برنامه جمع بندی تجربی

برنامه جمع بندی تجربی برای کنکور

روزهای زیادی رو سپری کردی تا به این جای کار رسیدی. از پیک های شادی که چیزی جز حال بد برای همه ما نداشت شروع شد و با تعطیلی های زنگ ورزش به خاطر بارش برف ادامه داشت. دبستان گذشت، راهنمایی تموم شد و نوبت به دبیرستان رسید.  گذشت و گذشت تا اینکه هر سال خیلی جدی تر صدای پایش رو احساس کردی. جدا از سال های طولانی که برای تحصیل، مقاطع مختلف رو پشت سر گذاشتی.

همین امسال هم روزهای نسبتا سختی داشتی. سخت از این جهت که برای اولین بار بود که با این شرایط مواجه میشدی. تو هر سال عادت داشتی که فقط درس های یک پایه رو بخونی و در انتهای هر ترم تحصیلی برای شرکت در ارزشیابی های تشریحی خودت رو آماده کنی، اما امسال تو بودی و درس های جدید و سال های قبل و ارزیابی جدیدی به نام کنکور سراسری با سوالات چهارگزینه ای، متفاوت از تمام آن چیزی که تا به حال تجربه کردی. اما با همه ی این احوال، روز ها خوب یا بد تمام شد و در حال حاضر تنها یک قدم تا هدف فاصله داری. یک قدم برای ورود به یک دنیای متفاوت که تا به حال تجربه نکردی و میتونه سال های لذت بخشی رو برای تو رقم بزنه. قدمی که اگر نتونی درست برش داری، میتونه تو رو زمین بزنه. زمین زدنی که برای تو افسوس بزرگی به دنبال داره.

به همین خاطر هست که باید بدون توجه به چگونگی سپری کردن ماه‌های قبل، این روزها رو به شدت جدی بگیری. ماه پایانی دقیقا مثل شب امتحان میمونه. شبی که باعث ظاهر شدن نمره ۲۰ در کارنامه خیلی از ما دانش آموزان شد.

جدای از اینکه اوضاع مطالعاتی تو تا به الان به چه شکل بوده باید این روز ها رو غنیمت بشماری و با سربلندی از خط پایان رد بشی.

اصلا اهمیتی نداره که تا به الان شرایط به چه شکل بوده، مهم این هست که صرف نتیجه ای که به دست میاری، تو روی دو تا پاهات از خط پایان عبور کنی. سربلند تر از همیشه. طوری که حتی خودت هم تا به اون زمان چنین ابهتی در خودت سراغ نداشته باشی. باشکوه تر از همیشه.

این تموم کردن گاهی به اندازه یک قهرمانی بزرگ میتونه دلچسب باشه. دلچسب به این خاطر که جا نزدی و برای خودت و هدفی که داشتی ارزش قائل بودی.

بنابراین موفقیت رو محدود به رتبه برتر شدن ندون. تو همین الان هم که در حال ساخت آینده ای زیبا برای خودت و اطرافیانت هستی، یک قهرمان محسوب میشی.

 

ماجرای تدوین برنامه جمع بندی تجربی از کجا استارت خورد؟

در تیم مشاوره و برنامه ریزی محصل ایرانی از همون ابتدای تابستون سال قبل تا به الان در کنار شما بودیم و هر روز سعی داشتیم به طریقی به شما کمک کنیم. در طی این سال ها فعالیت در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تخصصی در زمینه کنکور، درخواستی که در ماه های پایانی از طرف داوطلب های عزیز از ما وجود داشت، این بود که برای ایام جمع بندی هم برنامه ریزی منتشر کنیم. امسال با توجه به حجم زیاد درخواست ها و تصمیمی که بین اعضای تیم گرفته شد، بر آن شدیم که این ماه پایانی رو قوی تر از قبل در کنارتون باشیم و برنامه ای برای شما تدارک ببینیم تا با استفاده از اون دچار سردرگمی نشید و با تمرکز بالا روز های آخر رو با موفقیت طی کنید. و حالا دست پر پیش شما هستیم و برنامه رو آماده کردیم.

 

ما یک  برنامه جمع بندی ۶ هفته ای و یک برنامه جمع بندی ۸ هفته ای برای گروه تجربی رو به رایگان در اختیار شما میذاریم، امیدوارم بتونید قدرشو بدونید و به خوبی از اون استفاده کنید

برای دانلود کافیه روی لینک های زیر کلیک کنید:

دانلود برنامه جمع بندی کنکور ۸ هفته ای

دانلود برنامه جمع بندی کنکور ۶ هفته ای

مطالب بیشتر

نقشه راه کنکور!

برنامه ریزی 6 ماهه

تلویزیون کنکور

مشاوره با رتبه های برتر

همین الان میتونی یک مشاور رتبه برتر و یک مربی موفقیت کنکور در کنارت داشته باشی

guest
4 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
علیرضا
علیرضا
2022-01-06 12:52

امیدوارم که همه ی دوستان عزیزم که مثل خودم تلاش میکنند که اطلاعات خودشونو بالا ببرند و در اخر به مردمشون کمک کنند خوشحالم انشا الله هر کس که هدفش خوب کردم حال دل و جسم افراد دیگره به هدفش برسع

زهرا
زهرا
2021-05-08 19:09

دست تون درد نکنه خیلی نیاز به برنامه داشتم

aliA
aliA
2021-05-03 09:09

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من یک دانش اموز پشت کنکوریم
وبنظرم برنامه باید شخصی سازی و براساس حذفیات هرفرد متناسب با سطحش باشه دوستان برای این اخر کاری اگه گیج و سردگم هستید مشاور خوب بگیرید نه از این مشاوره ها ک پولو ک گرفتن اصلا انگار نه انگار ومشاوری که انتخاب مبکنبد مطمئن بشید تجربه کافی داره در کل شاید این برنامه مفید باشه من خودم دانلودش کردم خوب و تکنیکی هستش فقط من نفهمیدم هرکدوم از تایما وقت اول یادوم و…… چند ساعت باید بخونیم

عسل
عسل
2021-07-01 12:18
پاسخ به  aliA

مشاور خوب میشناسید معرفی میکنید اگه نتیجه خوب گرفتین