته خوب مثل پزشکی و دندانپزشکی هست

ما این راه رو اومدیم و اتفاقا به موفقیت هم رسیدیم و اینجاییم تا به تو کمک کنیم تو هم این حس فوق‌العاده رو تجربه کنی و به چیزی که لیاقتش رو داری برسی.

 

در ۴ ساعت نتیجه ۱۲ سال از زندگی‌ات مشخص میشه!

نامردی هست؟ مگه نه؟

کاریش نمیشه کرد، تو نمیتونی این روال رو تغییر بدی پس باید سعی کنیم از این قضیه سر بلند بیرون بیای

میدونم که دوست نداری حاصل ۱۲ سال درس خوندنت منتهی بشه به یه رشته ی بدون کنکور دانشگاه آزاد!

الان اونقدری وقت داری که بتونی بهترین نتیجه رو برای خودت رقم بزنی. لازم هست خیلی پر قدرت بری جلو جوری که هیچ چیز نتونه مانعت بشه. مطمئنن تو اونقدر باهوش و فوق العاده هستی که بتونی بهترین‌ها نتایج رو بگیری.

تصور کن چند هفته بعد که مهر ماه شروع میشه با خیال راحت و بدون استرس دور مطالعاتی بعدی خودت رو استارت میزنی و از این خوشحالی که چقدر از تابستونت خوب استفاده کردی

تصور کن روزی رو که خبر قبولی خودت رو توی سازمان سنجش چنان شور و اشتیاقی وجودت رو میگیره که لحظه شماری میکنی برای اولین روز دانشگاه روزی که تو هم به جمع خانم دکتر و آقا دکترها ملحق میشی

تصور کن روزی رو که با مشت‌های گره کرده برای رسیدن به هدفت از خوشحالی فریاد موفقیت سر میدی و از ته دل شکر خدا میکنی

تصور کن روزی رو که تمام روزهای سخت سال کنکور تموم میشه و تو به نتیجه دلخواهت رسیدی روزی که بند بند وجودت به وجد میاد و روحت از اینهمه خوشی تا بی نهایت میخنده

ما تمام این لحظه‌ها رو حس کردیم و اینجاییم تا به تو کمک کنیم تو هم همین حس فوق العاده رو تجربه کنی

 

البته همه این‌ها بستگی به این داره که تو امروز چه تصمیمی میگیری، اینکه حاضری هر صبح زود بیدار شی واسه خلقِ شاهکارِ زندگیت یا نه؟ اینکه حاضری با یه برنامه ریزی اصولی تا انتهای مسیرت تداوم داشته باشی یا نه؟

 

این برنامه ریزی تابستان محصل ایرانی دقیقا چی هست؟

خب، تا اینجا فهمیدیم که چقدر تابستان سال کنکور میتونه سرنوشت ساز باشه، فهمیدیم که اگر به یک برنامه ریزی صحیح و اصولی عمل کنیم میتونیم چه نتیجه حیرت آوری بگیریم.

خیلی از کنکوری‌ها اول راهشون اصلا نمیدونن باید چیکار کنن، چجوری برنامه ریزی کنن، چه درسی رو چه زمانی بخونن، چند ساعت بخونن و …

ما برای اینکه به شما کمک کنیم تا از این سردرگمی در بیاید یک برنامه ریزی جامع و عالی تهیه کردیم که میتونید در تابستان لذت درس خوندن با برنامه رو تجربه کنید و با خیال راحت وارد مهر ماه بشید.

برنامه ریزی تابستان چه ویژگی‌های داره؟

این برنامه برای مدت زمان ۸ هفته برای کنکوری های ۱۴۰۰ تنظیم شده.

یک برنامه ریزی برای طول دوره تابستان با رعایت تمام اصول حرفه‌ای برنامه ریزی در اختیار شما قرار میگیره که مباحث دروس پایه دهم و یازدهم رو به خوبی مطالعه کنید تا در پایان تابستان با خیال راحت به سراغ مهر ماه برید.

طبق این برنامه دقیقا میدونید هر روز باید چه کاری رو انجام بدید و دیگه سردرگم نیستید. بارها مرور و تست زنی برای دروس قرار داده شده تا شما خیالتون از به خاطر سپردن دروس راحت باشه. به دورس مهارتی بیشتر توجه شده و از دروس حفظی مقداری مطالب حذف شده تا بتونید با گذاشتن زمان بیشتر مباحث مهارتی رو خیلی بهتر یاد بگیرید.

 

برنامه  به صورت روزانه و ساعتی تنظیم شده. برای هر روز بین ۴ تا ۵ درس بر اساس ساعت مطالعه و سطح درسی شما در برنامه قرار گرفته. به صورت کاملا مشخص در برنامه ذکر شده که در هر روز از چه کتاب چه درسی و چه مقدار بخوانید، از چه درسی تست بزنید و کدوم درس رو مرور کنید. این برنامه به شما برای یک شروع رویایی کمک میکنه و برای رسیدن به یک نتیجه عالی در تابستان نقشه راه رو بهتون نشون میده.

 

فایل‌های صوتی مشاوره‌ای

عزیزانی که این برنامه رو تهیه میکنند لینک یک پنل اختصاصی بهشون داده میشه که بتونن فایل‌های همراه برنامه رو دانلود کنن.

بهترین فایل های صوتی از دانشجوهای پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه‌های تهران و بهشتی در اختیارتون قرار میگیره. با گوش دادن به این ویس‌ها راهکارهای موفقیت در کنکور رو یاد میگیری و با اجرایی کردنش وضعیت درسی خودت رو عالی میکنی.

طبیعتا از الان تا کنکور هر شخصی نمیتونه روحیه خودش رو خوب و در حد ایده آل حفظ کنه. ما برای این موضوع هم فکری کردیم. در این پکیج، ویس های انگیزشی خیلی خوبی قرار داده میشه. ویس های انگیزشی برای اینکه همیشه انرژی خوبی برای مطالعه داشته باشی و ویس‌های مشاوره ای برای اینکه با نحوه اصولی انجام هر کاری از الان تا روز کنکور آگاه بشی. ویس هایی که توسط رتبه برترهای کنکور گروه محصل ایرانی (محمد اسدی رتبه  ۱۳ کنکور ۹۲، خانم پارسایان و خانم مجد دانشجویان دندانپزشکی شهید بهشتی) تهیه شده.

این ویس‌ها میتونه در کنار برنامه ریزی و پشتیبانی، برای یک شروع علی ایده آل باشه.

 

پشتیبانی تلگرامی

برنامه ریزی هرچقدر هم که خوب و دقیق تنظیم شده باشه به تنهایی نمیتونه برای یک کنکوری مفید باشه. به همین خاطر یک آیدی تلگرامی شخصی به هر داوطلب داده میشه تا بتونه تمامی سوالات مشاوره ای خودش رو تا روز کنکور از یک دانشجویان پزشکی بپرسه. مشاوری که در یک رشته و دانشگاه عالی تحصیل میکنه و از طرفی خودش این مسیر رو یکبار با موفقیت طی کرده قطعا میتونه اطلاعات خیلی خوبی رو برای سوالات مشاوره‌ای در اختیارت بزاره

 

آیا این برنامه فقط مخصوص نظام جدید هست؟

خیر، این برنامه هم برای نظام جدید‌ی‌ها و هم برای فارغ التحصیلان نظام قدیم تهیه شده است

با این برنامه چقدر باید در طول روز درس بخونم؟

حداقل زمان مورد نیاز برای اجرای این برنامه ۷ ساعت هست. البته ما برای افراد مستعد و پرتلاش بخش های ویژه‌ای در برنامه تدارک دیدیم که میتونن در حدود ۹ ساعت مطالعه داشته باشن!

آیا این برنامه برای همه افراد قابل اجرا است؟

این برنامه طوری تنظیم شده که برای همه کنکوری ها قابل اجرا باشه. در این برنامه ایستگاه‌های جبرانی زیادی در نظر گرفته شده که اگر شما در زمان خاصی درسی را نتونستید بخونید، اون درس به ایستگاه جبرانی منتقل بشه و شما اون رو در ایستگاه جبرانی میخونید.

 

آیا این برنامه با آزمون‌ها هماهنگ هست؟

خیر این برنامه طبق آزمون نیست

 

اگر سوال داشتم برام پیش اومد چیکار کنم؟

شاید سوالات زیادی تو ذهنتون داشته باشید و بخواید با یک مشاور آگاه و با تجربه صحبت کنید، ما این امکان رو برای شما فراهم کردیم تا در صورتی که در طول اجرای برنامه سوالی براتون ایجاد شد بتونید به راحتی با مشاورین ما در ارتباط باشید. ۴ جلسه مشاوره رایگان تلفنی هم در کنار این برنامه برای شما در نظر گرفتیم که بتونید سوالات خودتون رو در رابطه با شروع هر چه بهتر و موارد دیگه ای که در ذهنتون هست بپرسید.

 

میشه یه نمونه از برنامه رو ببینم؟!

بله! از طریق زیر میتونید نمونه برنامه تابستان رو دانلود کنید

دانلود نمونه برنامه تابستان

 

چجوری می‌تونم این برنامه رو تهیه کنم؟

هزینه برنامه ریزی ۸ هفته ای تابستان + پشتیبانی تلگرامی + فایل های صوتی مشاوره‌ای رتبه های برتر ۹۹ هزار تومان هست که به مدت محدود با تخفیف بیست هزار تومانی با مبلغ  ۷۹ هزار تومان میتونید تهیه کنید. میدونم دنبال هزینه سرسام آور بودید! اما خیالتون راحت باشه ما هواتون رو داریم و هزینه ای رو تعیین کردیم که هر کسی بتونه با از این برنامه ریزی عالی استفاده کنه.

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه «پرداخت آنلاین» زیر کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو وارد کنید. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردید و بلافاصله میتونید برنامه مخصوص خودتون رو دانلود کنید. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

[maxbutton id=”29″ url=”https://zarinp.al/244326″ text=”پرداخت آنلاین” ]

 

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

 

برای تهیه برنامه تابستان نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این برنامه نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

 

سامانه پیامکی

عبارت برنامه تابستان رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگیرند و برای تهیه برنامه شما رو راهنمایی میکنند.

تلگرام

https://telegram.me/mohaselirani_supp

 

اولین قدم برای رسیدن به جایگاه فوق العاده و تجربه حس بی نظیر موفقیت در کنکور این هست که از زمان پیش روی خودمون به بهترین نحو ممکن استفاده کنی، که ما این امکان رو برای تو فراهم کردیم.

امسال زمان با ارزش ترین دارای تو هست، چشم روی هم بذاریم مهر ماه فرا میرسه. اگر از این فرصت طلایی که پیش رو داریم استفاده کنیم خوشبحالمان! اگر که نه متاسفانه باید بگم معلوم نیست آینده چی میشه! ما خالق شرایط خود ما هستیم.

آدمهای زیادی، مدت‌هاست فقط تصمیمات زیادی توی ذهنشون برای اجرا دارن و مدت هاست میخوان استارت مطالعاتی خودشون رو بزنن اما…

هی امروز و فردا میکنن با خودشون میگن از شنبه شروع میکنم! بعد ماه رمضون شروع میکنم! بعد جام جهانی شروع میکنم! فلان کتابو خریدم شروع میکنم، هنوز به اندازه کافی خستگی امتحانات از تنم در نیومده بزار سر یه فرصت مناسب شروع میکنم… خلاصه تا دلت بخواد بهونه برای شروع نکردن و درجا زدن وجود داره.

برای کسی که خواسته واقعی خودش رو میشناسه وقت تلف کردن و مردد بودن معنایی نداره!

 

میدونم دوست نداری با شروع مهر ماه که به خودت نگاه میکنی ببینی…

هیچ کاری انجام ندادی، هیچ راهی رو نرفتی و هیچ تصمیمی نگرفتی! این شرایط برای تو اصلا خوب نیست، چون زمانی که وقت کمتری در اختیارت باشه مجبور میشی آرزوهای بزرگت رو با آرزوهای کوچیک و ناچیز جایگزین کنی

همه چیز به تصمیم الانت بستگی داره! اینکه چقدر برای گرفتن یک نتیجه فوق العاده جدی هستی

 

برای تهیه برنامه تابستان از طریق زیر میتونید اقدام کنی:

[maxbutton id=”29″ url=”https://zarinp.al/244326″ text=”تهیه برنامه تابستان” ]

مطالب بیشتر

نقشه راه کنکور!

برنامه ریزی 6 ماهه

تلویزیون کنکور

مشاوره با رتبه های برتر

همین الان میتونی یک مشاور رتبه برتر و یک مربی موفقیت کنکور در کنارت داشته باشی

guest
26 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
سپیده
سپیده
2019-08-19 03:29

سلام ببخشید من دانش آموز پایه دهم هستم آیا میتونم از امکانات سایت استفاده کنم برای من چیزی دارید؟

کیمیا
کیمیا
2019-08-19 00:32

سلام
اگه برنامه ی ۱۴ روزه ی رایگان رو اجرا کردیم و تموم شد باید کدوم بسته رو تهیه کنیم ؟

ممدوحی
ممدوحی
2019-08-17 11:47

من ۵۹ هزار تومان برای برنامه ریزی واریز کردم ولی فایل برای دانلود برام نیامد چیکار باید بکنم

مهدیس
مهدیس
2019-08-16 12:42

برای رشته ی ریاضی نظام قدیم پکیج برنامه ریزی ندارین؟ ? من خیلی دوست دارم رتبه تک رقمی شم و مطمئنم که میتونم ، خودم دارم خوب پیش میرم اما یه برنامه خیلی خوب و مطمئن میخوام

اسما
اسما
2019-08-08 12:00

من امسال دوازدهم کنکوردادم وقبول نشدم میخام از الان شروع کنم برنامه ریزی ندارم ایاهمون برنامه کانون خوبه

amin
amin
2019-08-07 02:25

من میخوام رتبه ۱ کنکور ۹۹ شم جدی هم هستم .انگیزه ی قوی وسخت کوشی بسیاری دارم . کسی هست بتونه در رابطه با برنامه ریزی بهم کمک کنه خیلی از سایتتون خوشم اومده واقعا بنظر شخصی من بهترین سایت درسی که تا حالا دیدم. ازتون سپاس گزارم

فاطمه زهرا
فاطمه زهرا
2019-07-17 17:25

سلام من امسال وارد یازدهم میشم و تجاری هم هستم.ایا بسته یا برنامه خاصی برای من هم شما دارید یا خیر فقط کنکور؟؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید چون میخوام با یه برنامه شروع ب درس خوندن کنم…

رامین بختیاری.مراغه
رامین بختیاری.مراغه
2019-07-16 18:46

??سپاسگزارم??

زهرا
زهرا
2019-07-12 12:28

خیلی خیلی ممنونم ازتون

سحر
سحر
2019-07-10 14:06

سلام من رشتم مهندسی بوده دانشگاه آزاد خوندم الان ۲۸ سالمه تصمیم دارم با یه برنامه ریزی خوب درس بخونم توی رشته تجربی…….لطفا راهنماییم کنین

مهرنوش
مهرنوش
2019-07-24 17:14
پاسخ به  سحر

سلام منم ۳۳ سالمه و فوق لیسانس دارم و میخوام برای ۹۹ کنکور بدم

مهرسا
مهرسا
2020-06-18 11:46
پاسخ به  سحر

سلام منم ۳۴ سالمه فوق لیسانس دارم میخوام کنکور تجربی بدم تقریبا امادگی خوبی دارم و از اول تیر ۱۴۰۰ میخوام شروع کنم

رضا
رضا
2019-07-07 20:37

باسلام و عرض خسته نباشید.
این پکیج هم مثل کوعیک برنامه تفضیلی داره؟!

نگین
نگین
2019-07-07 18:56

سلام من که رشتم انسانیه باید چکار کنم؟یعنی این پکیج برای درسام برنامه ریزی نشده؟

علیرضا
علیرضا
2019-07-07 01:47

این پکیچ فقط برای رشته تجربی ؟؟؟

محمدجواد
محمدجواد
2019-06-30 18:44

سلام ببخشید این پکیج شامل چه چیز هایی هست؟؟
برنامه ها چاپ شده هس؟؟
میفرستید دم خونه؟؟

حمید
حمید
2019-06-26 09:57

سلام خسته نباشید
من برنامه رو تهیه کردم
یه سری سوال داشتم بهع همون طریقی که داخل پکیج گفتید بپرسم؟