برنامه جمع بندی کنکور

کار را که کرد، آنکه تمام کرد

روزهای زیادی رو سپری کردی تا به این جای کار رسیدی. از پیک های شادی که چیزی جز حال بد برای همه ما نداشت شروع شد و با تعطیلی های زنگ ورزش به خاطر بارش برف ادامه داشت. دبستان گذشت، راهنمایی تموم شد و نوبت به دبیرستان رسید.  گذشت و گذشت تا اینکه هر سال خیلی جدی تر صدای پایش رو احساس کردی. جدا از سال های طولانی که برای تحصیل، مقاطع مختلف رو پشت سر گذاشتی.

همین امسال هم روزهای نسبتا سختی داشتی. سخت از این جهت که برای اولین بار بود که با این شرایط مواجه میشدی. تو هر سال عادت داشتی که فقط درس های یک پایه رو بخونی و در انتهای هر ترم تحصیلی برای شرکت در ارزشیابی های تشریحی خودت رو آماده کنی، اما امسال تو بودی و درس های جدید و سال های قبل و ارزیابی جدیدی به نام کنکور سراسری با سوالات چهارگزینه ای، متفاوت از تمام آن چیزی که تا به حال تجربه کردی. اما با همه ی این احوال، روز ها خوب یا بد تمام شد و در حال حاضر تنها یک قدم تا هدف فاصله داری. یک قدم برای ورود به یک دنیای متفاوت که تا به حال تجربه نکردی و میتونه سال های لذت بخشی رو برای تو رقم بزنه. قدمی که اگر نتونی درست برش داری، میتونه تو رو زمین بزنه. زمین زدنی که برای تو افسوس بزرگی به دنبال داره.

به همین خاطر هست که باید بدون توجه به چگونگی سپری کردن ماه‌های قبل، این روزها رو به شدت جدی بگیری. ماه پایانی دقیقا مثل شب امتحان میمونه. شبی که باعث ظاهر شدن نمره ۲۰ در کارنامه خیلی از ما دانش آموزان شد.

جدای از اینکه اوضاع مطالعاتی تو تا به الان به چه شکل بوده باید این روز ها رو غنیمت بشماری و با سربلندی از خط پایان رد بشی.

اصلا اهمیتی نداره که تا به الان شرایط به چه شکل بوده، مهم این هست که صرف نتیجه ای که به دست میاری، تو روی دو تا پاهات از خط پایان عبور کنی. سربلند تر از همیشه. طوری که حتی خودت هم تا به اون زمان چنین ابهتی در خودت سراغ نداشته باشی. باشکوه تر از همیشه.

این تموم کردن گاهی به اندازه یک قهرمانی بزرگ میتونه دلچسب باشه. دلچسب به این خاطر که جا نزدی و برای خودت و هدفی که داشتی ارزش قائل بودی.

بنابراین موفقیت رو محدود به رتبه برتر شدن نَدون. تو همین الان هم که در حال ساخت آینده ای زیبا برای خودت و اطرافیانت هستی، یک قهرمان محسوب میشی.

 

ماجرای تدوین برنامه از کجا استارت خورد؟

در تیم مشاوره و برنامه ریزی محصل ایرانی از همون ابتدای تابستون سال قبل تا به الان در کنار شما بودیم و هر روز سعی داشتیم به طریقی به شما کمک کنیم. در طی این سال ها فعالیت در زمینه مشاوره و برنامه ریزی تخصصی در زمینه کنکور، درخواستی که در ماه های پایانی از طرف داوطلب های عزیز از ما وجود داشت، این بود که برای ایام جمع بندی هم برنامه ریزی منتشر کنیم. امسال با توجه به حجم زیاد درخواست ها و تصمیمی که بین اعضای تیم گرفته شد، بر آن شدیم که این ماه پایانی رو قوی تر از قبل در کنارتون باشیم و برنامه ای برای شما تدارک ببینیم تا با استفاده از اون دچار سردرگمی نشید و با تمرکز بالا روز های آخر رو با موفقیت طی کنید. و حالا دست پر پیش شما هستیم و برنامه رو آماده کردیم.

 

داستان از چه قرار هست؟

طبق روندی که در همه این سال ها وجود داشته و خواهد داشت، رسم بر این هست که در ماه های پایانی داوطلب های کنکور، آزمون های سراسری فصول قبل رو به صورت سه روز یکبار از خودشون در منزل امتحان میگیرن.

این کار باعث میشه تا شرایط آزمون سراسری رو چندین بار تجربه کنی و به نوعی در طول هفته دو مرتبه مشق کنکور کرده باشی.

این روندی هست که در تمام این سال ها همه کنکوری های موفق انجام دادن ( و حتی تمام اعضای تیم مشاوره و برنامه ریزی موسسه محصل ایرانی). روشی که به جرات میتونیم بگیم که امتحان خودش رو پس داده و میتونه برای جمع بندی ایده آل باشه.

طبق برنامه ای که ما تنظیم کردیم در طول یک هفته دو مرتبه باید از خودت آزمون شبیه ساز بگیری. زمانی رو برای تحلیل آزمون برای تو در نظر گرفتیم و همین طور، روز بعد از هر آزمون فرصت داری تا مباحثی رو که در آزمون اشتباه پاسخ دادی رو مرور کنی تا آزمون به آزمون آماده تر از قبل باشی.

در کنار این آزمون ها، طبق برنامه هر روز زیست رو مطالعه میکنی. طبیعتا تا به این جای کار زیست رو خوب خوندی و این ماه پایانی فرصت داری تا مرور بر تمام فصل های این درس داشته باشی.

این قضیه برای درس ریاضی و فیزیک و شیمی هم در این برنامه اتفاق افتاده، هم مرور خواهی داشت و هم تست زنی.

 

آزمون جامع بریم یا چی؟

موضوعی که احتمالا در مورد اون از ما سوال دارید این هست که این برنامه به شما اجازه شرکت در آزمون های آزمایشی رو میده یا خیر؟

با توجه به اینکه اکثر کنکوری ها تصمیم میگیرن که در این ماه های پایانی در آزمون های آزمایشی جامع به خصوص آزمون های قلم چی و سنجش شرکت کنن، به همین جهت ما هم برای شرکت در این آزمون ها برای شما وقت در نظر گرفتیم. بنابراین با داشتن این برنامه محدودیتی برای شرکت در این آزمون ها نداری.

فقط اجازه بده تا فرصت هست به این نکته هم اشاره کنیم که به دست آوردن رتبه خوب در این آزمون ها به منزله رتبه برتر شدن نیست و از طرفی با خراب شدن آزمون هم دنیا به پایان نمیرسه و همه چیز به مدیریت شما در کنکور سراسری برمیگرده.

این برنامه مطابق با آزمون های سنجش و قلم چی طراحی شده ویژه فارغ التحصیلان رشته تجربی

برنامه جمع بندی چجوریه؟

در این برنامه شما روزانه ۷ تایم مطالعاتی دارید. در تمام ایام ۲ تایم پایانی برای مطالعه درس های عمومی اختصاص داده شده. تایم پنجم رو برای مطالعه روزانه زیست شناسی برای شما در نظر گرفتیم. در دو روز از هفته حدود ۴ تا ۵ ساعت از زمان رو برای برگزاری آزمون های جمع بندی ۳ روز یکبار در نظر گرفتیم و در حدود ۲ ساعت برای تحلیل و ارزیابی هر آزمون زمان در اختیار خواهی داشت. روز بعد از آزمون در طول چهار تایم مطالعاتی مطالبی که تست هاش رو در آزمون قبلی اشتباه پاسخ دادی رو مرور خواهی کرد.

 

بنابراین اگر دقت کنی متوجه میشی که برنامه ای که در پیش روی تو قرار گرفته از هر نظر در ماه پایانی بهت کمک میکنه

  • با این برنامه هم آزمون ۳ روز یکبار از کنکورهای سال قبل خواهی داشت ( ۲ مرتبه در هفته )
  • زمانی برای تحلیل و ارزیابی این آزمون ها دارید.
  • زیست شناسی که اصلی ترین درس شما محسوب میشه رو مجدد کامل مرور میکنید.
  • مباحث ریاضی و فیزیک و شیمی رو کاملا مرور میکنید. تازه میتونید اگر در مبحثی واقعا ضعف دارید اون رو حذف کنید و به جاش مبحثی که احساس میکنی حتما تست هاش رو میزنی، مطالعه کنی.
  • در دو تایم مطالعاتی پایانی هر روز عمومی رو خیلی خوب مرور خواهی کرد.
  • هیچ محدودیتی برای شرکت در آزمون های جامع موسسات قلم چی و سنجش پیش رو شما نیست و میتونید در این آزمون ها در صورتی که ثبت نام کردید شرکت کنید.
  • مطمئن باش که این برنامه بهترین ورژن برنامه ریزی برای ایامی هست که پیش روی توست.

اگر سوالی در رابطه با برنامه و یا سوال مشاوره‌ای در هر زمینه ای داشتی ما همراه برنامه یک آیدی پشتیبانی قرار دادیم که میتونی سوالات خودت رو بپرسی.

نمونه برنامه جمع بندی قلم چی

برنامه جمع بندی کنکور

نمونه برنامه سنجش

برنامه جمع بندی کنکور

اگر فارغ التحصیل رشته تجربی نظام قدیم هستی و میخوای یه جمع بندی خیلی خوب داشته باشی کافیه برنامه جمع بندی رو دریافت کنی تا قدرت در کنکور ۹۸ شرکت داشته باشی. هزینه تهیه این برنامه ۳۹ هزار تومان هست.

روش تهیه برنامه

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنی و اطلاعات خودت رو وارد کنی. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت میشی. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردی و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنی. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

[maxbutton id=”29″ ]

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

 

اگر نیاز به راهنمایی داشتید در تلگرام به ما پیام بدید

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

مطالب بیشتر

نقشه راه کنکور!

برنامه ریزی 6 ماهه

تلویزیون کنکور

مشاوره با رتبه های برتر

همین الان میتونی یک مشاور رتبه برتر و یک مربی موفقیت کنکور در کنارت داشته باشی

guest
3 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
بهار
بهار
2020-03-26 19:57

سلام یه برنامه ریزی برای جمع بندی میخاستم فارغ التحصیل تجربی نظام جدید

عطا توحیدی
عطا توحیدی
2019-06-04 18:42

با سلام من خریدم اما الان میبینم ۲۰ روز از زمان برنامه عقب هستم خب چرا از سایت برنمیدارین دوم اینکه دوبار با شماره داده شده تماس گرفتم کسی جواب نداده اینم از کار شما متاسفم اصلا به دردم نخورد وپولم هدر رفت و راضی هم نیستم که خریدم