برنامه ۷۷ روزه کوئیک ویژه شروع از صفر (شامل مباحث مهم، تست خیز و پر بازده)

 

هنوز نمیدونی برای مدت باقی مانده چه کار کنی؟

نگران حجم عظیم مباحث نخونده هستی و فکر میکنی خیلی عقب هستی و راهی برای جبران نیست؟

مدام از خودت و دیگران میپرسی که میتونم نتیجه بگیرم یا نه؟

یا از این بدتر، استرس گذر زمان رو داری و نمیدونی باید چیکار کنی ؟

خیلی خب، دوست من بذار صادق باشم. نتیجه گرفتن در کنکور به هیچ وجه نه ساده هست و نه اتفاقی. قرار هم نیست معجزه‌ای اتفاق بیافتد.

به تنها چیزی که نیاز داری یک برنامه اثبات شده‌ی اصولی هست که بتونه در زمان باقی مانده تا کنکور وضعیت درسی تو رو عالی کنه.

به هر دلیل تا الان خوب نخوندی، اشکال نداره…

نمیدونم اما شاید مدت‌هاست تصمیم گرفتی استارت مطالعه برای کنکور رو بزنی، اما به دلایلی هنوز موفق به انجام این کار نشدی، یا اینکه مطالب رو دست و پا شکسته مطالعه کردی و احساس میکنی چیزی بلد نیستی.

به هر حال مهم نیست که چرا تا الان موفق نبودی مهم اینه، زمانی که در اختیار داری بهت این اجازه رو میده که کم کاری‌ها رو جبران کنی.

اگر بخوای ادامه راه رو بدون برنامه و نقشه راه پیش بری حقیقتا نتیجه خوبی رو برای تو پیش بینی نمیکنم. چرا که رسیدن به هدف بدون برنامه ریزی مثل قدم زدن در تاریکی هست.

برای جبران کردن کم کاری‌ها نیاز داری برای زمان باقی مونده یک برنامه ریزی منطقی داشته باشی تا با عمل به اون بتونی به رشته دلخواه خودت برسی.

برای اینکه خیالت رو از بابت داشتن یک برنامه ریزی متناسب با شرایط حال حاضرت راحت کنیم، برنامه کوئیک را تهیه کردیم. با کوئیک میتونی از صفر شروع کنی و به اوج برسی.

درسته که زمان زیادی از دست دادی اما انتخاب با توست:

 1. آه و ناله کنی و تسلیم شرایط بشی
 2. بجنگی و شرایط بازی رو تغییر بدی

اگر انتخابت مورد اول هست، پس دیگر حرفی با هم نداریم، اینجا جای تو نیست و بهتره هر چه سریع تر این صفحه رو ببندی

اگر انتخابت مورد دوم هست، صمیمانه به تو تبریک میگم چرا که انتخاب کردی برای آنچه که دوست داری تلاش کنی و خودت رو از پیش بازنده نبینی. همیشه گفتیم آدم‌های ضعیف محکوم به حذف شدن هستن، اما خوشحالیم که تو قوی بودن رو انتخاب کردی و میخوای شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی.

تا آخرین لحظه باید تلاش کنی…

از تابستان همین امسال فرصت داشتی تا خودت رو برای آزمون سراسری آماده کنی. الان که این متن رو میخونی تقریبا ۶ تا ۷ ماه رو از دست دادی و زمان کمتری نسبت به روز های گذشته در اختیار داری. شاید خودت رو از چیزی که آرزوش رو داری، خیلی دور میبینی و یا مدام در حال حسرت خوردن هستی، حسرت روزهایی که گذشت و تو میتونستی خیلی بهتر ازش استفاده کنی. اما چیزی که وجود داره این هست که تو باید در کنکور امسال شرکت کنی تا برای رسیدن به یک رشته و دانشگاه بی نظیر شانس خودت رو امتحان کنی. تو باید برای خودت و برای همه اون چشم هایی که منتظر درخشیدن تو هستن تلاش کنی و نهایت سعی ممکن رو برای رسیدن به موفقیت به کار ببری. بنابراین این موضوع خیلی واضح هست که از هیچ چیزی برای رسیدن به موفقیت دریغ نکنی.

در این مسیر مطمئنن به یک سری عوامل نیاز داری. یکی از مهم ترین این موارد، داشتن یک برنامه ریزی خوب و درجه یک هست. ما این برنامه رو در اختیار تو قرار میدیم. برنامه ای که توسط دانشجو های پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه تهران و شهید بهشتی تنظیم شده و تو میتونی با خیال راحت و با اطمینان خاطر از اون استفاده کنی. مشاورینی این برنامه رو تنظیم کردن، که خودشون این مسیر رو با موفقیت طی کردن و چندین سال، سابقه موفق در زمینه مشاوره و برنامه ریزی کنکور دارن. از طرفی زمانی هم که در اختیار داری زمان کمی نیست. زمانی برای خوش گذرونی نداری ولی برای موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته و دانشگاه مورد علاقت، به اندازه کافی فرصت داری. کم نبودن افرادی که به بهترین نحو ممکن از این زمان استفاده کردن و بهترین نتیجه های ممکن رو به دست آوردن. فکر نمیکنم چیزی برای رسیدن به موفقیت کم داشته باشی. فقط با بهونه گیری و سهل انگاری میتونی خودت رو از یک رشته بی نظیر دور کنی. این خیلی جذاب و شیرینه که آینده تو در درست خودت هست و در آینده از هیچکس نمیتونی شکایت و گله ای داشته باشی و فقط خودت هستی که باید پاسخگو خودت باشی.

قبولی در یک رشته خوب میتونه…

درسته که این مسیر ممکن هست که سخت و دشوار به نظر برسه، ولی مطمئنن نتیجه‌ای که برای تو در پی داره، ارزش تحمل هر نوع سختی رو داره. چند ماه بیشتر تا رسیدن به یک آینده درخشان فاصله نداری. به همون اندازه‌ای که سال بعد میتونه برای شما شیرین و لذت بخش باشه، به همون اندازه هم میتونه ترسناک و سرد باشه. تو رو نمیدونم ولی من به شخصه اگر جای تو بودم سعی میکردم چند ماه رو با تمام توان درس بخونم و بعد تا آخر عمر در اون زمینه‌ای که واقعا بهش علاقه دارم، فعالیت کنم. چند ماه به ظاهر سختی بکشم ولی سال بعد تو هر مجلسی از دورهمی‌های کوچک خانوادگی تا هر مجلس دیگه ای بین دوستان و اقوام سربلند باشم و حرفی برای گفتن داشته باشم، وقتی یکی از آشنایان در مورد رشته ای که میخونم، از من سوال میپرسه بتونم از یک رشته درست و حسابی نام ببرم. در رشته ای تحصیل کنم که آینده خیلی خوبی رو میتونه برام رقم بزنه. رشته ای که موقعیت اجتماعی خیلی خوبی داشته باشه. رشته‌ای که بتونم با تحصیل در اون، مورد تایید اجتماعی قرار بگیرم و از نظر مالی بتونم در وضعیت خیلی خوبی قرار بگیرم و از این طریق یک زندگی درجه یک رو برای خودم و اطرافیانم بسازم و از این موضوع که فردی خودساخته هستم، نهایت لذت رو ببرم. به نظرت این مواردی که بهش اشاره کردم، ارزش چند ماه تلاش مداوم رو نداره؟

از ویژگی‌های برنامه شروع از صفر «کوئیک»

برنامه فارغ التحصیلان ۷۷ روز هست و برنامه دوازدهمی‌ها هم ۷۷ روز 

به جرات میتونیم بگیم که از کامل ترین و اصولی ترین برنامه هایی هست که تا به الان دیدی. به عنوان مثال داوطلب‌های نظام جدید مبحث مثلثات رو در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم مطالعه میکنن و ما این رو در قالب مبحث مثلثات چندین و چند بار در این برنامه آوردیم تا بتونید به تسط خیلی خوبی برسید

در این برنامه هر مبحث بر اساس حجمی که داره، بر اساس تعداد تستی که در چند سال اخیر در کنکور از اون مطرح شده و همین طور بر اساس اهمیتی که داره زمان برای مطالعه اختصاص دادیم و از طرفی به طور جداگانه هر مبحث چندین بار مرور و تست زنی میشه.

اگر به این برنامه عمل کنم موفق میشم؟

کسی نبوده با برنامه ریزی صحیح و اجرای اون نتیجه نگرفته باشه، این بستگی به تو داره که چقدر حاضری برای رسیدن به هدفت تلاش کنی، برای رسیدن به موفقیت اصلی‌ترین چیزی که نیاز داری برنامه ریزی و اجرای اون هست. با داشتن کوئیک میتونی به قبولی در بهترین رشته‌ها فکر کنی.

 

درسته حجم مباحث زیاد هست، اما اگر هوشمندانه عمل کنی میتونی از پسش بیای..

بذار خیالت رو راحت کنم اگر از الان شروع کنی به هیچ عنوان نمیتونی با بازدهی بالا تمام مباحث کنکور رو مورد مطالعه قرار بدی! از اونجایی که تیم محصل ایرانی برای هزاران نفر برنامه ریزی کرده این اطمینان رو به شما میده که چنین چیزی امری محال هست.

باید قبول کنی زمان زیادی رو از دست دادی و متاسفانه زمان هم به سرعت در حال گذر هست

بنابراین با توجه به زمان باقی مونده تا کنکور اونقدر وقت نداری تا تمام مباحث رو کامل بخونی و روی تک تک این مباحث به تسلط کافی برسی، باید هوشمندانه عمل کنی و برخی مباحثی که زمان بر هستند رو حذف کنی تا بتونی روی باقی مباحث تمرکز کنی و به بالاترین درصدها برسی.

یادت باشه، برای قبولی در رشته‌‌های خوب کافیه در همه دروس به یک رنج درصد نرمال برسی تا به راحتی سال بعد روی صندلی دانشگاه مورد علاقه خودت بشینی. در برنامه کوئیک ما بعضی از مباحث سخت و زمان بر رو حذف کردیم و تمرکز داوطلب رو بر روی مبحث هایی قرار دادیم که بتونه به راحتی تست هاش رو در کنکور پاسخ بده تا بتونه لحظات دلنشینی رو در جلسه کنکور تجربه کنه.

اگر نمیدونی چجوری باید هوشمندانه عمل کنی ما بهت کمک میکنیم ،  به همین خاطر هم کوئیک که یک برنامه هوشمند هست رو برای تو آماده کردیم تا بهترین نتایج رو بگیری.

در برنامه کوئیک هردرس چند بار مطالعه و مرور میشه؟

وجود مرور در برنامه ریزی فوق العاده اهمیت بالایی داره. از این جهت در برنامه‌ای که برای شما تنظیم شده که مرور و تست زنی اهمیت فوق العاده‌ای در نظر گرفته.

در این برنامه ریزی هر مبحث بر اساس اهمیتی که داره، تعداد تستی که در کنکورهای اخیر از اون مبحث سوال طرح شده و همینطور بر اساس حجمی که در کتاب درسی داره زمان مطالعه در نظر گرفته شده.  پس از این لحاظ خیالت راحت هست. به قدری برای یک مبحث زمان داری تا بتونی به تسلط کامل برسی و بعد با مرور و تست زنی به تسلط خودت اضافه کنی.

 

هر روز چند درس رو در این برنامه مطالعه میکنم؟

برنامه داوطلب‌های نظام قدیم در دو سطح تنظیم شده. در یک سطح شما ۳ واحد اختصاصی و ۲ واحد عمومی داری و در یک سطح دیگه شما ۴ واحد اختصاصی و ۲ واحد عمومی داری

و در برنامه‌ای که برای داوطلب‌های نظام جدید (دوازدهمی‌ها) تنظیم کردیم در طول روز ۶ واحد مطالعاتی وجود داره ۳ تایم برای اختصاصی ها، ۲ تایم برای عمومی ها و ۱ تایم هم به عنوان زمان جبرانی در اختیار شماست.

برنامه‌ی کوئیک از دو بخش تشکیل میشه. یک برنامه کلی و یک برنامه تفضیلی برای تک تک روزهای شما که همه چیز رو برای شما ذکر کردیم

برنامه تفضیلی، برای اولین بار هست که توسط موسسه محصل ایرانی در اختیارت قرار میگیره و شما چیزی مثل این برنامه رو جایی نخواهی دید. در کنار یک برنامه ریزی کلی، یک برنامه ریزی جزئی هم از ما دریافت خواهی کرد.

با این برنامه به چه درصد‌هایی میتونم برسم؟

در این برنامه سعی بر این بوده که مباحث آسون تر و قابل دسترس تر پوشش داده بشن

برای کنکوری‌های نظام قدیم:

عمومی ها صد در صد مباحث پوشش داده شده به جز مبحث معتل عربی، یعنی فصل ۱ و ۲ از عربی سوم که مشخص نیست تست خواهد داشت یا نه و همچنین زبان فارسی از ادبیات حذف شده

با اجرای این برنامه در دروس تخصصی میتونید به درصدهای زیر برسید:

زیست ۹۰ درصد
شیمی ۷۲ درصد
فیزیک ۷۷ درصد
ریاضی ۷۳ درصد

برای کنکور های نظام جدید:

عمومی ها صد در صد مباحث پوشش داده شده

زیست ۹۰ درصد
ریاضی ۸۶ درصد
فیزیک ۷۰ درصد
شیمی ۱۰۰ درصد

اگر سوالی داشتم، چیکار کنم؟

در این برنامه به تمامی موارد اشاره شده. دقیق مشخص هست که برای چه مبحثی باید درسنامه کتاب کمک آموزشی رو مطالعه کنی. برای چه مبحثی فقط باید از کتاب درسی استفاده کنی و یا برای چه درسی میتونی به صورت انتخابی از درسنامه کتاب کمک آموزشی و یا کتاب درسی استفاده کنی. کاملا مشخص کردیم که در چه تایم‌هایی و برای چه دروسی باید تست زنی رو بلافاصله بعد از مطالعه انجام بدی و برای چه مباحثی باید بین زمان مطالعه و تست زنی وقفه داشته باشی. علاوه بر این، یک آیدی پشتیبانی در اختیارت قرار میگیره که بتونید تمامی پرسش‌های خودت رو تا روز کنکور از مشاور بپرسی. هر سوال مشاوره‌ای که برات پیش بیاد رو میتونی از این آیدی تلگرامی بپرسی. این پشتیبانی تا روز کنکور در کنار شماست و میتونی با خیال آسوده برنامه رو دقیق اجرا کنی.

اگر از برنامه عقب افتادیم جای جبران داره؟

یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه ریزی استاندارد، داشتن زمان های جبرانی هست. در این برنامه بعضی از روزها و همینطور تایم های مطالعاتی رو برای تو خالی گذاشتیم تا به عنوان زمان جبرانی بتونی نهایت استفاده ممکن رو از اون ببری و از برنامه عقب نمونی

برنامه 20 هفته‌ای کوئیک

برنامه کوئیک به تو کمک میکنه تا…

مزد سال‌ها درس خوندن خودت رو همین امسال بگیری

در رشته ای قبول بشی که از صمیم قلب عاشقش هستی

روزی بتونی برای جامعه و کشورمون فردی تاثیرگزار و مفید باشی

در رشته ای تحصیل کنی که در آینده به یک پرستیژ اجتماعی خوب برسی

در رشته ای تحصیل کنی که از نظر مالی میتونه تو رو به بهترین ها برسونه

پکیج کوئیک شامل چه چیزهایی هست؟

برنامه جامع روزانه و ساعتی

در این برنامه همه چیز مشخص هست. دقیقا میدونی هر روز باید چه کاری رو انجام بدی و دیگه سردرگم نیستی. مباحث کنکور بر اساس اهمیت و پر تست بودن در برنامه قرار گرفته. بارها مرور و تست زنی برای دروس قرار داده شده تا خیالت از به خاطر سپردن دروس راحت باشه. تا کنکور هنوز فرصت خیلی زیادی باقی مونده و اگر هر چه زودتر برنامه رو اجرا کنی در انتها وقت هم اضافه خواهی آورد.

همین الان نمونه کوئیک رو میتونی دانلود کنی:

صفحه ویژه برنامه کوئیک در سایت

عزیزانی که کوئیک رو تهیه میکنند لینک یک پنل اختصاصی بهشون داده میشه که بتونن فایل‌های همراه برنامه کوئیک رو دانلود کنن، این فایل‌ها تا روز کنکور اضافه میشن

فایل‌های صوتی مشاوره‌ای

بهترین فایل های صوتی از دانشجوهای پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه‌های تهران و بهشتی در اختیارتون قرار میگیره، محوریت این ویس‌ها موفقیت در زمان باقی مانده هست. با گوش دادن به این ویس‌ها راهکارهای موفقیت در زمان باقی مونده رو یاد میگیری و با اجرایی کردنش وضعیت درسی خودت رو عالی میکنی.

طبیعتا از الان تا کنکور هر شخصی نمیتونه روحیه خودش رو خوب و در حد ایده آل حفظ کنه. ما برای این موضوع هم فکری کردیم. در این پکیج، ویس های انگیزشی خیلی خوبی قرار داده میشه. ویس های انگیزشی برای اینکه همیشه انرژی خوبی برای مطالعه داشته باشی و ویس‌های مشاوره ای برای اینکه با نحوه اصولی انجام هر کاری از الان تا روز کنکور آگاه بشی. ویس هایی که توسط رتبه برترهای کنکور گروه محصل ایرانی (محمد اسدی رتبه  ۱۳ کنکور ۹۲، خانم پارسایان و خانم مجد دانشجویان دندانپزشکی شهید بهشتی) تهیه شده.

این ویس‌ها میتونه در کنار برنامه ریزی و پشتیبانی تا روز کنکور، وضعیت درسی تو رو به طور کامل دگرگون کنه.

فایل‌های انگیزشی

بهترین فایل‌های انگیزشی با موضوع کنکوری که میتونه انگیزه و روحیه فوق العاده‌ای به شما بده. این فایل‌ها رو هیچ جای دیگه‌ای نمیتونی پیدا کنی و اختصاصی برای تهیه کنندگان کوئیک تهیه و تولید شده.

 

تست

برای فارغ التحصیلان تست‌های طبقه بندی شده آزمون‌‌های آزمایشی قرار داده شده

برای نظام جدیدی‌ها آزمون‌های آزمایشی سال‌های دهم و یازدهم موسسات قرار داده شده

با داشتن این تست ها، نیاز شما برای سوالات چهارگزینه‌ای با کیفیت حل میشه و دیگه نیاز به منبع جدیدی ندارید. حتما به خوبی ازشون بهره ببرید.

 

تماس و پشتیبانی

برنامه ریزی هرچقدر هم که خوب و دقیق تنظیم شده باشه به تنهایی نمیتونه برای یک کنکوری مفید باشه. به همین خاطر یک آیدی تلگرامی شخصی به هر داوطلب داده میشه تا بتونه تمامی سوالات مشاوره ای خودش رو تا روز کنکور از یک دانشجویان پزشکی بپرسه. مشاوری که در یک رشته و دانشگاه عالی تحصیل میکنه و از طرفی خودش این مسیر رو یکبار با موفقیت طی کرده قطعا میتونه اطلاعات خیلی خوبی رو برای سوالات مشاوره‌ای در اختیارت بزاره

شاید نیاز به تماس تلفنی داشته باشی و بخوای با یک مشاور آگاه و با تجربه صحبت کنی، ما این امکان رو برای تو فراهم کردیم تا در صورتی که در طول اجرای برنامه سوالی داشتی، علاوه بر آیدی تلگرامی از طریق تماس تلفنی بتونی به راحتی با مشاورین در ارتباط باشی. برای هر شخصی که کوئیک رو تهیه کنه ۴ بار تماس در نظر گرفتیم که اگر نیاز داشتی میتونی از طریق آیدی تلگرامی وقت تماس با مشاور رزرو کنی، تا مشاور با تو تماس بگیره و به سوالاتت پاسخ بده.

البته این خدمات رایگان هست و با تهیه پکیج کوئیک میتونی از این ویژگی عالی بهره ببری.

اگر هدفت فقط قبولی در کنکور هست توصیه نمیکنم کوئیک رو تهیه کنی…

قبول شدن در کنکور طی سال‌های اخیر کار فوق العاده ساده‌ای شده. شما اگر برگه پاسخ نامه آزمون رو سفید هم تحویل بدی، در یک رشته دانشگاه به نسبت خوب در اطراف تهران پذیرفته میشی. اما این موضوع هیچ وقت هدف ما نبوده. اگر ما تصمیم به تهیه چنین پکیجی کردیم، قصد داشتیم شرایط قبولی شما در یک رشته و دانشگاه خوب رو فراهم کنیم. برنامه‌ای که در این پکیج، تحت عنوان پکیج کوئیک در اختیار شما قرار میگیره، برنامه فوق العاده کاملی هست. برنامه‌ای که برای هر مبحث بر اساس بودجه بندی، اهمیت و حجمی که داره زمان مطالعه در نظر گرفته. برنامه ای که برای تمامی مباحث حداقل ۲ مرتبه مرور و تست زنی داره. پکیجی که پشتیبانی داره و شما میتونید سوالات مشاوره ای خودتون رو از یک رتبه برتر کنکور بپرسید و چهار جلسه مشاوره تلفنی با یک مشاور با تجربه داشته باشید. علاوه بر این هفته‌ای یک مرتبه ویس‌های انگیزشی و مشاوره‌ای برای شما ارسال میکنیم. با کوئیک تا روز کنکور با هم در ارتباط خواهیم بود.

اگر صفر مطلق هستی و هنوز چیزی نخوندی

اگر سردرگم هستی و نمیدونی دقیقا باید چیکار کنی

اگر تا به حال مطالعه خوبی نداشتی و دنبال جبران کم کاری‌های گذشته هستی

اگر هدف بزرگی داری و دوست داری با طی کردن یک مسیر درست به رشته دلخواه‌ات برسی

اگر که نمیدونی از کجا باید شروع کنی و احساس میکنی که از رویای خودت فاصله گرفتی

اگر خودت رو لایق بهترین ها میدونی

پس حتما شروع کن. ما هم در کنارت هستیم و به تو کمک میکنیم که با دید باز و آرامش فوق العاده بیشتری این مسیر رو طی کنی

آیا کسانی که قبلا برنامه‌های شما رو تهیه کردن رضایت داشتن؟

گوشه‌ای از لطف و محبتی که عزیزان کنکوری بعد از تهیه برنامه‌ها نسبت به ما داشتند. در محصل ایرانی خدماتی ارائه نمی شود مگر اینکه به نتیجه ساز بودن آن ایمان داشته باشیم.

                                 
   

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

در پکیج کوئیک برنامه‌ای برایت تدارک دیده شده و خیالت راحته که برای تک تک ساعت‌های هر روزت برنامه داری و دیگه سردرگم نیستی.

بهای پکیج کوئیک که شامل برنامه ریزی+مشاوره و پشتیبانی+ فایل‌های مشاوره‌ای و انگیزشی رتبه‌های برتر+پک تست می‌باشد ۷۹ هزار تومان هست 

با تهیه این محصول به ابزاری مجهز میشی که میتونی با یک برنامه اصولی زمان باقی مانده تا کنکور رو حرفه ای پشت سر بذاری و در ادامه مسیر بابت عقب ماندگی های درسی خود نگرانی نداشته باشی.

ما پکیج موفقیت کاملی رو پیشنهاد دادیم که میتونه به معنای واقعی کلمه، شرایط تو رو متحول کنه و باعث موفقیت ادامه دار تو در کنکور سراسری بشه، این دقیقا همون چیزی هست که در زمان محدود باقی مونده میتونه برگ برنده تو باشه. ارزش این محصول و نتیجه ای که برای تو ایجاد میشه چندین برابر هزینه‌ای که امروز برای اون در نظر گرفته شده ولی ما امروز کوئیک رو برای تو که در مورد تغییر آینده خودت جدی هستی با هزینه‌ای بسیار پایین تر در اختیارت قرار میدیم تا تو هم مثل باقی کسانی که با این برنامه استارت زدن شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی.

همین الان عدد ”۵” رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

روش تهیه برنامه:

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنی و اطلاعات خودت رو وارد کنی. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت میشی. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردی و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنی. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

تهیه برنامه کوئیک

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

برای تهیه برنامه کوئیک نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این برنامه نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

سامانه پیامکی

عدد ۵ رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

شماره تماس موبایل: ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

سفر به سمت هدف

خوشگلترین سفری که تو عمرت میتونی تجربش کنی ھمینه؛ سفر به مقصد ھدفت، آرزو و رویاهات. ھمون هدفی که واست تهِ آرامش و خوشبختی

تو ، قھرمانِ زندگیِ خودت هستی، مبارزِ توقف ناپذیر، شاھکار خدا

حواست تو چه مسیری ھستی؟ مسیری که شاید خیلی ھا آرزو دارن یه بار دیگه فرصت داشته باشن برگردن عقب و از نو بسازن! دوست ندارم تو هم مثل خیلیای دیگه این زمان رو از دست بدی و از این مسیر فقط حسرت برات به یادگار بمونه…
واسه ساختن زندگیت هنوز هم وقت هست؛ واسه رسیدن به اون چیزی که لایقش هستی وقت هست؛ قدر بدون این ثانیه ھارو و فرصت رو از دست نده، شاید این آخرین شانس تو برای موفقیت تو کنکور ۹۸ باشه

همسفر بقیه دوستات شو و تو زمان باقی مونده همه شرایط رو به نفع خودت تغییر بده…

زمان رو از دست نده برای تهیه برنامه کوئیک کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

تهیه برنامه کوئیک

نظر خودت رو ارسال کن

نظر شما چیه؟ همین الان نظرت رو برای ما ارسال کن

114 نظرات
 1. fatemeh می گوید

  سلام خسته نباشين
  الان ٥٤روز مونده به كنكور ميخوام بخونم يه سري مباحث رو هم دست و پا شكسته خوندم … اتفاقي پيج شما رو ديدم واقعا با برنامتون ميشه تو اين زمان باقي مانده به نتيجه مطلوب رسيد؟
  لطفا كمكم كنين

 2. نورا دانشی می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  من الان یازدهم هستم آیا این پکیج به درد من هم میخوره؟؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   مناسب شما نیست
   برای یازدهمی ها برنامه های جدید به زودی منتشر می شود

 3. سارا می گوید

  سلام
  من برنامه شمارو داشتم اوني كه از اول ابان بود براي تجربي ها
  با اون خوندم ولي يه قسمت هايي از برنامه رو نخوندم و الان ميخوام يه جوري تو اين دو ماهي همه رو جمع كنم
  چكار كنم؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام سارا خانم
   لطفا تلگرام پیام بدید

 4. ملیکا می گوید

  سلام
  من تا الان اصلا دروس ومخصوصا دروس اختصا صی رو نخوندم آیا این برنامه برای من جواب میده؟(نظام جدید)

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   این برنامه دقیقا برای افرادی مشابه با شرایط شما تهیه شده

 5. محمد می گوید

  فقط مخصوص تجربیه

  1. محصل ایرانی می گوید

   بله محمد جان

 6. اریانا می گوید

  سلام من میخوام این پکیج رو تهیه کنم ولی نگران امتحانات نهایی هستم چون تو پروسه ۹۰ روزه نهایی هم دارم لطفا راهنماییم کنید

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام وقت بخیر
   دقت کنید که از الان تا کنکور بیش از ۱۱۵ روز زمان هست و برنامه ۹۰ روزه هست
   شما میتونید از این تایمی که در اختیار دارید برای مطالعه امتحانات نهایی استفاده کنید
   موفق باشید

 7. هانیه می گوید

  سلام. خسته نباشید. من میتونم تو این سه ماه به داروسازی دانشگاه تهران برسم. نه اینکه از صفر شروع کنما. تقریبا چنتا از درسامو بستم اما خیلی دست و پا شکسته…خودم میدونم چقدر کم کاری کردم. یعنی میشه؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام هانیه جان
   برای بررسی دقیق شرایطتون و همچنین راهنمایی بهتر لطفا با شماره های گذاشته شده تماس بگیرید
   موفق باشید

  2. Dr.dalir می گوید

   سلام نگران نباش من کمکت میکنم

 8. M.m می گوید

  سلام ببخشید قبلا دونمونه برنامه واسه نظام قدیم گذاشته بودین که هم ۶ مطالعاتی و هم ۵ مطالعاتی بود.برداشتین اونو آره؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   مهلت تهیه اون برنامه به اتمام رسیده

 9. شمس الدین می گوید

  سلام امسال سال اخر کنکور تجربی ۹۸ نظام قدیم شرکت کردم و سال قبل با هیچ برنامه ریزی رفتم کنکور ۹۷ شرکت کردم که با کلی درس ناتموم رفتم سر جلسه نتیجه نداد میدونستم و واقعا حقم بود جلوی خونوادم خجالت کشیدم و شرمنده شون شدم الانم دارم راه گذشتمو میرم میدونم میشه سال ۹۷ اما واقعا خسته شدم هی میخوام تغییرات رو خودم ایجاد کنم اما نمیتونم حس میکنم زمان ندارم به خوبی ازش استفاده نمیکنم کلی درس مونده نمیدونم چجوری جمعش کنم من اتفاقی دیدم این پیج رو دیدم با جرات میشه گفت اون مباحثی که شما زحمت کشیدین رو تا آخرش خوندم و تاثیر گذاشت اما واقعا میخوام از خودتون بپرسم نتیجه میده که این برنامه رو بخرم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   اگر تا به الان مطالعه نداشتی و یا دست و پا شکسته خوندی میتونی از این برنامه استفاده کنی
   قطعا این برنامه برای نتیجه گرفتن شما در کنکور تنظیم شده
   موفق باشی

 10. زهرا می گوید

  سلام،من پکیج رو خریدم اما موقع دانلود ارور میده و نمیتونم اونو تهیه کنم به آیدی تلگرامتون هم پیام دادم،ممنون میشم رسیدگی کنید.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زهرا جان
   بله حتما همکاران پکیج رو برای شما ارسال میکنن
   موفق باشید

 11. Mahsa می گوید

  سلام خسته نباشيد
  من سال دومى ام وتازه ميخوام شروع كنم.تواين ٤ماه اگه بابرنامه ى شما پيش برم ميتونم حداقل پرستارى قبول شم؟هيچ ازمونيم شركت نكردم

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مهسا جان
   دوستان زیادی بودن که در سال قبل با این برنامه به رشته دلخواه خودشون رسیدن
   هدف قابل دسترسی دارید فقط نیاز هست که هر چه زودتر با جدیت شروع کنید و زمان رو از دست ندید
   موفق باشید

 12. مبینا می گوید

  سلام این پکیج واسه رشته ریاضیم هست؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مبینا جان
   پک کوئیک فقط برای تجربی تهیه شده

 13. نیکی می گوید

  سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل فوق لیسانس برق هستم ولی الان دوستدارم برگردم از اول شروع کنم، پایه درسیم هم قوی هست چندبار تاحالا خواستم شروع کنم واسه داروسازی ولی پشیمون شدم.خواستم بدونم میتونم از الان بخونم؟

 14. مه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  رشته من تجربیه نظام قدیم و میخام رشته فیزیک _نجوم بخونم وصددرصد میخام دانشگاه خوبی باشه مدنطر خودم صنعتی شریفه ویا تهران
  امسال کنکور داشتم اما ندادم پیش دانشگاهیم امسال تموم شد البته به جای ۸ماه حداکثر۱۲ساعت قبل امتحان میخوندم و نمره های ۱۵تا۲۰داشتم وفیزیک که با سه ساعت خوندنم متاسفانه ۸گرفتم اینها باعث شد معدل نهاییم بیاد پایین که البته چون تجربیم و فیزیک آزمون میدم نباید تاثیری داشته باشه درسته؟! طبیعتا سال چهارم رو درس نخوندم واز سالهای دوم وسوم هم چیز زیادی خاطرم نیست
  من به تازگی تصمیم گرفتم که سال بعد۱۳۹۸ کنکور بدم و تنها میخام دانشگاه صنعتی یا تهران برم اگه از ۳۰بهمن۱۳۹۷ شروع کنم میتونم به هدفم برسم یا بذارم برای سال بعد
  واینکه نیاز به کلاس هست یا کتاب خوب داشته باشم کافیه
  دانشگاه صنعتی شریف،رشته فیزیک_نجوم از رشته تجربی،دوساله از درس دورم،کتاب خوب کافیه یا برم کلاس،بدون سهمیه
  وسوال مهمم:
  اگر از ۳۰بهمن شروع کنم چه تراز و رتبه ای میتونم بگیرم برای کنکور سال ۱۳۹۸ با چند ساعت مطالعه در روز که البته من شبها

 15. سمیه می گوید

  در سال کنکور ۹۸ ۵درصد ایثارگری دارم رتبم باید چند باشه برای رشته حسابداری ریاضی یا مهندس پزشکی

 16. Miss_akhbari می گوید

  سلام وقتتون بخیر…من فقط جدول برنامه ریزی رو میخوام نیاز به مشاور وفایل صوتی و بقیه امکانات ندارم …اگه جدول برنامه رو بخوام چقدر میشه ؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   امکانش نیست باقی فایل‌ها فقط هدیه هست که روی برنامه در اختیار شما قرار میگیره
   موفق باشید

 17. mohamad habibi می گوید

  سلام ببخشید پکیج دوازدهمی ها و نظام قدیم ها جداست یا هردو با هم هستن؟؟؟ اخه چیزی گفته نشده بالا

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز جدا هست
   بعد از پرداخت به صفحه پایه خودتون هدایت خواهید شد

 18. تارا می گوید

  سلام من دانش آموز نظام قدیم هستم .صفر صفر نیستم اما از الان میخوام جدی تر شروع کنم قلم چی هم شرکت میکنم به نظر شما فقط برنامه نیم ساله دوم رو تهیه کنم یا برنامه کوئیک رو ؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام تارا جان
   پیامک بدید مشاورین راهنماییتون میکنن

 19. محمد11111 می گوید

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم روی این موضوع که مثلا دوازدهم مهم تر از بقیه سالهاست توجه شده که وقت بیشتری هم بهش اختصاص داده بشه؟؟
  یا اینکه موضوعاتی که همیشه تو کنکور ازشون سوال میاد وقت و مرور بییشتری روشون گذاشته بشه؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   به میزان اهمیت هر پایه و هر مبحث بهش زمان اختصاص داده شده

 20. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید.ببخشید زمان شروع برنامه از کیه؟!ایا زمان خاصی داره؟!واینکه برنامه توسط کی نوشته شده؟!ممنون میشم جواب بدین.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زهرا جان
   از هر وقت که تهیه کنید میتونید شروع کنید
   توسط تیم رتبه برترهای محصل ایرانی
   موفق باشید

 21. Mohamad می گوید

  خسته نباشید من مشاور گرفتم ولی نیازمند مشاوره ی شما هستم لطفا تو تلگرام برام مشاوره میزارید پکتونم امروز خریدم ولی مشاورم زیاد به درد نمیخوره میخام از مشاوراتون استفاده کنم هزینشم پرداخت میکنم 🙏🙏🙏

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام محمد جان سلامت باشی
   بله حتما در خدمتتون هستیم
   تو تلگرام خودتون رو معرفی کنید ترتیب اثر داده میشه
   موفق باشید

 22. محصل ایرانی می گوید

  سلام سلامت باشی
  جدای از اون یک هفته باز هم در هفته‌های بعدی و در انتهای برنامه که مخصوص مرور و جمع بندی هست مرور و تست زنی به میزان کافی قرار گرفته
  اگر خواستی بیشتر تست بزنی میتونی در از روزهای هفتم که خالی هست برای اینکار استفاده کنی
  موفق باشید

 23. hadis می گوید

  سلام من کانونی هستم و میانگین ترازم۴۴۰۰هستش و واقعا درس نخوندم چون تصمیم به تغییر رشته گرفتم ولی بعد که کتابای رشته انسانی رو دیدم فهمیدم که واقعا علاقه ای ندارم.. الان از نیم سال اول حدود۱۵تا۲۰ درصد مباحثو بیشتر بلد نیستم بنظرتون کانون انصراف بدم و با برنامه کوییک ادامه بدم یا کانون بمونم و برنامه نیم سال دوم رو تهیه کنم؟ واقعا تو شرایط بدی قرار گرفتم و خانوادمو خیییلی اذیت کردم… دیگه تحمل شرمندگی رو ندارم… این همه خرجم کردن ولی من هیچ کاری درقبال زحماتشون نکردم.. لطف راهنماییم کنید…دوست دارم تو این چند ماه جواب زحمات پدرومادرمو بدم:'(

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام حدیث جان
   دو راه داری
   ۱- طبق آزمون جلو بری و عقب افتادگی‌های نیم سال اولت رو در دوران عید جبران کنی (البته به دلیل زمان محدود عید نمیرسی همه عقب افتادگی‌ها رو جبران کنی) یا در تایم روزانت در نیم سال دوم ساعتی رو برای درس های نیم سال اول هم در نظر بگیری و موازی با درس ای نیم سال دوم نیم سال اول رو هم تا حدی جبران کنی (این کار نیاز به ساعت مطالعه بالا داره)
   ۲- طبق برنامه کوئیک از صفر استارت بزنی و مباحثی که در نیم سال اول نخوندی رو بخونی و در آزمون‌های جامع بعد از عید شرکت کنی

 24. پریماه🌙 می گوید

  سلام کی ویس های انگیزشی رو پنل برامون میاد؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام پریماه جان
   به زودی
   بعد از آماده سازی حتما در کانال و اینستاگرام اطلاع رسانی میکنیم که دانلود کنید

 25. نيوشا می گوید

  سلام بنظرتون ميشه ازالان خوندو فيزيوتراپي قبول شد؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام
   در سال های قبل کسانی بودن که شروع کردن و نتیجه گرفتن
   بستگی به شما داره که چقدر برای رسیدن به هدفتون جدی هستید

 26. MoHsEn.I.p,R می گوید

  سلام وقتتو بخیر
  من به دلیل مشکلاتی که تو سال کنکورم داشتم نشد اون نتیجه ای که دلم میخواست بدست بیارم و مجبور به انتخاب رشته ازاد شدم ولی الان انصراف دادم و میخوام به دنبال هدفم که داروسازیه برم با توجه به چندسالی که از دروس دبیرستانی دور بودم این پکیج میتونه به من کمک کنه؟(با توجه به اینکه سال اخری هست که کنکور نظام قدیم برگزار میشه)
  توروخدا راهنماییم کنین خیلی سردرگمم واقعا به کمکتون احتیاج دارم
  شرمنده عرایضم طولانی شد
  ممنون

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام وقت شما هم بخیر
   این پکیج برای کسانی هست که تا به الان مطالعه خوبی نداشتن و قصد دارن از صفر استارت بزنن
   اگر واقعا تصمیم گرفتید که درس بخونید و بی وقفه تا روز کنکور برای رسیدن به هدفتون تلاش کنید میتونید از این پکیج استفاده کنید
   موفق و پیروز باشید

 27. رضا می گوید

  ببخشید من از صفرمیخام شروع کنم عربی و زبانمم تعریفی نیس میشه یه رشته خوب قبول بشم؟؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   رضا جان چیزی رو نمیشه پیش بینی کرد
   تنها کاری که باید انجام بدی درس خوندن و تلاش کردن هست در اون صورت هست که نتیجه دلخواه خودت رو به دست میاری

 28. امیرحسین می گوید

  سلام خدمت دوستان عزیز….
  بنده رشته فنی خوندم و ارشد رشته صنایع خودرو سازی دارم و میخوام به رشته تجربی تغییر رشته بدم یعنی از صفر شروع کنم …
  خدمتتون عرض کنم این نرم افزار میتونه به من که میخوام از صفر شروع کنم کمک کنه….
  باتشکر فراوان…..

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام امیرحسین جان
   این پکیج دقیقا برای افرادی با شرایط شما تهیه شده

 29. لابیرنت می گوید

  سلام و عرض ادب میخاستم بگم من نیم سال اولو شل خوندم و در مرحله سومه کنکورم و ممکنه نظام قدیم سال بعد یعنی۹۹حذف بشه سوالم اینه آیا این پکیج علنا میتونه انگیزه قوی رو بهم بده؟چون الان قبل از برنامه خوب نیاز به استارت قوی دارم یه نور یا یه امید.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   طبیعتا اگر قبل از این با برنامه ریزی پیش نرفتید یک برنامه دقیق و از پیش تعیین شده به شما کمک میکنه دقیقا بدونید تا انتهای مسیر چه کاری رو باید انجام بدید و این موضوع میزان انگیزه شما رو چند برابر میکنه

 30. مریم می گوید

  سلام من قلم چی شرکت میکنم چطوری با این برنامه باید به ازمون برسم

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مریم جان
   اگر صفر نیستید و میخواید طبق آزمون جلو برید از برنامه نیم سال دوم استفاده کنید
   روی لینک زیر با توجه به پایه خودتون کلیک کن
   نیم سال دوم ویژه فارغ التحصیلان
   نیم سال دوم دوازدهم

 31. سامان می گوید

  سلام ببخشید این برنامه با ازمون ها تطابق داره ؟ بعد چرا برا نظام جدید همه روز ها تقریبا ۶ ساعت مطالعه وقت گذاشتید من ک همه روز مدرسه نیستم بعضی روز ها تعطیلم، ایا این برنامه روز هایی رو که مدرسه هم نمیریم در نظر گرفته؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام سامان جان
   کوئیک مطابق با آزمون نیست برای کسانی هست که تا الان مطالعه خوبی نداشتن ولی قصد دارن برای آزمون‌های جامع بعد از عید آماده بشن
   ساعت مطالعه ای که در نظر گرفته شده به این دلیل هست که عزیزانی که نگران تکالیف مدرسه و امتحانات نهایی هستن بتونن از روزهای تعطیل برای این کار نهایت استفاده رو ببرن یا اینکه برای زمان جبرانی استفاده کنن
   سه هفته پایانی برنامه برای یک روز کامل برنامه ریزی شده

 32. سامان می گوید

  این برنامه برای نیم سال دووم . بعد سوال دیگه اینه ک این برنامه با ازمون های قلمچی هماهنگ؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سامان جان برنامه نیم سال دوم که هماهنگ با ازمون هست رو در لینک زیر ببین
   برنامه نیم سال دوم

 33. sra می گوید

  سلام فقط ویژه تجربی؟!پس ریاضی چی:|

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام
   شرمنده عزیزان ریاضی هستیم

 34. علی می گوید

  آیا این برنامه برای تابستان قبل پایه دوازدهم مناسب هست برای کسایی که میخوان هم دهم و هم یازدهم رو کامل بخونن وهم نگاهی به دوازدهم بیاندازن

  1. محصل ایرانی می گوید

   نه علی جان برای عزیزان سال های پایه مناسب نیست

 35. نرگس می گوید

  سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم برنامه ی هماهنگ با آزمون ها که گفتید از بهمن منتشر میکنید هم برای افرادی که تا الان دست و پا شکسته خوندن و تازه می خوان جدی و منسجم بخونن مفیده؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   برنامه نیم سال دوم طبیعتا از صفر شروع نمیشه و شما نیمی از مباحث سال کنکور رو مطالعه خواهید کرد و گریزی هم به مباحث نیم سال اول میزنید
   برای کسانی که میخوان تازه شروع کنن توصیه ما برنامه کوئیک هست

 36. سعادت منش می گوید

  درود بر شما اساتید عزیز. بعد از مدت‌ ها دوری از فضای کنکور قصد داشتم برای اخرین بار شانسم رو امتحان کنم و کنکور تجربی بدم دنبال برنامه ای بودم که با سایت شما اشنا شدم برنامه رو تهیه کردم واقعا عالی بود برای چندتا از دوستانم هم تعریف کردم تمایل داشتن تهیه کنن.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام
   دوست عزیز خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته
   ان شا الله موفق باشید

 37. سبحان می گوید

  سلام برنامه فقط برا رشته تجربی است؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام
   بله سبحان جان

 38. امیر می گوید

  سلام
  تمامی فصل ها از کل دروس در این برنامه موجود است یا برخی حذف شده اند؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام امیر جان
   به صورت محدود برخی مباحث زمانبر و دشوار از برنامه حذف شدن تا داوطلب بتونه روی باقی مباحث به تسلط بالایی برسه
   موفق باشید

 39. امیر می گوید

  سلام
  در برنامه کوئیک زمان بازه های مطالعاتی و تست زنی هم مشخص شده است؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام امیر عزیز
   کی مطالعه کنید، کی تست بزنید، کی مرور کنید
   همه چیزی مشخص شده

 40. fati می گوید

  پکیج رو تهیه کردم فقط میتونم بگم عالی بوووود. تشکر میکنم ازتون امیدوارم همینطور که برای کنکوریها زحمت میکشید خدا جوابتونو بده مرسییی :))

  1. محصل ایرانی می گوید

   خوشحالیم که راضی بودید
   آرزوی موفقیت داریم برای شما

 41. محصل ایرانی می گوید

  سلام ناهید جان
  با این برنامه شما تمام مباحث برنامه رو جمع بندی میکنید
  حتی در هفته‌های انتهایی برای شما تورق سریع و آزمون‌ها سراسری و تحلیلش رو براتون قرار دادیم که با آمادگی کامل برید سر جلسه کنکور
  پاینده باشید

 42. مهسا می گوید

  سلام من سال دومی هست که میخوام کنکور بدم و تا الان اینقدر سر درگم بودم که هیچی نخوندم پکیج میتونه به من کمک کنه؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مهسا جان
   این پکیج دقیقا برای افرادی با شرایط مشابه شما تولید شده
   میتونید با کوئیک از صفر استارت بزنید
   مطمئنن با یک برنامه اصولی از سردرگمی در میاید و نگرانی‌هاتون برطرف خواهد شد
   موفق باشید

 43. بهاره می گوید

  سلام منو دوستم تازه میخوایم شروع کنیم و مطالب زیادی رو درحد کنکور نخوندیم و آزمونی هم شرکت نمیکنیم اگه با این برنامه به نحو احسن پیش بریم میرسیم؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام بهاره جان
   این پکیج دقیقا برای افرادی با شرایط مشابه شما تولید شده
   اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داری همین الان عدد ”۵” رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کن. مشاورین ما با شما تماس میگرند

 44. محمدرضا می گوید

  سلام من ازمون های گاج شرکت میکنم و بخوام از این برنامه استفاده کنم از ازمون میمونم لطفا راهنمایی کنید

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام محمدرضا جان
   هماهنگ با آزمون گاج نیست
   بهمن ماه برنامه های هماهنگ با آزمون منتشر خواهند شد

 45. Maryam می گوید

  سلام ببخشید من تا الان درس زیادی نخوندم یعنی پزشکی و حتی پیراپزشکی هم نمیارم میخوام ببینم واقعا اگه بخوام ازالان شروع کنم و برنامتونو اجرا کنم واقعا امکان رتبه ی زیر ۱۰۰۰هست؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مریم جان
   اینکه در زمان باقی مونده بتونید به موفقیت برسید بستگی به فاکتورهای مختلفی داره که یکی از اون‌ها داشتن برنامه ریزی متناسب با زمان باقی مونده هست، ما کوئیک رو به همین منظور تولیدکردیم که قطعا در رسیدن به رتبه‌های عالی کمکتون میکنه
   اما در نهایت نتیجه نهایی بستگی به میزان تلاش و اشتیاق شما داره

 46. ع.ف می گوید

  سلام. آیا زمان باقی مونده برای کسی کا سالهاست از درس دوره و رشته داروسازی مد نظر داره کافیه؟ و سوال دوم اینکه هزینه برای کل برنامه هست یا ماه به ماه باید پرداخت بشه؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   زمان به اندازه کافی هست و نتیجه نهایی بستگی به میزان تلاش شما داره
   بودن کسانی که شرایط شما رو داشتن و موفق شدن
   این مبلغ به صورت یکجا برای کل پکیج هست
   شیرین و شاد باشید

 47. زهرا می گوید

  سلام . خسته نباشید… چرا نمونه برنامه ها دانلود نمیشه؟؟ همش خطا میده هم نظام جدید هم نظام قدیم… چیکار کنم ؟؟؟؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زهرا جان
   مشکل فنی به وجود اومده که همکاران ما این موضوع رو مرتفع کردن
   در حال حاضر میتونید دانلود کنید

 48. علی محمدی می گوید

  سلام.من تازه خدمت سربازیم تموم شده و میخوام کنکور بدم.حین سربازی هم کمی خوندم. با این پک کوییک میتونم تو این فرصت کم تمام مباحث رو تموم کنم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام علی محمدی عزیز
   بله فرصت هست که شما با این برنامه مباحث رو مطالعه کنید و در انتهای برنامه جمع بندی مباحث خوانده شده رو داشته باشید
   موفق باشید

 49. پریماه می گوید

  سلام خسته نباشید.
  ما از الان میخوام بخونم آیا این برنامه استاندارد هس که بشه باهاش پیش رفت و موفق شد؟ آخه خیلی خیلی استرس دارم که نکنه تلاش هایی که کنم بی نتیجه باشه.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام پریماه جان
   نمونه ها رو دانلود کنید تا از استاندارد بودن برنامه‌ اطمینان خاطر پیدا کنید
   طبق قواعد و اصولی که بارها در مقالات و ویس های سایت عنوان کردیم این پکیج تهیه شده که حاصل برنامه ریزی ما برای هزاران دانش آموز مراجعه کننده به ما در سال های اخیر بوده
   این قانون رو یادت باشه: هیچ تلاشی بی نتیجه باقی نمیمونه، هر کس به اندازه تلاشش سهم خودش رو دریافت میکنه
   موفق باشید

 50. غرل می گوید

  سلام آیا این ازمون طبق ازمون های ازمایشی ک داریم پیش میره یا باید اون آزمون هارو کنار بزاریم
  طبق چیزایی ک اینجا خوندم احساس میکنم این برنامه ثابته و با بودجه بندی های ازمونها مطابقت نداره

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام غزل جان
   هماهنگ با آزمون‌ها نیست
   این برنامه ویژه کسانی هست که تا به الان مطالعه خوبی نداشتن و قصد دارن تازه استارت بزنن
   موفق باشید

 51. فرکی می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  من برنامه رو تهیه کردم
  خداروشکر میکنم به نظرم خیلی عالی هست میتونه خیلی تو پیشرفتم موثر باشه

  فقط من میخوام با مشاورانتون صحبت کنم باید وقت رزرو کنم؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زنده باشید
   خوشحالیم که در روند رو به رشد شما موثر هستیم
   بله طبق روالی که داخل پکیج توضیح داده شده وقت رزرو کنید مشاور خودش با شما تماس میگیره
   پیروز باشید

 52. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید
  سایتتون عااااالیه
  جواب همه سوالامو گرفتم
  میخاستم بدونم من تا الان دست پا شکسته خوندم و صلا از خودم راضی نیستم
  میخوام از اول شروع کنم. این پکیج میتونه به من کمک کنه

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زهرا جان
   ممنونیم از حسن نظر شما
   کوئیک دقیقا به برای کمک به شما تولید شده

 53. امید می گوید

  سلام،ببخشید مزاحم وقت شریفتون میشم.من سال دهم از رشته انسانی به رشته ریاضی تغیر رشته دادم.پایه ضعیفی دارم و آزمون های یازدهم قلم چی رم دارم دونه به دونه خراب میکنم.خواستم بدونم این پکیج میتونه کمکم کنه یا مشاوره تلفنیتون؟و اینم بگم که بنده خیلی دوس دارم در رشته مهندسی کامپیوتر شریف تحصیل کنم.موفق و پیروز باشید.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام امید جان
   این پکیج برای عزیزان ریاضی آماده نشده پیشنهادم اینه که در طرح مشاوره شرکت کنید تا یکی از مشاورین ما که رتبه برتر و از دانشگاه شریف هستن به شما مشاوره و برنامه ریزی ارائه بده
   شیرین و شاد باشید

 54. رز رجبی می گوید

  سلام، خسته نباشید.
  ببخشید هر دو نوع برنامه جامع و تفضیلی رو بهمون میدید یا نه؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام رز عزیز
   بله هر دو برنامه در پکیج قرار داره
   موفق باشید

 55. پری می گوید

  ببخشید من پیامک دادم کی تماس میگیرین ؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   پری جان به زودی با شما تماس گرفته میشه

 56. ف . ر می گوید

  سلام. تا الان چیزی نخوندنم سال دومی هست که میخوام کنکور بدم الان واقعا سردرگم شدم این پکیج میتونه به من کمک کنه؟ لطفا کمک کنید

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   این پکیج دقیقا برای کمک به شما تهیه شده

 57. سودا می گوید

  پس ما انسانیا چیییییی منم میخوام

  1. محصل ایرانی می گوید

   سودا جان به دلیل ضیق وقت نتونستیم این برنامه رو برای عزیزان انسانی آماده کنیم
   شرمنده شما عزیزان شدیم

 58. konkuri می گوید

  سلاام عذر میخوام این پکیج کوئیک از طریق پست ارسال میشه یا دانلودی هست؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   به صورت دانلودی هست بلافاصله میتونید دانلود و استفاده کنید

 59. سروش می گوید

  سلام من پکیج کوئیک رو خریدم اما خواستم دانلود کنم اینترنت قطع شد الان اون صفحه هم رفت چیکار کنم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام سروش عزیز
   کافیه به آیدی تلگرامی موسسه پیام بدی تا پکیج برای شما ارسال بشه
   https://telegram.me/mohaselirani_supp

 60. محسن می گوید

  من توضیحات رو خوندم به نظرم عالی هست
  فقط یه نمونه از این برنامه رو بزارید