از الان بخونم موفق میشم؟

اگه از الان برای کنکور شروع کنم موفق میشم؟

  • از الان بخونم موفق میشم؟
  • الان برای شروع کردن دیر نیست؟
  • این همه عقب افتادم واقعا میشه جبرانش کرد؟

این روزها از این نوع سوالات تو ذهن خیلی از کنکوریها ایجاد میشه! در حال حاضر کنکوریها به سه دسته تقسیم میشن:

دسته اول کسایی هستن از همون اول طوفانی شروع کردن و تا الان جا نزدن و خوب خوندن! این دسته پیشتازان کنکور نام گرفتن!

دسته دوم عده ای از کنکوریها هستن که تا الان دست و پا شکسته خوندن و نتونستن انتظارات رو برآورده کنن! خیلی هاشون هم در حال حاضر امیدشون رو از دست دادن!

دسته سوم دوستانی هستن که تازه فیلشون یاد هندوستان کرده و تازه میخوان واسه کنکور شروع کنن!

خب حالا آیا واقعا میشه تو این مدت باقی مونده موفق شد؟!

اگه این سوال رو از من بپرسی با قاطعیت میگم میتونی! بله میتونی موفق شی! من باور دارم میتونی تو این زمان باقی مونده نتایج شگفت آوری بگیری و معجزه کنی… باید ثابت کنی که لایق بهترین ها هستی… فقط به شرطی که کوتاهی های گذشته رو فراموش کنی و با تلاش مضاعف گام برداری به سمت آینده ای که آرزوشو داری.

یکم فکر کن با خودت! واقعا ارزش نداره این مدت باقی مونده رو با تمام وجودت تلاش کنی و یک عمر مثل یه قهرمان زندگی کنی؟ تو رشته و دانشگاهی که دوست داری تحصیل کنی و باعث افتخار خودت و خانوادت بشی؟

یه وقتایی امیدت رو از دست میدی
یه وقتایی فکر میکنی دیگه نمیشه… ادامه دادن فایده نداره
یه وقتایی تموم آرزوهات یادت میره و خودت رو تو هیاهوی کنکور گم میکنی…
از خودت و بقیه میپرسی: واقعا میشه؟ اگه تلاش کنم میرسم؟ میتونم موفق شم؟
با قاطعیت بهت میگم میتونی، تو میتونی طعم شیرین رسیدن به هدفت رو حس کنی…
فقط باید خودت رو باور کنی!
خودت رو باور کن دوست من…تو فوق العاده ای.
تموم آرزوهات واقعی میشن اگر بخوای!
اگر تسلیم شدی، اگر تلاش نمیکنی و اگر جازدی یعنی تو هدفت رو نمیخوای…نمیخوای یه زندگی خوب داشته باشی! نمیخوای تحصیل تو یه رشته و دانشگاه خوب رو تجربه کنی!
با تمام وجود بجنگ! حتی اگر نتیجه دلخواهت رو نگیری، حسرت نمیخوری…سرت رو بالا میاری و با خودت میگی هرکاری که لازم بود انجام دادم اما خدا صلاحم رو بهتر از خودم میدونه.
باور کن خستگی و بی خوابی این روزا یادت میره تنها چیزی که میمونه نتیجه کنکور هست که یک عمر زندگیت رو تحت تاثیر قرار میده!

میدونی دلیل موفقیت بعضی کنکوری هایی که مثل تو این موقع از سال ناامید بودن چیه؟ اینه که باور کردن که این‌ زمان برای موفقیت و رسید‌ن به‌ هد‌ف کافی هست و از فرصت ها استفاده کردن و برای هدفشون جنگیدن! البته خیلی ها هم موفق نشدن چونکه باور نداشتن تو این زمان باقی مونده میشه موفق شد و با این کارشون سست و کند شدن و فرصت رو به رقبای دیگشون دادن… رقباشون هم به خوبی از این فرصت استفاده کردن و نتیجه تلاششون رو تو کنکور دیدن! هم موفق شدن ممکنه و هم موفق نشدن… این بستگی خودت داره که چقدر هدفت برات ارزش داره، چقدر حاضری روش وقت بزاری.

باور کن این زمان باقی مونده یه فرصت عالی برای جبران هست…فقط خودت رو باور کن و ایمان بیار به اینکه میشه تو این مدت باقی مونده هم موفق شد! مثل خیلی ها که تونستن موفق باشن! مثل رستگار رحمانی رتبه 1 سال 88

رستگار رحمانی تو یک خانواده 12 نفره که پدرش کارگر ساختمانی بود زندگی میکرد… رستگار از بهمن ماه با معدل پایین برای کنکور استارت زد و رتبه یک تجربی شد! جالبه بدونید این نابغه تا قبل از بهمن دوران سربازی رو طی میکرد.

اینجوریه که بعضی آدما تو کنکور کولاک میکنن! نق زدن رو بزار کنار و خودت رو باور کن و از همین الان دوباره شروع کن…تصور کن آخرین کنکور زندگیته و تو باید هرکاری برای موفقیت لازمه همین امسال انجام بدی. هیچ وقت یه دونده دو ماراتن تو یه مسابقه 60 کیلومتری، وسط مسیر (کیلومتر 30) ناامید نمیشه! چون میدونه هنوز 50 درصد مسیر باقی مونده و ممکنه تو این مسیر خیلی ها جا بزنن و کم بیارن در نهایت فرصت برنده شدن رو به اون بدن!

نگو که وضعیت تو با بقیه فرق میکنه، نگو که این حرف‌ها فقط امید‌ دادن الکیه! این حرف ها امید دادن الکی نیست بلکه واقعیتی هست که بارها برای کنکوریها تجربه شده! واقعیتی که با یک تغییر شروع شده و تا بهترین شدن پیش رفته…

تصور کن به هرچی بخوای میرسی…بزار بقیه فکر کنن تو دیوونه ای! آره تو دیوونه ای! دیوونه هدفت! تا بهش نرسی نباید جا بزنی…

اگه تا الان خوب نبودی و فرصت هارو هدر دادی میتونی جبران کنی به شرطی که دیگه هیچ فرصتی رو از دست ندی و اشتباهات گذشته رو تکرار نکنی… نسبت به رقبا تلاش بیشتری داشته باشی تا نه تنها بهشون برسی بلکه ازشون جلو بزنی! تلاشت را متوقف نکن چون موفقیت د‌ر یک قد‌می تو قرار داره.

زمان برای هیچکس منتظر نمیمونه همیشه یادت باشه یک روز 1440 دقیقه هست این دقایق برای تو حکم طلا رو داره، این دقایق سرمایه توئه، این دقایق آینده تو رو میسازه… پس سعی کن به احترام این دقایق سرنوشت ساز برای خودت ارزش قائل بشی و با تمام وجود تلاش کنی.

واقعیت اینه که هرچی به کنکور نزدیک میشیم ارزش ساعت مطالعه بالاتر میره، یعنی 2 ساعت مطالعه الان برابر با 8 ساعت مطالعه تو مهرماه هست! از این زمان باقی مونده بهترین استفاده رو ببر و با برداشتن گام های کوچیک یه موفقیت بزرگ رو برای خودت رقم بزن.

حرف آخر

اگر کاری رو با عشق انجام بدید حتما به نتیجه می رسید. هیچ چیز خوبی به آسونی به دست نمیاد پس با عشق درس بخونید و با اشتیاق فراوان تلاش کنید. انسان های افتخار آفرین کارهای خودشون رو با جدیت و سخت کوشی انجام میدن و بارها در راهشون شکست میخورن اما هیچوقت تسلیم نمیشن….

این تو و این زمان باقی مونده…خودت رو ثابت کن… ثابت کن که لیاقت موفقیت رو داری…

 

میخوای یه استارت طوفانی برای کنکور 1400 بزنی؟ چرا از رتبه های برتر کمک نمیگیری؟

شروع از صفر تا نقطه اوج موفقیت

[maxbutton id=”21″ url=”https://irmohasel.com/mentoring” text=”برای موفقیت آماده ام” ]

مطالب بیشتر

این پست رو برای دوستانت هم بفرست

این پست ها رو از دست نده!

همین الان اینستاگرام محصل ایرانی رو دنبال کن تا راه موفقیت در زمان باقی مونده رو بدونی

guest
228 دیدگاه ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
جمیل
جمیل
2021-07-26 17:45

سلام امسال سال مهم ترین سال برای من است و من میخوام تو این سال موفق بشم اون چیزی تو هدفم داره می گذره باید برسم تو هدف خودم و ان شاءالله من موفق میشم فوری نه ولی حتما

پزشک 21روزه
پزشک 21روزه
2021-06-10 18:02

سلام بچه ها من سه سال از کنکور دور بودم و تا الان هیچی هیچی هیچی نخوندم حدود 21روز دیگه هم کنکور دارم ،البته من شنیدم به احتمال 10درصد کنکور به مدت دو هفته عقب میفته حالا کاری ندارم به این کارامن میخوام تو سه هفته درس بخونم و پزشکی قبول بشم
تا الان فقط ترجمه ی عربی رو یاد گرفتم و تماااااام بقیه درسا رو الان بذارن جلوم صفر میزنم تو هم اگه تا الان شروع نکردی از الان شروع کن ببین دوست تو میگی کسی تو 21روز پزشکی قبول نمیشه پس ول میکنم میذارم برای سال بعد من بهت میگم ول نکن از فردا بخون اصلا برای سال بعد
اما بیا یه حرکت خفن بزن که وقتی داری برای کنکور 1401درس بخونی یه آشنایی کلی روی درسات داشته باشی و بیا این 21روز همه ی درسا رو مثل برق و باد بخون حالا چجوری هر هفته دو تا درس رو جمع کن فقط بخون تست نزن بعد تست کنکور فقط 98/99رو کار کن اینجوری 6تا درس حالا بد یا خوب مهم اینه یه دور خوندی و تستا رو خوردی و قورت دادی درس شیمی و زیستم پخش کن تو این سه هفته شیمی رو هم مسائل فقط کن و تعریفی های یکی دو تا پایه رو بخون و زیست اول گیاهی و جانوری بخون و حالا چندتا فصل مهم سوالات کنکورم بخون مطمئن باش 30/40میزنی
21روز از همه چیزت بگذر و درس بخون فقط اصلاااااا بذار سال بعد فقط این 21روز رو بخون فک نکن به نتیجه

Nstrn
Nstrn
2021-06-11 23:27
پاسخ به  پزشک 21روزه

منم شروع کردم باهات امیدوارم بتونی امسال قبول شی

فاطمه
فاطمه
2021-05-08 18:57

سلام من دانش آموز سال دوازدهم ریاضیم…
من بلد نیسم تست اختصاصی بزنم باید چیکار کنم…اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم

رها
رها
2021-05-07 00:37

دارم‌ دیوونه‌ میشم‌ از الان اگه بخونم‌ میتونم‌ واسه فرهنگیان‌ قبول بشم‌ آخه نهایی‌ هم دارم

ادبار
ادبار
2021-05-27 21:08
پاسخ به  رها

سلام ب توانایی و پشتکار شما بستگی داره

setayesh
setayesh
2021-02-09 10:17

سلام من رشتم ریاضیه و رشته ی مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان رو میخوام من اگه از الان شروع کنم با اینکه چیز زیادی بلد نیستم میتونم به هدفم برسم و اینکه ایا هنوز فرصت هست

shiva
shiva
2021-02-03 23:03

واقعی که مطالبش عالی بود امیدوارم شروع خوبی داشته باشم به امید موفقیت همه کنکورها

آتلان
آتلان
2021-01-11 12:05

سلام من سال آخرم و فقط ۳و۴ماه مونده به کنکور وهیچی هم نخوندم البته از شهریور قراره که بخونم ولی هی میگم ماه بعد فعلا قفلیم رو ماه بهمن که شروع کنم البته هیچ استرسی ندارم که قبول نمیشم به حسی میگه که میتونم وار بهمن قزازه شروع کنم به امید خدا

Alireza
Alireza
2021-01-16 00:20
پاسخ به  آتلان

هنوز ۱۶۷ روز و ۵ ساعته دیگه داریم، از الان شروع کن
خدا بزرگه

Setena
Setena
2020-11-21 20:28

سلام
خسته نباشید
من محصل رشته تجربی هستم . پایه دوازدهم اواخر سال دهم شروع کردم کنکوری خوندن اما بعد یه مدت جا زدم و هدفم رو فراموش کردم ، سرگرمی های مختلفی برای خودم دست و پا کردم از فیلم و سریال های مختلف بگیر تا انواع رمان های ایرانی و خارجی. نمیدونم چه تغییری درم ایجاد شده بود هنوز هم نمیدونم . الان که دارم تایپ میکنم هی بخودم میگم یعنی من میتونم ؟ یعنی اگر از الان شروع کنم رتبه خوبی کسب میکنم ؟
اگر نشد چی ؟ اصلا بر فرض که رتبه خوبی آوردم ، بعدش چی ؟
من میخوام تصمیم بگیرم که سفت و سخت بشینیم پای درس هام و به خودم ثابت کنم که اره منم میتونم و امیدوارم که واقعا موفق بشم
هنوز هم سردرگم هستم اما میخوام از این سردرگمی خودم رو رها کنم
میخوام از امروز هر لحظه خودم رو توی لباس پرستاری تصور کنم آخه من این رشته رو خیلی دوست دارم

به امید روزی که هم من و هم شما به خواسته هامون دست پیدا کنیم

صبا
صبا
2020-11-03 18:38

از الان ( اواسط آبان ) تا کنکور 1400 می شه هوافضای شریف آورد؟

sara
sara
2020-10-23 09:51

توی هشت ماه میشه رتبه ی زیر هزار تجربی اورد ؟؟ :)))))))))))))))))))))))))))))))))

رضا
رضا
2020-10-22 00:39

من ۷ ۸ تا ازمون دادم تا حالا یک بارم ۵۰۰۰ نشدم???? باید چیکار کنم ?‍♂️?‍♂️?‍♂️ خیلی از درسایی که قراره تو ازمون بیاد رو میخونم ولی فقط زبان و دینی میتونم جواب بدم

zhre.n
zhre.n
2020-09-12 14:33

سلام…من دوازدهمه انسانی هستم با اینکه تا حالا هیچ کتابی از دهم و یازدهم رو نخوندم اما از مطالبتون خیلی انگیزه گرفتم انشاالله ساله بعد دوباره میام و میگم همین مطلب باعث شد که من رتبه زیر ۱۰۰۰ بگیرم?
برای همه کنکوریا اروزی بهترین هارو دارم?♥️

***
***
2020-08-04 10:36

سه سال از زندگیم رو به سختی گذروندم . من همیشه آدم زیاده خواهی بودم . هفتم نمونه قبول شدم . هیچکدوم از اطرافیانم حتی فکرشو نمیکردن. خانوادم تقریبا سطح پایین جامعه ان از لحاظ شغلی و مادی. رفتم مدرسه ای که بچه ها بابا ماماناشون دکتر معلم بودن. اونایی هم که از روستا بودن سهمیه داشتن . من بدون سهمیه و کلاس بیرونو و… قبول شدم. شاید هیشکی فکرشم نمیکرد ولی خوب جنگیدم و روز به روز قوی تر شدم. سال نهم مدرسه مون المپیاد درون مدرسه ای برگزار کرد . نمره ام از همه بالاتر بود و اول شدم . آزمون نمونه متوسطه دومم جزو 20 نفر اول بودم و رفتم رشته تجربی. ولی این سه سال به نحو بدی گذشت. معلما اصلا نتونستن برام مفید باشن و من ضربه بدی خوردم . یه مدت درسم به شدت افت کرد . من فکر میکردم موفقیت یه دانش آموز بیشتر به معلماش بستگی داره. و این باعث شد یه مدت تلاش نکنم. دهم رو به هر بدبختی که بود تموم کردم. نمراتم خوب بود اما برای کنکور دهم رو خوب نبسته بودم. از اشکالاتم رد شدم و تست کار نکردم. به خودم شک کردم. به اینکه اون کسی که سخت تلاش میکرد و نتیجه خوب میگرفت اصلا من بودم؟! اواسط یازدهم بود که یه سری چیزا رو باور کردم. اینکه نباید منتظر معلم باشم منتظر نجات دهنده! باید خودم یاد بگیرم. یازدهم بهتر شد . یه دوست صمیمی داشتم که از هفتم باهام بود. اواخر یازدهم دوباره شل و ول گرفتم و بخاطر یه سری مفت خور تو مدرسه و دانش آموزنماهای هوادارشون باهاشون طرف شدم . از خودم گذشتم که شاید بتونم یه تغییری توی افکارشون بدم . با همه جنگیدم حتی مدیر مدرسه که بابا اینجا نمونه اس چرا باید وضعش تا این حد بد باشه . چرا باید معلماش مفت خور باشن و دانش آموزاش ( به خاطر نمره ) لنگ و مطیع این افراد و مدیر معاونش حتی به حرفات هم گوش ندن و فکر خوش گذرونی خودشون ؟؟!1 هیچی نشد و پیش همه آدم بده شدم . طرد شدم . رفیق صمیمیم هم که تابستون اون سال رفت شهر دیگه به خاطر معلما و وضع درسی خوب شهر. و من ضربه سختی رو خوردم . عقب موندم . با خانواده ام قرار گذاشته بودیم که من رو از اون مدرسه خرابه بیرون بیارن و غیر حضوری درس بخونم. اما آخرش زدن زیر حرفشون و من موندگار شدم. بدون هیچ دوستی بدون هم صحبت و رفیق درسی و اتفاقای شخصی خانوادگی خیلی عقب موندم . ترم دوم نرفتم مدرسه. یه مدت درسا رو خوندم و دهم رو بستم . تا الان که کم مونده یازدهم رو تموم کنم. ولی به نظرم من با این سطحم نمیتونم امسال قبول شم. گفتم که زیاده خواهم . تازه هدف پیدا کردم . به کمتر ازش قانع نمیشم. میخوام بمونم پشت ! میدونم سخته . میدونم خانوادهم ام خیلی اذیتم خواهند کرد و شاید یه جاهایی ناامیدترین آدم بشم. ولی نمیتونم از فکرش در آم. میترسم که دووم نیارم ولی نمیتونم فراموش کنم. میخوام دوباره قوی بشم . میخوام بجنگم . این بار با اخلاقیات بد درونم با طرز فکرم . میخوام بجنگم برای صلح و آرامش .
امروز رو یادتون بمونه ! منم فراموشش نخواهم کرد . امروز میخوام به خودم یه فرصت دوباره بدم. میگه : وقتی خورشیدو میخوای ، یه وقتایی رو بایدم بسوزی !
99.5.14 سه شنبه
ستاره

محسن
محسن
2020-08-17 00:37
پاسخ به  ***

عزیزم اصلا نگران نباش من خودم دهم اصلا نخوندم و به شدت نمره هام پایین بود یازدهم هم لای کتابو باز نکردم دوازدهم هم تا دی ماه نامید بودم و هیچی نمیفهمیدم ولی از همون روزا با خودم عهد بستم و قسم خوردم باید رتبه زیر 1500 ریاضی رو بیارم و الانم که سه روز تا کنکور مونده مطمنئم این رتبه رو میارم من موفق میشم من اونقدر به خودم ایمان دارم که مطمئنم اگه یه سال دیگه خوبه خوب درسمامو بخونم رتبه زیر 300 میارم چون الان به همه درسام مسطل شدم فقط توی شیش ماه 26 کتابو کامل خوندم

فاطمه
فاطمه
2021-05-08 18:52
پاسخ به  محسن

میشه منم راهنمایی کنی🥺

ناشناس
ناشناس
2020-08-21 14:19
پاسخ به  ***

موفیقت آدما توی زندگیشون به کنکور یا چهار تا ورقه نیست

Zm
Zm
2021-06-15 22:05
پاسخ به  ناشناس

كاش همه اينو ميفهميدن

یه دختر?
یه دختر?
2020-07-20 16:09

سلام.من خیلی ناامیدم دیگه ی ماه مونده ب کنکور تواین اوضاع کرونام اصلا روحیه برا آدم نمی‌مونه ک درس بخونه.از ی طرفم عاشق معلمیم دیگه چیزی ب کنکور نمونده میدونمم قبول نمیشم?? بنظرتون بمونم پشت یا همین ی ماه موندرو میتونم کاری کنم معلمی قبول بشم؟?

رئوف
رئوف
2020-07-12 16:50

سلام من رشته ام تجربی هستش وتا حالا فقط سه تا از دروس عمومی رو از رو چهار دور کردم ایا من میتونم دراین 40 روز باقی مانده تا کنکور در دانشگاه فرهنگیان یا دیگر شاخه های دولتی قبول بشم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

T
T
2020-08-01 01:17
پاسخ به  رئوف

جسارتا شما يكي از اعضاي اتيم مشاوره اي نيستين ك با اقاي كليوند همكاري مي كنين
؟دانشجوي پزشكي مازندران ؟

رقیه
رقیه
2020-08-08 11:27
پاسخ به  T

واااااااااقعا مطالبتون مفید بود❤❤

elnaz
elnaz
2020-05-18 19:20

سلام من سال دهم شروع خوبی داشتم ترازام رو 6900 ود ولی حالا طوری شدم که حتی ای 4 ماه کتاب باز نکردم
لطفا کمکم کنید
همه افرادی که ازم بد تر بودن دلرن میزنن جلو
چیکارکنم؟

A
A
2020-05-27 22:33
پاسخ به  elnaz

سلام برنامه بریز و نا امید نشو به خودت انگیزه بده و دوباره تلاش کن میتونی ازشون بزنی جلو مطمئن باش

Dr!Ali
Dr!Ali
2020-05-30 14:30
پاسخ به  elnaz

ببخشید…میشه بگین رشتتون چیه؟و اینکه ترازتون تو قلم چی 6900بوده؟؟؟…خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

محسن
محسن
2020-05-06 13:46

سلام و وقت بخیر
دوستان یه کمکی ازتون میخواستم من از امروز تصمیم گرفتم برای رشته زبان بخونم تا امروز هم برای کنکور ریاضی میخوندم یه جورایی از 100 درصد 40درصد بارم علمی از مطالب کنکور دارم که باید خونده بشه.
حالا که برای کنکور زبان میخوام بخونم نمیدونم باید چیکار کنم امکانش هست کمکم کنید؟؟؟؟؟
تشکر

یه دختر?
یه دختر?
2020-04-28 20:39

من رشتم انسانیه ترازم تو قلم چی ۵۷۰۰بود
و الان مدتیه بیخیال شدم
از اسفند ماه
الانم که ۹اردیبهشت هست
دوباره بخونم میرسم؟موفق میشم؟من سال اولمه کنکور میدم
فرهنگیان دوس دارم قبول شم
حالم خیلی بده انقد فکر کردم افسرده شدم
لطفا بیاین یکم راهنماییم کنید

انسان
انسان
2020-05-17 16:28
پاسخ به  یه دختر?

سلام ، چرا افسرده ؟ خودتو جمع و جور کن دوباره قدرتمند و عالی شروع کن و بعد کنکور به خودت افتخار کن ، با برنامه جمع بندی خوب میتونی به هررشته ای میخای برسی هیچ وقت نا امید نشو .ترازتم عالی بوده

Dr.amir
Dr.amir
2020-05-21 12:34
پاسخ به  یه دختر?

درود بر شما
هیچ وقت برای شروع دیر نیست هنوز سه ماه موندن
شروع کن از الان و قبول شو .

خانم دکتر کیمیا
خانم دکتر کیمیا
2020-04-25 00:53

سلاااام…من انقد اعتماد دارم به خودم ک میدونم پزشک میشم شاید باورتون نشه من خودمو تو اینده تصور میکنم ….حتی جشن قبولیمو ..حتی لباسمو ..وحتی کادو هاموووو…من نوسانی درس میخونم ولی االان قول میدم ک جوری بخونم ک گذشتم به پاش زانو بزنه…ما توی کل فامیل پزشک نداریم..از اون بدتر که به دختر بها نمیدن..فک میکن دختر نباید درس بخونه..سخته هم درس خوندن هم جلو عقاید دیگران رو تحمل کنم…ازتون خواهش میکنم برام دعا کنید …خودمو بهشون ثابت کنم….بگم که دختر ها هم توانا هستن…و چیزی ک از همه مهم تره اینه که من یهخدایی دارم که قولش قوله..کسی ک همیشه کم میارم تو قلبم بهم میگه خستگی معنا نداره تا وقتی من هستم….من یه عاشقم…عاشق خدام اول بعد کسی که 5 ساله دوسش دارم..بنده متولد81 هستم…اون مهندسی پزشکی میخونه ولی منو نمیخواد …دعا کنید که برگرده…شاید یکی واقعا پاک باشه و خدا به حرف اون گوش کنه ….یا علی …امیدوارم 2 ماه دیگ خبر قبولیموووو بدم…با ارزو موفقیت همه

حسنا
حسنا
2020-07-02 20:57

من تا الان خوب درس خوندم ولی الان دیگ خسته شدم اگه کرونا نبود فردا کنکور داشتم ولی من دیگ بریدمممم

:)
:)
2020-07-24 13:21

امیدوارم ی چیزی قبول شی و موفق باشی توش…بخاطر خودت و ارزش خودت بخاطر احترامی ک برا خودت قاعلی تلاشتو بکن…اعتماد ب نفس خوبه ولی کاذب نباشه…ب خاطر اینک بخادت نگو ک پزشک شم و اینا…. بزرگ بشی ب این چیزا دیگ فک نمیکنی…ب عنوان ی احساس بهش فک کن ن اینک بخاد اینده تو زیرو رو کنه 🙂 موفق باشی دوست من

فرشته
فرشته
2020-03-19 21:12

سلام بچه
نظراتتونو خوندم ایشالا همه موفق باشید و آرزوهاتون رنگ حقیقت به خودشون بگیرن من از همین جا توی این روز عزیز میخوام بگم منم حاظر واسه اینکه کنکور 99 رو با خوشحالی سپری کنم روانشناسی میخوام اونم دانشگاه تهران یا شهید بهشتی من میتونم مطمینم چون با جون و دل نوشتم البته یه ترس هم دارم ولی من میدونم طبیعت انسان تری و شجاع یعنی با وجود ترس حرکت کردن اعتماد میکنم به خودم چون خودم بود که توی تک تک شرایط زندگی کنارم بود بازم میترسم ولی میرم جلو از خدا میخوام از اون بالا سری میخوام بهم کمک کنه من میخوام همین امسال قبول شم سه ساله منتظر این لحظه ام که با جون و دل بیام اینو بنویسم یه جا ایشالا همتون موفق باشید همه ما رقیبای دیروز خودمونیم و اصلا مهم نیست کی کجاست باید با خوش قلبی برای همه دعا کرد اینو یادتون نره و اینکه اینو میدونم ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه است با نام خدا شروع کنید به خودتون اعتماد کنید برید جو درگیر حاشیه های مثل اینکه من نمیرسم بقیه جلو هستن هم نباشید ایشالا هم شما هم من بیام بنویس دیدید تونستم و من قبول شد….ارزوهای خوب برای شما راستی سال نو همتون هم مبااارکااا….استیکر خندع ملیح!