چطور در ۱۳۲ روز مباحث مهم کنکور رو بخونیم و به پزشکی برسیم؟

هنوز نمیدونی برای مدت باقی مانده چه کار کنی؟

 

نگران حجم عظیم مباحث نخونده هستی و فکر میکنی خیلی عقب هستی و راهی برای جبران نیست؟

مدام از خودت و دیگران میپرسی که میتونم پزشکی قبول بشم یا نه؟

یا از این بدتر، استرس گذر زمان رو داری و نمیدونی باید چیکار کنی ؟

خیلی خب، دوست من بذار صادق باشم. رسیدن به پزشکی و دندانپزشکی به هیچ وجه نه ساده هست و نه اتفاقی. قرار هم نیست معجزه‌ای اتفاق بیافتد.

به تنها چیزی که نیاز داری یک برنامه اثبات شده‌ی اصولی هست که بتونه در زمان باقی مانده تا کنکور وضعیت درسی تو رو عالی کنه.

 

به هر دلیل تا الان خوب نخوندی، اشکال نداره…

نمیدونم اما شاید مدت‌هاست تصمیم گرفتی استارت مطالعه برای کنکور رو بزنی، اما به دلایلی هنوز موفق به انجام این کار نشدی، یا اینکه مطالب رو دست و پا شکسته مطالعه کردی و احساس میکنی چیزی بلد نیستی.

به هر حال مهم نیست که چرا تا الان موفق نبودی مهم اینه، زمانی که در اختیار داری بهت این اجازه رو میده که کم کاری‌ها رو جبران کنی.

اگر بخوای ادامه راه رو بدون برنامه و نقشه راه پیش بری حقیقتا نتیجه خوبی رو برای تو پیش بینی نمیکنم. چرا که رسیدن به هدف بدون برنامه ریزی مثل قدم زدن در تاریکی هست.

برای جبران کردن کم کاری‌ها نیاز داری برای زمان باقی مونده یک برنامه ریزی منطقی داشته باشی تا با عمل به اون بتونی به رشته دلخواه خودت برسی.

برای اینکه خیالت رو از بابت داشتن یک برنامه ریزی متناسب با شرایط حال حاضرت راحت کنیم، برنامه کوئیک را تهیه کردیم. با کوئیک میتونی از صفر شروع کنی و به اوج برسی.

 

درسته که زمان زیادی از دست دادی اما انتخاب با توست:

 1. آه و ناله کنی و تسلیم شرایط بشی
 2. بجنگی و شرایط بازی رو تغییر بدی

اگر انتخابت مورد اول هست، پس دیگر حرفی با هم نداریم، اینجا جای تو نیست و بهتره هر چه سریع تر این صفحه رو ببندی

اگر انتخابت مورد دوم هست، صمیمانه به تو تبریک میگم چرا که انتخاب کردی برای آنچه که دوست داری تلاش کنی و خودت رو از پیش بازنده نبینی. همیشه گفتیم آدم‌های ضعیف محکوم به حذف شدن هستن، اما خوشحالیم که تو قوی بودن رو انتخاب کردی و میخوای شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی.

 

تا آخرین لحظه باید تلاش کنی…

از تابستان همین امسال فرصت داشتی تا خودت رو برای آزمون سراسری آماده کنی. الان که این متن رو میخونی تقریبا ۶ تا ۷ ماه رو از دست دادی و زمان کمتری نسبت به روز های گذشته در اختیار داری. شاید خودت رو از چیزی که آرزوش رو داری، خیلی دور میبینی و یا مدام در حال حسرت خوردن هستی، حسرت روزهایی که گذشت و تو میتونستی خیلی بهتر ازش استفاده کنی. اما چیزی که وجود داره این هست که تو باید در کنکور امسال شرکت کنی تا برای رسیدن به یک رشته و دانشگاه بی نظیر شانس خودت رو امتحان کنی. تو باید برای خودت و برای همه اون چشم هایی که منتظر درخشیدن تو هستن تلاش کنی و نهایت سعی ممکن رو برای رسیدن به موفقیت به کار ببری. بنابراین این موضوع خیلی واضح هست که از هیچ چیزی برای رسیدن به موفقیت دریغ نکنی.

در این مسیر مطمئنن به یک سری عوامل نیاز داری. یکی از مهم ترین این موارد، داشتن یک برنامه ریزی خوب و درجه یک هست. ما این برنامه رو در اختیار تو قرار میدیم. برنامه ای که توسط دانشجو های پزشکی و دندان پزشکی دانشگاه تهران و شهید بهشتی تنظیم شده و تو میتونی با خیال راحت و با اطمینان خاطر از اون استفاده کنی. مشاورینی این برنامه رو تنظیم کردن، که خودشون این مسیر رو با موفقیت طی کردن و چندین سال، سابقه موفق در زمینه مشاوره و برنامه ریزی کنکور دارن. از طرفی زمانی هم که در اختیار داری زمان کمی نیست. زمانی برای خوش گذرونی نداری ولی برای موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته و دانشگاه مورد علاقت، به اندازه کافی فرصت داری. کم نبودن افرادی که به بهترین نحو ممکن از این زمان استفاده کردن و بهترین نتیجه های ممکن رو به دست آوردن. فکر نمیکنم چیزی برای رسیدن به موفقیت کم داشته باشی. فقط با بهونه گیری و سهل انگاری میتونی خودت رو از یک رشته بی نظیر دور کنی. این خیلی جذاب و شیرینه که آینده تو در درست خودت هست و در آینده از هیچکس نمیتونی شکایت و گله ای داشته باشی و فقط خودت هستی که باید پاسخگو خودت باشی.

 

قبولی در یک رشته خوب میتونه…

درسته که این مسیر ممکن هست که سخت و دشوار به نظر برسه، ولی مطمئنن نتیجه‌ای که برای تو در پی داره، ارزش تحمل هر نوع سختی رو داره. چند ماه بیشتر تا رسیدن به یک آینده درخشان فاصله نداری. به همون اندازه‌ای که سال بعد میتونه برای شما شیرین و لذت بخش باشه، به همون اندازه هم میتونه ترسناک و سرد باشه. تو رو نمیدونم ولی من به شخصه اگر جای تو بودم سعی میکردم چند ماه رو با تمام توان درس بخونم و بعد تا آخر عمر در اون زمینه‌ای که واقعا بهش علاقه دارم، فعالیت کنم. چند ماه به ظاهر سختی بکشم ولی سال بعد تو هر مجلسی از دورهمی‌های کوچک خانوادگی تا هر مجلس دیگه ای بین دوستان و اقوام سربلند باشم و حرفی برای گفتن داشته باشم، وقتی یکی از آشنایان در مورد رشته ای که میخونم، از من سوال میپرسه بتونم از یک رشته درست و حسابی نام ببرم. در رشته ای تحصیل کنم که آینده خیلی خوبی رو میتونه برام رقم بزنه. رشته ای که موقعیت اجتماعی خیلی خوبی داشته باشه. رشته‌ای که بتونم با تحصیل در اون، مورد تایید اجتماعی قرار بگیرم و از نظر مالی بتونم در وضعیت خیلی خوبی قرار بگیرم و از این طریق یک زندگی درجه یک رو برای خودم و اطرافیانم بسازم و از این موضوع که فردی خودساخته هستم، نهایت لذت رو ببرم. به نظرت این مواردی که بهش اشاره کردم، ارزش چند ماه تلاش مداوم رو نداره؟

 

از ویژگی‌های برنامه شروع از صفر «کوئیک»

برنامه فارغ التحصیلان ۱۳۲ روز هست و برنامه دوازدهمی‌ها ۱۴۰ روز (تا کنکور حدود ۱۷۰ روز زمان باقی مونده)

به جرات میتونیم بگیم که از کامل ترین و اصولی ترین برنامه هایی هست که تا به الان دیدی. به عنوان مثال داوطلب‌های نظام جدید مبحث مثلثات رو در سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم مطالعه میکنن و ما این رو در قالب مبحث مثلثات چندین و چند بار در این برنامه آوردیم تا بتونید به تسط خیلی خوبی برسید

در این برنامه هر مبحث بر اساس حجمی که داره، بر اساس تعداد تستی که در چند سال اخیر در کنکور از اون مطرح شده و همین طور بر اساس اهمیتی که داره زمان برای مطالعه اختصاص دادیم و از طرفی به طور جداگانه هر مبحث چندین بار مرور و تست زنی میشه.

اگر به این برنامه عمل کنم موفق میشم؟

کسی نبوده با برنامه ریزی صحیح و اجرای اون نتیجه نگرفته باشه، این بستگی به تو داره که چقدر حاضری برای رسیدن به هدفت تلاش کنی، برای رسیدن به موفقیت اصلی‌ترین چیزی که نیاز داری برنامه ریزی و اجرای اون هست. با داشتن کوئیک میتونی به قبولی در بهترین رشته‌ها فکر کنی.

 

درسته حجم مباحث زیاد هست، اما اگر هوشمندانه عمل کنی میتونی از پسش بیای..

بذار خیالت رو راحت کنم اگر از الان شروع کنی به هیچ عنوان نمیتونی با بازدهی بالا تمام مباحث کنکور رو مورد مطالعه قرار بدی! از اونجایی که تیم محصل ایرانی برای هزاران نفر برنامه ریزی کرده این اطمینان رو به شما میده که چنین چیزی امری محال هست.

باید قبول کنی زمان زیادی رو از دست دادی و متاسفانه زمان هم به سرعت در حال گذر هست

بنابراین با توجه به زمان باقی مونده تا کنکور اونقدر وقت نداری تا تمام مباحث رو کامل بخونی و روی تک تک این مباحث به تسلط کافی برسی، باید هوشمندانه عمل کنی و برخی مباحثی که زمان بر هستند رو حذف کنی تا بتونی روی باقی مباحث تمرکز کنی و به بالاترین درصدها برسی.

یادت باشه، برای قبولی در رشته‌ای مثل پزشکی کافیه در همه دروس به یک رنج درصد نرمال برسی تا به راحتی سال بعد روپوش سفید پزشکی رو بپوشی. در برنامه کوئیک ما بعضی از مباحث سخت و زمان بر رو حذف کردیم و تمرکز داوطلب رو بر روی مبحث هایی قرار دادیم که بتونه به راحتی تست هاش رو در کنکور پاسخ بده تا بتونه لحظات دلنشینی رو در جلسه کنکور تجربه کنه.

اگر نمیدونی چجوری باید هوشمندانه عمل کنی ما بهت کمک میکنیم ،  به همین خاطر هم کوئیک که یک برنامه هوشمند هست رو برای تو آماده کردیم تا بهترین نتایج رو بگیری.

 

در برنامه کوئیک هردرس چند بار مطالعه و مرور میشه؟

وجود مرور در برنامه ریزی فوق العاده اهمیت بالایی داره. از این جهت در برنامه‌ای که برای شما تنظیم شده که مرور و تست زنی اهمیت فوق العاده‌ای در نظر گرفته.

در این برنامه ریزی هر مبحث بر اساس اهمیتی که داره، تعداد تستی که در کنکورهای اخیر از اون مبحث سوال طرح شده و همینطور بر اساس حجمی که در کتاب درسی داره زمان مطالعه در نظر گرفته شده.

به عنوان مثال برای مبحثی مثل مشتق و کاربرد مشتق در مجموع ۱۰ روز برای مطالعه اولیه فرصت داری و بعد از اون هم چندین و چند بار مرور و تست زنی خواهی داشت. پس از این لحاظ خیالت راحت هست. به قدری برای یک مبحث زمان داری تا بتونی به تسلط کامل برسی و بعد با مرور و تست زنی به تسلط خودت اضافه کنی.

 

هر روز چند درس رو در این برنامه مطالعه میکنم؟

برنامه داوطلب‌های نظام قدیم در دو سطح تنظیم شده. در یک سطح شما ۳ واحد اختصاصی و ۲ واحد عمومی داری و در یک سطح دیگه شما ۴ واحد اختصاصی و ۲ واحد عمومی داری

و در برنامه‌ای که برای داوطلب‌های نظام جدید (دوازدهمی‌ها) تنظیم کردیم در طول روز ۶ واحد مطالعاتی وجود داره ۳ تایم برای اختصاصی ها، ۲ تایم برای عمومی ها و ۱ تایم هم به عنوان زمان جبرانی در اختیار شماست.

برنامه‌ی کوئیک از دو بخش تشکیل میشه. یک برنامه کلی و یک برنامه تفضیلی برای تک تک روزهای شما که همه چیز رو برای شما ذکر کردیم

برنامه تفضیلی، برای اولین بار هست که توسط موسسه محصل ایرانی در اختیارت قرار میگیره و شما چیزی مثل این برنامه رو جایی نخواهی دید. در کنار یک برنامه ریزی کلی، یک برنامه ریزی جزئی هم از ما دریافت خواهی کرد.

اگر سوالی داشتم، چیکار کنم؟

در این برنامه به تمامی موارد اشاره شده. دقیق مشخص هست که برای چه مبحثی باید درسنامه کتاب کمک آموزشی رو مطالعه کنی. برای چه مبحثی فقط باید از کتاب درسی استفاده کنی و یا برای چه درسی میتونی به صورت انتخابی از درسنامه کتاب کمک آموزشی و یا کتاب درسی استفاده کنی. کاملا مشخص کردیم که در چه تایم‌هایی و برای چه دروسی باید تست زنی رو بلافاصله بعد از مطالعه انجام بدی و برای چه مباحثی باید بین زمان مطالعه و تست زنی وقفه داشته باشی. علاوه بر این، یک آیدی پشتیبانی در اختیارت قرار میگیره که بتونید تمامی پرسش‌های خودت رو تا روز کنکور از مشاور بپرسی. هر سوال مشاوره‌ای که برات پیش بیاد رو میتونی از این آیدی تلگرامی بپرسی. این پشتیبانی تا روز کنکور در کنار شماست و میتونی با خیال آسوده برنامه رو دقیق اجرا کنی.

 

اگر از برنامه عقب افتادیم جای جبران داره؟

یکی از مهم ترین ویژگی های برنامه ریزی استاندارد، داشتن زمان های جبرانی هست. در این برنامه بعضی از روزها و همینطور تایم های مطالعاتی رو برای تو خالی گذاشتیم تا به عنوان زمان جبرانی بتونی نهایت استفاده ممکن رو از اون ببری و از برنامه عقب نمونی

برنامه 20 هفته‌ای کوئیک

برنامه کوئیک به تو کمک میکنه تا…

مزد سال‌ها درس خوندن خودت رو همین امسال بگیری

در رشته ای قبول بشی که از صمیم قلب عاشقش هستی

روزی بتونی برای جامعه و کشورمون فردی تاثیرگزار و مفید باشی

در رشته ای تحصیل کنی که در آینده به یک پرستیژ اجتماعی خوب برسی

در رشته ای تحصیل کنی که از نظر مالی میتونه تو رو به بهترین ها برسونه

 

پکیج کوئیک شامل چه چیزهایی هست؟

برنامه جامع روزانه و ساعتی

در این برنامه همه چیز مشخص هست. دقیقا میدونی هر روز باید چه کاری رو انجام بدی و دیگه سردرگم نیستی. مباحث کنکور بر اساس اهمیت و پر تست بودن در برنامه قرار گرفته. بارها مرور و تست زنی برای دروس قرار داده شده تا خیالت از به خاطر سپردن دروس راحت باشه. تا کنکور هنوز فرصت خیلی زیادی باقی مونده و اگر هر چه زودتر برنامه رو اجرا کنی در انتها وقت هم اضافه خواهی آورد.

همین الان نمونه کوئیک رو میتونی دانلود کنی:

 

صفحه ویژه برنامه کوئیک در سایت

عزیزانی که کوئیک رو تهیه میکنند لینک یک پنل اختصاصی بهشون داده میشه که بتونن فایل‌های همراه برنامه کوئیک رو دانلود کنن، این فایل‌ها تا روز کنکور اضافه میشن

 

فایل‌های صوتی مشاوره‌ای

بهترین فایل های صوتی از دانشجوهای پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه‌های تهران و بهشتی در اختیارتون قرار میگیره، محوریت این ویس‌ها موفقیت در زمان باقی مانده هست. با گوش دادن به این ویس‌ها راهکارهای موفقیت در زمان باقی مونده رو یاد میگیری و با اجرایی کردنش وضعیت درسی خودت رو عالی میکنی.

طبیعتا از الان تا کنکور هر شخصی نمیتونه روحیه خودش رو خوب و در حد ایده آل حفظ کنه. ما برای این موضوع هم فکری کردیم. در این پکیج، ویس های انگیزشی خیلی خوبی قرار داده میشه. ویس های انگیزشی برای اینکه همیشه انرژی خوبی برای مطالعه داشته باشی و ویس‌های مشاوره ای برای اینکه با نحوه اصولی انجام هر کاری از الان تا روز کنکور آگاه بشی. ویس هایی که توسط رتبه برترهای کنکور گروه محصل ایرانی (محمد اسدی رتبه  ۱۳ کنکور ۹۲، خانم پارسایان و خانم مجد دانشجویان دندانپزشکی شهید بهشتی) تهیه شده.

این ویس‌ها میتونه در کنار برنامه ریزی و پشتیبانی تا روز کنکور، وضعیت درسی تو رو به طور کامل دگرگون کنه.

 

کلیپ‌های انگیزشی

بهترین کلیپ‌های انگیزشی با موضوع کنکوری که میتونه انگیزه و روحیه فوق العاده‌ای به شما بده. این کلیپ‌ها رو هیچ جای دیگه‌ای نمیتونی پیدا کنی و اختصاصی برای تهیه کنندگان کوئیک تهیه و تولید شده.

 

تست

برای فارغ التحصیلان تست‌های طبقه بندی شده آزمون‌‌های آزمایشی قرار داده شده

برای نظام جدیدی‌ها آزمون‌های آزمایشی سال‌های دهم و یازدهم موسسات قرار داده شده

با داشتن این تست ها، نیاز شما برای سوالات چهارگزینه‌ای با کیفیت حل میشه و دیگه نیاز به منبع جدیدی ندارید. حتما به خوبی ازشون بهره ببرید.

 

فایل‌های توضیحات و راهنمایی

یک فایل حاوی توضیحات برنامه و روش اجرای اون رو از مولفان برنامه دریافت میکنی. با گوش دادن به این فایل صوتی کاملا در رابطه با اجرای برنامه توجیه میشی و میدونی دقیقا باید چه کاری رو انجام بدی تا به حداکثر نتیجه برسی.

 

تماس و پشتیبانی

برنامه ریزی هرچقدر هم که خوب و دقیق تنظیم شده باشه به تنهایی نمیتونه برای یک کنکوری مفید باشه. به همین خاطر یک آیدی تلگرامی شخصی به هر داوطلب داده میشه تا بتونه تمامی سوالات مشاوره ای خودش رو تا روز کنکور از یک دانشجویان پزشکی بپرسه. مشاوری که در یک رشته و دانشگاه عالی تحصیل میکنه و از طرفی خودش این مسیر رو یکبار با موفقیت طی کرده قطعا میتونه اطلاعات خیلی خوبی رو برای سوالات مشاوره‌ای در اختیارت بزاره

شاید نیاز به تماس تلفنی داشته باشی و بخوای با یک مشاور آگاه و با تجربه صحبت کنی، ما این امکان رو برای تو فراهم کردیم تا در صورتی که در طول اجرای برنامه سوالی داشتی، علاوه بر آیدی تلگرامی از طریق تماس تلفنی بتونی به راحتی با مشاورین در ارتباط باشی. برای هر شخصی که کوئیک رو تهیه کنه ۴ بار تماس در نظر گرفتیم که اگر نیاز داشتی میتونی از طریق آیدی تلگرامی وقت تماس با مشاور رزرو کنی، تا مشاور با تو تماس بگیره و به سوالاتت پاسخ بده.

البته این خدمات رایگان هست و با تهیه پکیج کوئیک میتونی از این ویژگی عالی بهره ببری.

 

اگر هدفت فقط قبولی در کنکور هست توصیه نمیکنم کوئیک رو تهیه کنی…

قبول شدن در کنکور طی سال‌های اخیر کار فوق العاده ساده‌ای شده. شما اگر برگه پاسخ نامه آزمون رو سفید هم تحویل بدی، در یک رشته دانشگاه به نسبت خوب در اطراف تهران پذیرفته میشی. اما این موضوع هیچ وقت هدف ما نبوده. اگر ما تصمیم به تهیه چنین پکیجی کردیم، قصد داشتیم شرایط قبولی شما در یک رشته و دانشگاه خوب رو فراهم کنیم. برنامه‌ای که در این پکیج، تحت عنوان پکیج کوئیک در اختیار شما قرار میگیره، برنامه فوق العاده کاملی هست. برنامه‌ای که برای هر مبحث بر اساس بودجه بندی، اهمیت و حجمی که داره زمان مطالعه در نظر گرفته. برنامه ای که برای تمامی مباحث حداقل ۲ مرتبه مرور و تست زنی داره و اکثر مباحث رو تا ۳ و ۴ بار هم میتونید مرور کنید. پکیجی که پشتیبانی داره و شما میتونید سوالات مشاوره ای خودتون رو از یک رتبه برتر کنکور بپرسید و چهار جلسه مشاوره تلفنی با یک مشاور با تجربه داشته باشید. علاوه بر این هفته‌ای یک مرتبه ویس‌های انگیزشی و مشاوره‌ای برای شما ارسال میکنیم. با کوئیک تا روز کنکور با هم در ارتباط خواهیم بود.

 

اگر صفر مطلق هستی و هنوز چیزی نخوندی

اگر سردرگم هستی و نمیدونی دقیقا باید چیکار کنی

اگر تا به حال مطالعه خوبی نداشتی و دنبال جبران کم کاری‌های گذشته هستی

اگر هدف بزرگی داری و دوست داری با طی کردن یک مسیر درست به رشته دلخواه‌ات برسی

اگر که نمیدونی از کجا باید شروع کنی و احساس میکنی که از رویای خودت فاصله گرفتی

اگر خودت رو لایق بهترین ها میدونی

پس حتما شروع کن. ما هم در کنارت هستیم و به تو کمک میکنیم که با دید باز و آرامش فوق العاده بیشتری این مسیر رو طی کنی

آیا کسانی که قبلا برنامه‌های شما رو تهیه کردن رضایت داشتن؟

گوشه‌ای از لطف و محبتی که عزیزان کنکوری بعد از تهیه برنامه‌ها نسبت به ما داشتند. در محصل ایرانی خدماتی ارائه نمی شود مگر اینکه به نتیجه ساز بودن آن ایمان داشته باشیم.

                                 

 

   

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

در پکیج کوئیک برنامه‌ای برایت تدارک دیده شده و خیالت راحته که برای تک تک ساعت‌های هر روزت برنامه داری و دیگه سردرگم نیستی.

بهای پکیج کوئیک که شامل برنامه ریزی+مشاوره و پشتیبانی+ فایل‌های مشاوره‌ای و انگیزشی رتبه‌های برتر+پک تست می‌باشد ۱۴۹هزار تومان هست (برای ۲۰۰ نفری که زودتر تهیه کنند با ۳۳ درصد تخفیف ۹۹ هزار تومان)

با تهیه این محصول به ابزاری مجهز میشی که میتونی با یک برنامه اصولی زمان باقی مانده تا کنکور رو حرفه ای پشت سر بذاری و در ادامه مسیر بابت عقب ماندگی های درسی خود نگرانی نداشته باشی.

ما پکیج موفقیت کاملی رو پیشنهاد دادیم که میتونه به معنای واقعی کلمه، شرایط تو رو متحول کنه و باعث موفقیت ادامه دار تو در کنکور سراسری بشه، فرقی نمیکنه برای رسیدن به چه رشته‌ای تلاش میکنی این دقیقا همون چیزی هست که در زمان محدود باقی مونده میتونه برگ برنده تو باشه. ارزش این محصول و نتیجه ای که برای تو ایجاد میشه چندین برابر هزینه‌ای که امروز برای اون در نظر گرفته شده ولی ما امروز کوئیک رو برای تو که در مورد تغییر آینده خودت جدی هستی با هزینه‌ای بسیار پایین تر در اختیارت قرار میدیم تا تو هم مثل باقی کسانی که با این برنامه استارت زدن شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی.

همین الان عدد ”۵” رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

 

روش تهیه برنامه:

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنی و اطلاعات خودت رو وارد کنی. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت میشی. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردی و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنی. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

تهیه برنامه کوئیک با ۳۳ درصد تخفیف

 

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

 

برای تهیه برنامه کوئیک نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این برنامه نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

سامانه پیامکی

عدد ۵ رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

شماره تماس موبایل: ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸

شماره دفتر مرکزی:  ۱۴۹۹ ۲۸۴۲ ۰۲۱

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

 

سفر به سمت هدف

خوشگلترین سفری که تو عمرت میتونی تجربش کنی ھمینه؛ سفر به مقصد ھدفت، آرزو و رویاهات. ھمون هدفی که واست تهِ آرامش و خوشبختی

تو ، قھرمانِ زندگیِ خودت هستی، مبارزِ توقف ناپذیر، شاھکار خدا

حواست تو چه مسیری ھستی؟ مسیری که شاید خیلی ھا آرزو دارن یه بار دیگه فرصت داشته باشن برگردن عقب و از نو بسازن! دوست ندارم تو هم مثل خیلیای دیگه این زمان رو از دست بدی و از این مسیر فقط حسرت برات به یادگار بمونه…
واسه ساختن زندگیت هنوز هم وقت هست؛ واسه رسیدن به اون چیزی که لایقش هستی وقت هست؛ قدر بدون این ثانیه ھارو و فرصت رو از دست نده، شاید این آخرین شانس تو برای موفقیت تو کنکور ۹۸ باشه

همسفر بقیه دوستات شو و تو زمان باقی مونده همه شرایط رو به نفع خودت تغییر بده…

زمان رو از دست نده برای تهیه برنامه کوئیک کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

تهیه برنامه کوئیک با ۳۳ درصد تخفیف

نظر خودت رو ارسال کن

نظر شما چیه؟ همین الان نظرت رو برای ما ارسال کن

48 نظرات
 1. سعادت منش می گوید

  درود بر شما اساتید عزیز. بعد از مدت‌ ها دوری از فضای کنکور قصد داشتم برای اخرین بار شانسم رو امتحان کنم و کنکور تجربی بدم دنبال برنامه ای بودم که با سایت شما اشنا شدم برنامه رو تهیه کردم واقعا عالی بود برای چندتا از دوستانم هم تعریف کردم تمایل داشتن تهیه کنن.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام
   دوست عزیز خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته
   ان شا الله موفق باشید

 2. سبحان می گوید

  سلام برنامه فقط برا رشته تجربی است؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام
   بله سبحان جان

 3. امیر می گوید

  سلام
  تمامی فصل ها از کل دروس در این برنامه موجود است یا برخی حذف شده اند؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام امیر جان
   به صورت محدود برخی مباحث زمانبر و دشوار از برنامه حذف شدن تا داوطلب بتونه روی باقی مباحث به تسلط بالایی برسه
   موفق باشید

 4. امیر می گوید

  سلام
  در برنامه کوئیک زمان بازه های مطالعاتی و تست زنی هم مشخص شده است؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام امیر عزیز
   کی مطالعه کنید، کی تست بزنید، کی مرور کنید
   همه چیزی مشخص شده

 5. fati می گوید

  پکیج رو تهیه کردم فقط میتونم بگم عالی بوووود. تشکر میکنم ازتون امیدوارم همینطور که برای کنکوریها زحمت میکشید خدا جوابتونو بده مرسییی :))

  1. محصل ایرانی می گوید

   خوشحالیم که راضی بودید
   آرزوی موفقیت داریم برای شما

 6. مهسا می گوید

  سلام من سال دومی هست که میخوام کنکور بدم و تا الان اینقدر سر درگم بودم که هیچی نخوندم پکیج میتونه به من کمک کنه؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مهسا جان
   این پکیج دقیقا برای افرادی با شرایط مشابه شما تولید شده
   میتونید با کوئیک از صفر استارت بزنید
   مطمئنن با یک برنامه اصولی از سردرگمی در میاید و نگرانی‌هاتون برطرف خواهد شد
   موفق باشید

 7. ناهید می گوید

  سلام بعد ازاین برنامه باید جمع بندی کرد یا خود برنامه که به اتمام میرسه ۲۰ هفته تموم میشه کارمون با کنکورخوندن هم تموم شده؟:)

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام ناهید جان
   با این برنامه شما تمام مباحث برنامه رو جمع بندی میکنید
   حتی در هفته‌های انتهایی برای شما تورق سریع و آزمون‌ها سراسری و تحلیلش رو براتون قرار دادیم که با آمادگی کامل برید سر جلسه کنکور
   پاینده باشید

 8. بهاره می گوید

  سلام منو دوستم تازه میخوایم شروع کنیم و مطالب زیادی رو درحد کنکور نخوندیم و آزمونی هم شرکت نمیکنیم اگه با این برنامه به نحو احسن پیش بریم میرسیم؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام بهاره جان
   این پکیج دقیقا برای افرادی با شرایط مشابه شما تولید شده
   اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داری همین الان عدد ”۵” رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کن. مشاورین ما با شما تماس میگرند

 9. محمدرضا می گوید

  سلام من ازمون های گاج شرکت میکنم و بخوام از این برنامه استفاده کنم از ازمون میمونم لطفا راهنمایی کنید

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام محمدرضا جان
   هماهنگ با آزمون گاج نیست
   بهمن ماه برنامه های هماهنگ با آزمون منتشر خواهند شد

 10. Maryam می گوید

  سلام ببخشید من تا الان درس زیادی نخوندم یعنی پزشکی و حتی پیراپزشکی هم نمیارم میخوام ببینم واقعا اگه بخوام ازالان شروع کنم و برنامتونو اجرا کنم واقعا امکان رتبه ی زیر ۱۰۰۰هست؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مریم جان
   اینکه در زمان باقی مونده بتونید به موفقیت برسید بستگی به فاکتورهای مختلفی داره که یکی از اون‌ها داشتن برنامه ریزی متناسب با زمان باقی مونده هست، ما کوئیک رو به همین منظور تولیدکردیم که قطعا در رسیدن به رتبه‌های عالی کمکتون میکنه
   اما در نهایت نتیجه نهایی بستگی به میزان تلاش و اشتیاق شما داره

 11. ع.ف می گوید

  سلام. آیا زمان باقی مونده برای کسی کا سالهاست از درس دوره و رشته داروسازی مد نظر داره کافیه؟ و سوال دوم اینکه هزینه برای کل برنامه هست یا ماه به ماه باید پرداخت بشه؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   امیدوارم حالتون خوب باشه
   زمان به اندازه کافی هست و نتیجه نهایی بستگی به میزان تلاش شما داره
   بودن کسانی که شرایط شما رو داشتن و موفق شدن
   این مبلغ به صورت یکجا برای کل پکیج هست
   شیرین و شاد باشید

 12. زهرا می گوید

  سلام . خسته نباشید… چرا نمونه برنامه ها دانلود نمیشه؟؟ همش خطا میده هم نظام جدید هم نظام قدیم… چیکار کنم ؟؟؟؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زهرا جان
   مشکل فنی به وجود اومده که همکاران ما این موضوع رو مرتفع کردن
   در حال حاضر میتونید دانلود کنید

 13. علی محمدی می گوید

  سلام.من تازه خدمت سربازیم تموم شده و میخوام کنکور بدم.حین سربازی هم کمی خوندم. با این پک کوییک میتونم تو این فرصت کم تمام مباحث رو تموم کنم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام علی محمدی عزیز
   بله فرصت هست که شما با این برنامه مباحث رو مطالعه کنید و در انتهای برنامه جمع بندی مباحث خوانده شده رو داشته باشید
   موفق باشید

 14. پریماه می گوید

  سلام خسته نباشید.
  ما از الان میخوام بخونم آیا این برنامه استاندارد هس که بشه باهاش پیش رفت و موفق شد؟ آخه خیلی خیلی استرس دارم که نکنه تلاش هایی که کنم بی نتیجه باشه.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام پریماه جان
   نمونه ها رو دانلود کنید تا از استاندارد بودن برنامه‌ اطمینان خاطر پیدا کنید
   طبق قواعد و اصولی که بارها در مقالات و ویس های سایت عنوان کردیم این پکیج تهیه شده که حاصل برنامه ریزی ما برای هزاران دانش آموز مراجعه کننده به ما در سال های اخیر بوده
   این قانون رو یادت باشه: هیچ تلاشی بی نتیجه باقی نمیمونه، هر کس به اندازه تلاشش سهم خودش رو دریافت میکنه
   موفق باشید

 15. غرل می گوید

  سلام آیا این ازمون طبق ازمون های ازمایشی ک داریم پیش میره یا باید اون آزمون هارو کنار بزاریم
  طبق چیزایی ک اینجا خوندم احساس میکنم این برنامه ثابته و با بودجه بندی های ازمونها مطابقت نداره

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام غزل جان
   هماهنگ با آزمون‌ها نیست
   این برنامه ویژه کسانی هست که تا به الان مطالعه خوبی نداشتن و قصد دارن تازه استارت بزنن
   موفق باشید

 16. فرکی می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  من برنامه رو تهیه کردم
  خداروشکر میکنم به نظرم خیلی عالی هست میتونه خیلی تو پیشرفتم موثر باشه

  فقط من میخوام با مشاورانتون صحبت کنم باید وقت رزرو کنم؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زنده باشید
   خوشحالیم که در روند رو به رشد شما موثر هستیم
   بله طبق روالی که داخل پکیج توضیح داده شده وقت رزرو کنید مشاور خودش با شما تماس میگیره
   پیروز باشید

 17. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید
  سایتتون عااااالیه
  جواب همه سوالامو گرفتم
  میخاستم بدونم من تا الان دست پا شکسته خوندم و صلا از خودم راضی نیستم
  میخوام از اول شروع کنم. این پکیج میتونه به من کمک کنه

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زهرا جان
   ممنونیم از حسن نظر شما
   کوئیک دقیقا به برای کمک به شما تولید شده

 18. امید می گوید

  سلام،ببخشید مزاحم وقت شریفتون میشم.من سال دهم از رشته انسانی به رشته ریاضی تغیر رشته دادم.پایه ضعیفی دارم و آزمون های یازدهم قلم چی رم دارم دونه به دونه خراب میکنم.خواستم بدونم این پکیج میتونه کمکم کنه یا مشاوره تلفنیتون؟و اینم بگم که بنده خیلی دوس دارم در رشته مهندسی کامپیوتر شریف تحصیل کنم.موفق و پیروز باشید.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام امید جان
   این پکیج برای عزیزان ریاضی آماده نشده پیشنهادم اینه که در طرح مشاوره شرکت کنید تا یکی از مشاورین ما که رتبه برتر و از دانشگاه شریف هستن به شما مشاوره و برنامه ریزی ارائه بده
   شیرین و شاد باشید

 19. رز رجبی می گوید

  سلام، خسته نباشید.
  ببخشید هر دو نوع برنامه جامع و تفضیلی رو بهمون میدید یا نه؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام رز عزیز
   بله هر دو برنامه در پکیج قرار داره
   موفق باشید

 20. پری می گوید

  ببخشید من پیامک دادم کی تماس میگیرین ؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   پری جان به زودی با شما تماس گرفته میشه

 21. ف . ر می گوید

  سلام. تا الان چیزی نخوندنم سال دومی هست که میخوام کنکور بدم الان واقعا سردرگم شدم این پکیج میتونه به من کمک کنه؟ لطفا کمک کنید

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   این پکیج دقیقا برای کمک به شما تهیه شده

 22. سودا می گوید

  پس ما انسانیا چیییییی منم میخوام

  1. محصل ایرانی می گوید

   سودا جان به دلیل ضیق وقت نتونستیم این برنامه رو برای عزیزان انسانی آماده کنیم
   شرمنده شما عزیزان شدیم

 23. konkuri می گوید

  سلاام عذر میخوام این پکیج کوئیک از طریق پست ارسال میشه یا دانلودی هست؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   به صورت دانلودی هست بلافاصله میتونید دانلود و استفاده کنید

 24. سروش می گوید

  سلام من پکیج کوئیک رو خریدم اما خواستم دانلود کنم اینترنت قطع شد الان اون صفحه هم رفت چیکار کنم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام سروش عزیز
   کافیه به آیدی تلگرامی موسسه پیام بدی تا پکیج برای شما ارسال بشه
   https://telegram.me/mohaselirani_supp