هیچی نخوندم گیجم

دانیال مسقطیدانیال مسقطی پرسیده 3 هفته قبل

سلام حسته نباشید من یک دبیرستان خوب در تهران می روم ولی متاسفانه پایه قوی درست نکردم و دهم و یازدهم رو با معدل ۱۹ گذراندم و حدود ترازم هم ۵۳۰۰ است ولی تابستان هم هیچی نخوندم نمی دونم از کجا و چطوری باید شروع کنم؟ آیا اصلا شروع کنم می رسم تا کنکور عالی بشم؟ به خدا سه تا قرص افسردگی خوردم نمی دونم چیکار کنم دارم دیوانه میشم قبلا با ۴ تا موسسه مشاور گرفتم هیچ کدوم نتونستن خواسته من رو جواب بدن برنامه هاشون قابل اجرا نبود و باعث میشد دلسرد بشم خواهش می کنم کمکم کنید من باید امسال پزشکی برم ولی نمی دونم چیکار کنم و از کجا شروع کنم !!

1 پاسخ
تیم رتبه برتر محصل ایرانیتیم رتبه برتر محصل ایرانی عضو سایت پاسخ داده 3 هفته قبل

سلام دانیال جان
همه چیز قابل جبران هست اما به شرطی که تو با تمام وجود به دنبال جبران شرایطی که از اون ناراضی هستی، باشی. اصلا دیر نیست فرصتی که از الان تا کنکور در اختیار تو هست زمان کمی نیست و فقط باید به خودت و توانایی هات باور داشته باشی و طبق یک اصول صحیح در این مسیر قدم برداری و همه عوامل موفقیت رو در کنار هم داشته باشی.
در مورد برنامه ریزی و مشاور هم که فرمودی، میتونی از خدمات موسسه ما در این زمینه استفاده کنی و در طول یک ماه تحت کنترل و نظارت دقیق و مستمر یک مشاورکه دانشجو یک رشته تاپ در دانشگاه های شهر تهران تحصیل میکنه قرار بگیری.

شاید این موارد رو دوست داشته باشی