برنامه دوازدهم نظام جدید مطابق با کانون قلم چی

با یک برنامه ریزی حرفه‌ای هم به برنامه مدرسه برسید، هم به برنامه آزمون

داشتن یک برنامه ریزی خوب همیشه یک مسئله بزرگ برای اکثر کنکوری‌ها بوده، احتمالا شما هم با این مشکل دست و پنجه نرم کرده باشید. تنظیم کردن یک برنامه ریزی خوب میتونه خیلی زمان بر باشه و از طرفی نیاز به دانش و تجربه بالایی در این زمینه وجود داره.

خوب شما برای اینکه بتونید یک برنامه ریزی  برای خودتون تنظیم کنید باید موارد خیلی زیادی رو در کنار هم در نظر داشته باشید. مواردی از جمله:

 • ایجاد تعادل بین مطالعه دروس عمومی و اختصاصی
 • قرار دادن تعداد دروس مناسب در طول روز
 • گنجاندن واحدهای تست زنی در برنامه
 • گنجاندن واحد های مرور دروس در برنامه
 • داشتن انعطاف پذیری
 • و… خیلی از موارد دیگه ای که باید همه در کنار هم برای داشتن یک برنامه ریزی خوب در نظر گرفته بشه

 

ما در تیم مشاوره و برنامه ریزی موسسه محصل ایرانی با توجه به تمام مواردی که در بالا ذکر شد تصمیم گرفتیم محصولی رو برای شما کنکوری‌های نظام جدید تهیه کنیم تا بتونید با استفاده از اون لذت مطالعه با یک برنامه ریزی خوب رو در سال کنکور تجربه کنید و از طرفی در آزمون آزمایشی هم به درصدها و ترازهای عالی دست پیدا کنید. در این برنامه برای تک تک روزهای شما برنامه ریزی انجام شده. در این برنامه دقیقا برای شما مشخص شده که در طول یک روز چه روند مطالعاتی‌ای رو باید در پیش بگیرید.

 1. اینکه برای هر درس چه مبحثی مطالعه بشه
 2. اینکه چه بازه‌ای از صفحات کتاب رو مطالعه کنید
 3. اینکه برای چه درسی نیاز به تست زنی وجود داره و برای چه درسی نباید بلافاصله تست زد
 4. اینکه برای چه مبحثی باید کتاب بخونید، برای چه مبحثی باید درسنامه مطالعه بشه و برای چه مبحث هایی شما حق انتخاب از بین کتاب درسی و کتاب کمک آموزشی دارید.
 5. اینکه چه زمانی باید مرور داشته باشید.
 6. اینک چه زمانی باید فقط تست بزنید
 7. همینطور زمانی برای مطالعه درس های تدریس شده در مدرسه برای شما در نظر گرفتیم تا با برنامه مدرسه هم همراه باشید.

 

همه مواردی که برای تنظیم یک برنامه ریزی خوب نیاز باشه ما همه رو یکجا و بدون هیچ نقصی برای شما آماده کردیم. این برنامه حلقه گمشده شما برای رسیدن به درصد ها و تراز های بالا در آزمون آزمایشی هست.

 

این برنامه رو تهیه کنید، اگر…

اگر احساس میکنید چه از نظر کیفیت و چه از نظر کمیت در مطالعه دروس به مشکل برخوردید

اگر هیچ برنامه ای برای مرور کردن دروس ندارید

اگر نمیدونید چه زمانی باید تست بزنید و چه زمانی باید مطالعه و مرور داشته باشید

اگر همیشه برای مطالعه ابهام دارید و نمیدونید که باید از کجا و به چه شکلی باید شروع کنید

اگر تا به الان هیچ وقت نتونستید طبق یک برنامه ریزی خوب و اصولی مطالعه داشته باشید

اگر تا به الان هیچ وقت تراز خوبی نداشتید و به دست آوردن تراز ۷۰۰۰ برای شما تبدیل به یک آرزوی غیر ممکن شده

اگر تا به الان هیچ وقت نتونستید به بودجه بندی آزمون برسید

اگر به برنامه ریزی های خودتون اعتماد ندارید و  اگر دوست دارید طبق برنامه ای که توسط افراد مجرب تنظیم شده دروس رو مطالعه کنید

اگر دوست دارید طبق بودجه بندی آزمون آزمایشی خودتون همه درس های به طور کامل مطالعه کنید و چندین و چند بار مرور و تست زنی داشته باشید

اگر دوست دارید بدون آزمون و خطا کردن و امتحان کردن راه های مختلف، از همین ابتدا در یک مسیر درست قرار بگیرید و روز به روز به هدفی که آرزوش رو دارید نزدیک و نزدیک تر بشید

 

این برنامه ریزی برای کدوم دست از کنکوری ها باید مورد استفاده قرار بگیرد؟

 

 1. کنکوری هایی که تا به الان اصلا مطالعه خوبی نداشتن و یا جست و گریخته بخش هایی از بعضی از کتاب‌ها رو با کیفیت پایین مطالعه کردن و در حال حاضر تمایل دارن که روزهای گذشته رو جبران کنن و از زمان باقی مانده به نحو احسن استفاده کنن.
 2. کنکوری هایی که با وجود داشتن ساعت مطالعه بالا، ولی در آزمون های آزمایشی تراز خوبی به دست نمیارن و آرزوی رسیدن به تراز های ۷۰۰۰ رو دارن و به دنبال راهی برای رسیدن به این هدف هستن
 3. کنکوری هایی که نمیتونن بین برنامه مدرسه و برنامه آزمون آزمایشی رابطه درستی برقرار کنن و همیشه از یکی از برنامه ها عقب هستن.
 4. کنکوری هایی که تا به الان هیچ وقت یک برنامه ریزی خوب نداشتن و در هیچ زمانی به برنامه هایی که خودشون تنظیم کردن، اعتماد نداشتن و نتوستن اون رو به مرحله اجرا برسونن.
 5. کنکوری هایی که تمایل دارن تا روز کنکور فکرشون از خیال برنامه ریزی راحت باشه و با آرامش خاطر یک برنامه حرفه ای رو اجرا کنن
 6. کنکوری هایی که همیشه دوست داشتن که دانشجوهای رشته های تاپ، مثل پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی براشون یک برنامه خوب تنظیم کنه.
 7. کنکوری هایی که با وجود داشتن بهترین دبیرها و داشتن کتاب های کمک آموزشی عالی، هیچ وقت به موفقیت چشم گیر در آزمون های آزمایشی دست پیدا نکردن.
 8. کنکوری‌هایی که برای آینده علمی خودشون آرزوهای بزرگی دارن و خودشون رو شایسته قبولی در یک رشته و دانشگاه بی نظیر میدونن.

 

به جرات میتونیم بگیم که از کامل ترین و اصولی ترین برنامه هایی هست که تا به الان دیدید

ما در این محصول برای تمام روزهای شما برنامه ریزی کردیم. برنامه ریزی مبحثی برای تمام دروس که البته صفحات کتاب درسی هم در این برنامه ذکر شده است. در این برنامه ریزی شما هر روز ۶ تایم مطالعاتی دارید که از این ۶ تایم ۳ تایم برای دروس اختصاصی، ۲ تایم برای دروس عمومی و یک تایم برای مطالعه درس های مدرسه اختصاص داده شده.

در این برنامه دقیقا مشخص هست که باید هر درس رو به چه شکلی مطالعه کنید. برای چه درسی نیاز به مطالعه درسنامه و تست زنی هست و برای چه درسی باید فقط کتاب درسی رو مطالعه کنید. در این برنامه شما واحد های مرور بسیار زیادی دارید. واحدهای مرور رو از این جهت زیاد کردیم، تا شما بتونید با تکرار کردن مطالبی که قبلا مطالعه کردید به تسلط کامل دست پیدا کنید. در روزهای پنج شنبه قبل از آزمون زمانی رو برای برگزاری آزمون های غیر حضوری برای شما در نظر گرفتیم تا بتونید قبل از شرکت در آزمون، کمی با فضای آزمون آشنا بشید.

 

شما با تهیه این محصول چه چیزی دریافت میکنید؟

 • شما با این محصول یک برنامه ریزی روزانه و مبحثی خیلی دقیق دریافت میکنید. برنامه‌ای که دقیقا مطابق با آزمون‌های آزمایشی تنظیم شده و به شما کمک میکنه تا مثل یک کنکوری حرفه ای مطالعه کنید و به درصد و ترازهای خیلی خوبی در طول سال برسید.
 • همیشه اعتقاد داشتیم و داریم که برنامه ریزی به تنهایی نمیتونه برای یک کنکوری مفید باشه. به همین دلیل شما با دریافت این برنامه یک آیدی تلگرامی نیز دریافت میکنید تا بتونید تا روز آخر تمامی سوالات مشاوره ای خودتون رو بپرسید و مشکلی از این بابت نداشته باشید.
 • فایل‌های صوتی حرفه‌ای در زمینه مشکلات رایج کنکور مثل کنترل استرس سال کنکور، تنظیم خواب در سال کنکور، رفع وابستگی به گوشی موبایل، خستگی هنگام درس خوندن، رفع نا امیدی و منفی گرایی از محمد اسدی رتبه ۱۳ منطقه کنکور تجربی و رتبه ۱ منطقه زبان سال ۹۲ و عضو تیم مشاوران محصل ایرانی دریافت میکنید.

 

اگر واقعا تصمیم جدی برای قبولی در یک رشته و دانشگاه خوب داری و میخوای برای رسیدن ب اون از هر نظر تلاش کنی، حتما با این برنامه همراه شو. این برنامه به تو کمک زیادی در جهت رسیدن به اهدافت میکنه

 

اگر سوالی داشتم، چیکار کنم؟

در این برنامه به تمامی موارد اشاره شده. دقیق مشخص هست که برای چه مبحثی باید درسنامه کتاب کمک آموزشی رو مطالعه کنی. برای چه مبحثی فقط باید از کتاب درسی استفاده کنی و یا برای چه درسی میتونی به صورت انتخابی از درسنامه کتاب کمک آموزشی و یا کتاب درسی استفاده کنی. کاملا مشخص کردیم که در چه تایم‌هایی و برای چه دروسی باید تست زنی رو بلافاصله بعد از مطالعه انجام بدی و برای چه مباحثی باید بین زمان مطالعه و تست زنی وقفه داشته باشی. علاوه بر این، یک آیدی پشتیبانی در اختیارت قرار میگیره که بتونید تمامی پرسش‌های خودت رو تا روز کنکور از مشاور بپرسی. هر سوال مشاوره‌ای که برات پیش بیاد رو میتونی از این آیدی تلگرامی بپرسی. این پشتیبانی تا روز کنکور در کنار شماست و میتونی با خیال آسوده برنامه رو دقیق اجرا کنی.

آیا این برنامه کاملاً مطابق با آزمون آزمایشی است؟

بله! این برنامه کاملا مطابق با آزمون‌های قلم چی است.

برای اجرای این برنامه چقدر زمان نیاز دارم؟

حداقل زمان مورد نیاز برای اجرای این برنامه در روزهای مدرسه ۶ تا ۷ ساعت است و در روزهای تعطیل ۱۰ تا ۱۲ ساعت

اگر از برنامه عقب بیفتم چه می شود؟

یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه ریزی استاندارد، داشتن زمان های جبرانی هست. در این برنامه بعضی از روزها و همینطور تایم های مطالعاتی رو برای تو خالی گذاشتیم تا به عنوان زمان جبرانی بتونی نهایت استفاده ممکن رو از اون ببری و از برنامه عقب نمونی

چه افرادی می توانند از این برنامه استفاده کنند؟

این برنامه برای تمامی دوازدهمی‌هایی که در آزمون های آزمایشی قلم چی شرکت می کنند مناسب است. در واقع برای تمام دوازدهمی‌هایی تهیه شده که حداقل ۶ ساعت در روز وقت آزاد دارند. برنامه دوازدهم این فرصت را به شما می دهد تا با یک برنامه ریزی دقیق به دور از استرس با آرامش نیم سال دوم رویایی را تجربه کنید. این برنامه به تمام افرادی که قصد دارند گام بلندی برای موفقیت در کنکور سراسری بردارند توصیه می کنیم.

آیا کسانی که قبلا برنامه‌های شما رو تهیه کردن رضایت داشتن؟

گوشه‌ای از لطف و محبتی که عزیزان کنکوری بعد از تهیه برنامه‌ها نسبت به ما داشتند. در محصل ایرانی خدماتی ارائه نمی شود مگر اینکه به نتیجه ساز بودن آن ایمان داشته باشیم.

   

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

در پکیج برنامه ریزی دوازدهم برنامه‌ای برایت تدارک دیده شده و خیالت راحته که برای تک تک ساعت‌های هر روزت برنامه داری و دیگه سردرگم نیستی.

بهای پکیج برنامه ریزی دوزادهم که شامل برنامه ریزی + پشتیبانی + فایل‌های مشاوره‌ای رتبه‌های برتر می‌باشد ۸۹ هزار تومان هست

با تهیه این محصول به ابزاری مجهز میشی که میتونی با یک برنامه اصولی زمان باقی مانده تا کنکور رو حرفه ای پشت سر بذاری و در ادامه مسیر بابت عقب ماندگی های درسی خود نگرانی نداشته باشی.

ما پکیج موفقیت کاملی رو پیشنهاد دادیم که میتونه به معنای واقعی کلمه، شرایط تو رو متحول کنه و باعث موفقیت ادامه دار تو در کنکور سراسری بشه، فرقی نمیکنه برای رسیدن به چه رشته‌ای تلاش میکنی این دقیقا همون چیزی هست که در زمان محدود باقی مونده میتونه برگ برنده تو باشه. ارزش این محصول و نتیجه ای که برای تو ایجاد میشه چندین برابر هزینه‌ای که امروز برای اون در نظر گرفته شده ولی ما امروز نیم سال دوم رو برای تو که در مورد تغییر آینده خودت جدی هستی با هزینه‌ای بسیار پایین تر در اختیارت قرار میدیم تا تو هم مثل باقی کسانی که با این برنامه استارت زدن شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی.

همین الان عدد ”۲” رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

 

این برنامه برای چه مدت زمانی طراحی شده؟

برنامه مطابق با آزمون‌های کانون هست و تا ۲۷ اردیبهشت ماه تنظیم شده

 

نمونه برنامه دوازدهم رو همین الان دانلود کنید

[maxbutton id=”16″ url=”https://irmohasel.com/wp-content/uploads/nemunenezamjadid.pdf” ]

 

چگونه می‌توانم این برنامه را تهیه کنم؟

 

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو وارد کنید. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردید و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنید. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

 

[maxbutton id=”15″ url=”https://Zarinp.al/206916″ ]

 

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

 

برای تهیه برنامه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این پکیج نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

سامانه پیامکی

عدد ۲ رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

شماره تماس موبایل: ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸

شماره دفتر مرکزی:  ۱۴۹۹ ۲۸۴۲ ۰۲۱

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

مطالب بیشتر

نقشه راه کنکور!

برنامه ریزی 6 ماهه

تلویزیون کنکور

مشاوره با رتبه های برتر

همین الان میتونی یک مشاور رتبه برتر و یک مربی موفقیت کنکور در کنارت داشته باشی

guest
28 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
erfan
erfan
2019-09-21 17:08

سلام این برنامه مال سال ۹۸ هست ایا برای سال ۹۹ این برنامه وجود نداره ؟

محمدرضا
محمدرضا
2019-08-15 08:32

سلام برنامه برای رشته ریاضی نظام جدید ندارید؟

محسن
محسن
2019-02-02 14:18

سلام ببخشید من که نظام قدیم هستم و برای سال ۹۹میخوام کنکور بخونم الان میخوام کتابهای نظام جدید تهیه کنم کار درستی هس به نظرتون؟ یعنی ممکنه سال۹۹هم دو مجموعه سوال برای کنکور باشه؟؟؟

هادی
هادی
2019-08-08 23:14
پاسخ به  محصل ایرانی

سلام، کنکور ۹۹ هم دو دفترچه هس واس نظان قدیم و جدید، تازه هم، میتونی هر نظامی رو که دوس داشتی انتخاب کنی

آرین
آرین
2019-07-02 18:33
پاسخ به  محسن

سازمان سنجش نظام قدیمم داره

سارا
سارا
2019-02-02 09:09

سلام اگه بخوام برنامه رو از نیم سال دوم تهیه کنم , باید کل اونو بگیرم؟  

مهیار
مهیار
2019-02-01 01:10

سلام ببخشید این پکیج برای دوازدهم ریاضی هم وجود داره؟؟؟

سامان
سامان
2019-01-21 16:35

سلام ببخشید میشه ی راهنمایی بکنیو من گیج شدم که این برنامه رو تهیه کنم یا پکیج کوئیک، ایا تو پکیج کوئیک برای نظام جدید رفتن مدرسه و ازمون در نظر گرفته شده مثل ای یا نه و سوال دومم اینه ک برای کسی که میخاد از الان شروع کنه این برنامه بهتر یا کوئیک بدای دوازدهم تجربی نظام جدید

ghazal
ghazal
2018-12-03 10:52

سلام برنامه رشته انسانی برای سال دوازدهم ها
ندارید

مهدی سالاریان
مهدی سالاریان
2018-11-23 17:19

سلام ببخشید این برنامه تا روز ۲۷ اردیبهشت سال ۹۸ است یا ۹۶ ؟
من سال ۹۸ کنکور دارم و ۹۶ بدردم نمیخوره .

nahid
nahid
2018-11-14 14:56

سلام من برنامه رو تهیه کردم خواستم تشکر کنم ازتون چند بار بررسی کردم واقعا زمان بندی خوبی داره خدا خیرتون بده خیلی استرس برنامه ریزی داشتم

فاطمه
فاطمه
2018-10-29 19:33

سلام
برنامه دوازدهم نظام جدید رشته انسانی ندارین؟؟

S.K
S.K
2018-10-26 11:42

وقتتون بخیر من هر کاری میکنم نمیتونم به برنامه آزمون برسم اگه این برنامه رو بگیرم میشه

roya
roya
2018-10-26 11:40

سلام این برنامه تا چه روزی هست

مجید
مجید
2018-10-26 11:39

سلام ببخشید این برنامه مطابق با آزمون‌های کانون هست؟