برنامه جامع نیم سال اول ویژه فارغ التحصیلان نظام قدیم

برنامه نیم سال اول

دنبال راهی هستی که بتونی امسال بهترین نتیجه ممکن رو به دست بیاری؟

کنکوری نظام قدیم هستی و نگرانی که نتونی از آخرین فرصت به خوبی استفاده کنی؟

هنوز مطالعه جدی برای کنکور رو شروع نکردید؟

تا به الان برای رسیدن به هدفتون مصمم نبودید؟

تا به الان دست و پا شکسته درس خوندید و به نتیجه نرسیدید؟

تا به الان زمان رو به راحتی از دست دادید و مدام در حال حسرت برای روز های از دست رفته هستید؟

سردرگمید و نمیدونید باید چجوری درس‌ها رو به موقع تموم کنید؟

مدام از خودتون میپرسید که آیا میشه زمانی که در تابستان از دست رفته رو جبران کرد؟

دلت میخواد که از کنکور سال ۹۸ که آخرین کنکور داوطلب های نظام قدیم هست نهایت استفاده ممکن رو ببری؟

جای هیچ نگرانی باقی نیست، برنامه نیم سال اول فرصتی فوق العاده برای اوج گرفتن شماست.

 

سال ۹۸ شلیکِ آخر شما برای موفقیت است

شاید این روزها ناامیدی به شما غلبه کرده و به شما اجازه حرکت به سمت اهدفتون رو نمیده،

شاید فکر کنید که رسیدن به رشته و دانشگاه‌ مورد علاقتون فقط در حد یک رویاست،

شاید به دلایل مختف مثل دانشجو بودن، یا ازدواج، سربازی و… چندین سال از فضای رقابتی کنکور دور بودی،

به شما دوست عزیز این اطمینان رو میدیم که اگر با روحیه جنگنده و یک تصمیم هوشمندانه و با عمل به یک برنامه حساب شده، میتونی از سردرگمی نجات پیدا کنی و به موفقیت‌های بزرگی برسی.

 

دوست عزیزم طبق آخرین اطلاعاتی که از سوی سازمان سنجش کشور ارائه شده، کنکور سال ۹۸ آخرین کنکوری خواهد بود که دوستان نظام قدیم میتونن شرکت کنن و از سال ۹۹ کنکور فقط برای داوطب های نظام جدید برگزار میشه. بنابراین این آخرین تیر کمان شما خواهد بود. به شما توصیه میکنیم که اگر واقعا به رشته و دانشگاه خاصی علاقه دارید، از این فرصت پیش رو نهایت استفاده ممکن رو ببرید و برای رسیدن به موفقیت از هیچ چیزی دریغ نکنید. بنابراین امسال رو به هیچ عنوان با آزمون و خطا از دست ندید. چه با برنامه نیم سال اول محصل ایرانی و چه با برنامه هر موسسه دیگه ای، حتما طبق برنامه ریزی اصولی مطالعه کنید.

 

پکیج نیم سال اول محصل ایرانی چگونه است؟

برنامه نیم سال اول از مهر ماه تا دوران جمع بندی نیم سال اول (در آزمون قلمچی تا بهمن ماه و در آزمون‌های گاج تا انتهای آذر ماه) تنظیم شده است.

در این برنامه زمان های جبرانی برای زمانی که شما از برنامه عقب افتادید در نظر گرفته شده است، بنابراین استرس تمام نکردن برنامه را نخواهید داشت و همچنین زمان های ویژه برای مرور و تست زنی دروس مختلف در نظر گرفته شده است.

حداقل زمانی که برای اجرای این برنامه نیاز دارید ۸ ساعت است البته با پشتکار و استفاده از بخش های ویژه ای که در این برنامه برای شما تدارک دیده‌ایم میتوانید ساعت مطالعه خود را به ۱۱ ساعت افزایش دهید.

در این برنامه به صورت دقیق به مباحث و صفحات مورد نیاز اشاره شده است.

 

چه کسانی میتوانند از این برنامه استفاده کنند؟

افرادی که تا الان هیچی نخوندن و به قول خودمون صفر مطلق هستند.

افرادی که تا به حال مطالعه خوبی نداشتند و دنبال جبران کم کاری‌های گذشته هستند.

افرادی که همیشه سردرگم هستند و نمیدونن که در طول روز چه درس‌هایی رو مطالعه کنند.

افرادی که اهداف بزرگی دارند و دوست دارند با طی کردن یک مسیر درست به رشته‌های فوق‌العاده برسند.

افرادی که نمیدونن از کجا باید شروع کنند و احساس میکنند که از رویای خودشون فاصله گرفتند.

دانشجوهای انصرافی از رشته های مختلف که به دنبال رسیدن به رشته های مورد علاقشون هستن.

افرادی که ازدواج کردن و به علت متاهل بودن، چندین سال از فضای کنکور دور بودن و الان مجددا قصد شرکت در کنکور رو دارن.

فارغ التحصیل هایی که در کنکور سال ۹۷ اون طور که انتظارش رو داشتن ظاهر نشدن و دوست دارن در کنکور سال ۹۸ جبران کنن.

 

دوست عزیز، صادقانه، حقیقت داستان این هست که تو برای رسیدن به هدفت در کنکور نیاز به یک برنامه ریزی صحیح داری

اگر تابستان خوبی نداشتی و خودت رو از رقبا دور میبینی

اگر از بی برنامگی خسته شدی و نمیدونی دقیقا باید چیکار کنی

اگر برای خودت برنامه ریزی میکنی اما به آن اعتماد نداری

برنامه نیم سال اول میتونه به تو کمک بزرگی کنه

برنامه نیم سال اول این فرصت را به شما می دهد تا با یک دید بلند مدت برای موفقیت در کنکور تلاش کنید. شما با خیالی آسوده تا دوران جمع بندی طبق یک برنامه حساب شده که کاملا هماهنگ با آزمون آزمایشی مورد نظر شماست پیش خواهید رفت و روز به روز پیشرفت خواهید کرد

 

برنامه روزانه و هفتگی

در این برنامه همه چیز مشخص هست. دقیقا میدونید هر روز باید چه کاری رو انجام بدید و دیگه سردرگم نیستید. مباحث کنکور بر اساس اهمیت و پر تست بودن در برنامه قرار گرفته. بارها مرور و تست زنی برای دروس قرار داده شده تا شما خیالتون از به خاطر سپردن دروس راحت باشه.

در این برنامه شما هر روز ۶ واحد مطالعاتی ثابت و یک وقت ویژه دارید. در این برنامه زمان های جبرانی زیادی برای اوقاتی که شما از برنامه عقب افتادید در نظر گرفته شده، بنابراین استرس نیمه کاره ماندن برنامه رو نداشته باشید.

 

با برنامه چهار ماهه نیم سال اول همگام شوید اگر

میخواهید مقتدارنه و بدون سردرگمی نیم سال اول رویایی خودتان را تجربه کنید.

میخواهید طبق یک برنامه هماهنگ و منطبق بر آزمون آزمایشی مورد نظرتان تا انتها پیش روید و به نتایج عالی دست پیدا کنید.

میخواهید خیالتان از بابت تمام کردن و جمع بندی مباحث پیش ۱ و یکی از پایه‌ها راحت باشد

میخواهید در انتها به یک جمع بندی عالی از مباحث پیش دانشگاهی ۱ و همچنین یکی از پایه ها برسید.

 

مشاوره و پشتیبانی

با تهیه نیم سال اول شما میتونید از خدمات پشتیبانی و مشاوره بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی بهره ببرید. پشتیبانی برنامه به صورت تلگرامی انجام میشه و شما میتونید تا نیم سال اول تحصیلی بدون محدودیت هر سوال مشاوره‌ای که داشتید رو از مشاورین ما که دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی و دانشگاه‌های خوب کشور هستند، بپرسید. اگر نیاز داشتید با یک مشاور آگاه صحبت کنید و سوالات خودتون رو بپرسید کافیه با آیدی تلگرامی که داخل پکیج گذاشتیم با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. بنابراین دیگه نیازی به پرداخت هزینه‌های سرسام آور مشاوره نیست و شما میتونید با تهیه برنامه نیم سال اول تمام سوالات خودتون از جمله روش‌های مطالعه، منابع کمک آموزشی، افزایش کیفیت درس خوندن، تمرکز، وسواس مطالعه و غیره رو بدون محدودیت از طریق آیدی تلگرامی پشتیبانی بپرسید.

 

از اول تا آخرش باهاتونیم!

شاید جذابترین قسمت این پکیج پشتیبانی اون باشه! ما به این موضوع آگاه هستیم که ممکنه شما در اثر اتفاقات مختلف ریتم برنامه از دستتون در بره و براتون در اجرای برنامه مشکل ایجاد شه. بنابراین یک آیدی تلگرامی رو برای کمک به شما در اجرای برنامه اختصاص دادیم. هر سوالی در رابطه با بهتر اجرا کردن برنامه داشته باشید میتونید از طریق این آیدی از ما بپرسید تا ما در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما باشیم. باید بگیم که این آیدی تا پایان دوران جمع بندی نیم سال اول فعال هست و تا روز آخر اجرای برنامه میتونید از این خدمات استفاده کنید.

 

نمونه برنامه

دانلود نمونه انسانی (ویژه قلم چی)

سوالات متدوال

آیا این برنامه کاملاً مطابق با آزمون آزمایشی است؟

بله! این برنامه کاملا مطابق با آزمون‌های قلم چی و گاج است. ما برای هر آزمون برنامه جداگانه تهیه کرده ایم.

برای اجرای این برنامه چقدر زمان نیاز دارم؟

حداقل زمان مورد نیاز برای اجرای این برنامه ۸ ساعت است. البته ما برای افراد مستعد و پرتلاش بخش های ویژه‌ای در برنامه تدارک دیده‌ایم که می توانند در حدود ۱۱ ساعت مطالعه داشته باشند.

اگر از برنامه عقب بیفتم چه می شود؟

در این برنامه زمان های جبرانی زیادی برای شما در نظر گرفته شده، بنابراین اگر به هر دلیلی از برنامه عقب ماندید جای هیچ نگرانی باقی نیست، شما با استفاده از این زمان های جبرانی به راحتی می توانید کم کاری خود را جبران کنید.

آیا این برنامه قابلیت شخصی سازی دارد؟

تا حد زیادی بله، اگر در اجرای برنامه مشکل داشته باشید پشیتبانی قوی برنامه نیم سال اول به شما در شخصی سازی برنامه کمک میکند و آموزش کامل در این رابطه به شما خواهد داد.

چه افرادی می توانند از این برنامه استفاده کنند؟

این برنامه برای تمامی فارغ التحصیلانی که در آزمون های آزمایشی گزینه دو و گاج شرکت می کنند مناسب است. در واقع برای تمام فارغ التحصیلانی تهیه شده که حداقل ۸ ساعت در روز وقت آزاد دارند. برنامه نیم سال اول این فرصت را به شما می دهد تا با یک برنامه ریزی دقیق به دور از استرس با آرامش نیم سال اول رویایی را تجربه کنید. این برنامه به تمام افرادی که قصد دارند گام بلندی برای موفقیت در کنکور سراسری بردارند توصیه می کنیم.

این برنامه برای چه مدت زمانی تنظیم شده و چه مباحثی رو در این برنامه آوردید؟

این برنامه تا پایان نیم سال اول برنامه راهبردی هر آزمون آزمایشی مطابق بر بودجه بندی آزمون‌های قلمچی و گاج تنظیم شده است. شما با این برنامه تمام مباحث نیم سال اول پیش دانشگاهی و یکی از پایه‌های تحصیلی دوم را مطاللعه خواهید کرد.

آیا کسانی که قبلا برنامه‌های شما رو تهیه کردن رضایت داشتن؟

گوشه‌ای از لطف و محبتی که عزیزان کنکوری بعد از تهیه برنامه‌ها نسبت به ما داشتند. در محصل ایرانی خدماتی ارائه نمی شود مگر اینکه به نتیجه ساز بودن آن ایمان داشته باشیم.

   

مبلغ سرمایه گذاری شما چقدر است؟

در پکیج جامع نیم سال اول برنامه‌ای برای نیم سال اول تحصیلی شما تدارک دیده شده و خیالتان راحت است که برای تک تک ساعت‌های هر روزتان برنامه دارید و دیگر سردرگم نیستید.

بهای این برنامه ۸۹ هزار تومان برای یک نیم سال تحصیلی است.

با تهیه این محصول به ابزاری مجهز می‌شوید که می‌توانید با یک برنامه اصولی نیم سال اول را حرفه ای پشت سر بگذارید و در ادامه مسیر بابت عقب ماندگی های درسی خود نگرانی نداشته باشید.

همگام شدن با یک برنامه ریزی دقیق به شما این امکان را می دهد که روز به روز به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید و از دیدن نتایج آزمون‌هایتان لذت ببرید.

روش تهیه برنامه:

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو وارد کنید. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردید و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنید. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

تهیه برنامه نیم سال اول

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

 

برای تهیه برنامه نیم سال اول نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این برنامه نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

سامانه پیامکی

عبارت برنامه رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

 

سفر به سمت هدف

خوشگلترین سفری که تو عمرت میتونی تجربش کنی ھمینه؛ سفر به مقصد ھدفت، آرزو و رویاهات. ھمون هدفی که واست تهِ آرامش و خوشبختی

تو ، قھرمانِ زندگیِ خودت هستی، مبارزِ توقف ناپذیر، شاھکار خدا

حواست تو چه مسیری ھستی؟ مسیری که شاید خیلی ھا آرزو دارن یه بار دیگه فرصت داشته باشن برگردن عقب و از نو بسازن! دوست ندارم تو هم مثل خیلیای دیگه این زمان رو از دست بدی و از این مسیر فقط حسرت برات به یادگار بمونه…
واسه ساختن زندگیت هنوز هم وقت هست؛ واسه رسیدن به اون چیزی که لایقش هستی وقت هست؛ قدر بدون این ثانیه ھارو و فرصت رو از دست نده، شاید این آخرین شانس تو برای موفقیت تو کنکور ۹۸ باشه

همسفر بقیه دوستات شو و تو چهار ماه آینده همه شرایط رو به نفع خودت تغییر بده…

زمان رو از دست نده برای تهیه برنامه نیم سال اول کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

تهیه برنامه نیم سال اول

برنامه جامع نیم سال اول ویژه فارغ التحصیلان نظام قدیم
امتیاز دهید

نظر خودت رو ارسال کن

نظر شما چیه؟ همین الان نظرت رو برای ما ارسال کن

19 نظرات
 1. امیرعباس می گوید

  با سلام . پس ادامه ی برنامه چی میشه؟نیمسال دوم برنامه نمیزارید تو سایت؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   برنامه نیم سال دوم، تایم خودش منتشر میشه

 2. امیر می گوید

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید فقط میخواستم بدونم آخرین رتبه ای که میشه دانشگاه دولتی تو رشته ی پرستاری قبول شد چقدره؟! منطقه دو…
  مرسی

 3. mostafa می گوید

  سلام شما آزمون آنلاینم دارید

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر خیر

 4. فتحی می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من در حد صفر مطلق هستم و نظام قدیم هستم امسال ی اراده قوی خدا بهم داده میخوام برا پزشکی بخونم ولی نگاه کتابامی کنم صفر صفرم آیا باتوکل به خدا امیدی هست به قبول شدنم

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیزم
   شما برای موفقیت به دو چیز نیاز داری ۱٫ برنامه ریزی ۲٫اجرا
   مورد اول رو ما میتونیم در اختیار شما قرار بدیم ولی مورد دوم دست خودتون هست
   از الان تا کنکور تایم بسیار خوبی باقی مونده، میتونید با تکیه بر اراده قوی خودتون به رشته و دانشگاه دلخواه‌تون برسید
   آرزوی موفقیت روز افزون

 5. رضا محبی می گوید

  سلام.
  هر سوالی در ارتباط با اجرای برنامه داشته باشیم میتونیم از آیدی بپرسیم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام رضای عزیز بله از آیدی بپرسید

 6. javid می گوید

  سلام خسته نباشید ممنون از برنامه خوبتون من برنامه رو تهیه کردم سوال داشتم چیکار کنم

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   از طریق آیدی داخل پکیج سوالات مشاوره ای خودتون رو بپرسید مشاورین ما راهنماییتون میکنن
   شاد باشید

 7. سمانه می گوید

  پس نظام جدید چی؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام سمانه جان
   در حال طراحی طرح های نظام جدید هستیم که به زودی روی سایت قرار میگیره
   موفق باشید

 8. لیلا می گوید

  این برنامه مطابق با آزمون گاج هم هست؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام لیلا جان بله مطابق با آزمون های قلم چی و گاج

 9. کنکوری انسانی می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید برای انسانی ها برنامه نیم سال ندارید؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام وقت شما هم بخیر
   به زودی برنامه نیم سال اول رشته انسانی هم منتشر میشه
   موفق باشید

   1. سعید می گوید

    چرا برای فارغ التحصیلان انسانی برنامه ریزی مطابق با آزمون گاج را روی سایت نمی گذارید

    1. محصل ایرانی می گوید

     سعید جان یکشنبه صبح روی سایت قرار میگیره