مشاوره تلفنی کنکور توسط حرفه‌ای ترین تیم رتبه‌‌ های برتر

مشاوره تلفنی کنکور

کمک میکنیم در این کنکور پر از رقابت، از «یکی مثل همه» تبدیل شوی به «یکی مثل هیچکس»

بذار داستان رو از آخر به اول مرور کنیم!

چشم‌هاتو ببند تیر ماه سال آینده، آزمون سراسری رو دادی ساعت ۶ بعد از ظهر هست، پاهاتو تکیه دادی به دیوار زیر خنکی کولر خوابیدی تو ذهنت چی میگذره؟ به چی فکر میکنی؟

به این فکر میکنی که چقد خوب تونستی از پس اولین آزمون بزرگ زندگیت بر بیای، پر از شوقی و از خوشحالی تو پوست خودت نمیگنجی؟

یا به این فکر میکنی که چرا از یکسال زمان ارزشمندت خوب استفاده نکردی!؟

همه ازت انتظار دارن از دوست و آشنا و فامیل، همه و همه بهت زنگ میزنن و نتیجه رو ازت میپرسن چیکار کردی؟

دوست داری جوابشون رو چی بدی؟ از سر ذوق بگی عالی بود یا … !

جهان منتظرِ پزشک‌ها، دندانپزشک‌ها، داروسازها، مهندس‌ها، حقوق‌دان‌ها، روانشناس‌های توانمندی هست که الان در بخشی از وجود شما منتظر شکوفایی هست. چرا نباید تو صاحب یکی از صندلی‌‌های بهترین رشته‌های دانشگاهی‌ کشور باشی؟

مشاوره تلفنی کنکور

چرا باید مشاوره خصوصی داشته باشیم؟

سوال خیلی خوبیه اما جوابی که برای این سوال وجود داره اینه که سال کنکور به هیچ وجه سال آزمون و خطا نیست. کمتر کسی رو پیدا میکنید که روی آینده خودش ریسک کنه!

شما در سال کنکور وقت برای امتحان کردن روش‌های مختلف مطالعه دروس رو ندارید برای همین به فردی نیاز دارین که با روشن کردن این مسیر پر پیچ و خم همه موانع مسیر رو نشونتون بده تا با کمکش از همه مشکلات عبور کنید.

تجربه عنصر بسیار ارزشمندی هست که فقط در کسانی پیدا میشه که این مسیر رو یکبار طی کردن بارها در راهشون شکست خوردن اما تسلیم نشدن و در نهایت به موفقیت های بزرگی رسیدن.

مشاورین ما تجربه‌های گرانبهای خودشون رو به شما منتقل می‌کنند و اجازه نمیدن اشتباهاتی رو که از مسیر درست دورتون میکنه و منجر به نتایج وحشتناک میشه رو تکرار کنید.

اهل شعار نیستیم!

یکی از جدی‌ترین نیازهای یک کنکوری موقع استارت زدن مطالعه برای کنکور این نیست که کسی بهمون بگه تو می‌تونی! برو موفق بشو! بلکه باید راهکارهای عملی و کاربردی ارائه بشه! نه شعار

اگر شما هم از شنیدن شعارها و راهکارهای غیر عملی خسته شدید و می‌خواهید اصول و قواعد موفقیت رو از رتبه های برتر کنکور یاد بگیرید و امسال درگیر آزمون و خطا نشید بهتون تبریک میگیم!

روزی هم ما جای شما بودیم، و امروز جایی که ما هستیم شاید آرزوی شما باشد

راهکارهای موفقیت خودمان را به شما آموزش میدهیم، واقعیت این است که در کنکور هیچ معجزه و تکنیک خاصی وجود ندارد، بلکه تمام مسیر موفقیت از اصول و قواعدی میگذرد که ما خودمان در سال کنکورمان اجرا کرده‌ایم و تبدیل به رتبه‌های دو و سه رقمی کنکور شدیم.

رتبه‌های برتر عادات‌ها و رفتار خاصی در سال کنکور دارند، از ابزار مهمی استفاده می کنند که لزوما قرار نیست بقیه از آن ها مطلع باشند!

 

برای موفقیت در کنکور دو راه بیشتر نداری:

 • می‌تونی خودت به تنهایی مشغول یادگیری و آزمون‌ و خطا بشی،  راه خوبی است. از تلاش نکردن و غُر زدن خیلی بهتر هست. اما شاید مجبور بشی پشت کنکور بمونی تا کمی تجربه جمع کنی و راه درست رو تشخیص بدی!
 • یا این‌که به یک منتور (مشاور) مراجعه کنی و او با استفاده از تجربه موفقیت آمیز خودش به شما کمک کنه و راه درست رو به شما نشون بده و شما آن را انجام دهی و به نتایج فوق العاده برسی.

مشاورین ما چه کارهای برای شما انجام میدن؟

 

 • برنامه ریزی روزانه و هفتگی متناسب با شرایط شما

اولین چیزی که برای موفقیت در کنکور نیاز داری، یک برنامه ریزی همراه و همسو با اهدافتِ که ما در طرح مشاوره خودمون به دنبال این هستیم که چطور طبق یک برنامه ریزی حرفه‌ای پیش بری و به هدف‌های قشنگت برسی. مشاور شما با ارائه یک برنامه ریزی دقیق و منظم به صورت روزانه و هفتگی اجازه نمیده در باتلاق بی برنامه درس خوندن گرفتار بشی.

مشاور شما منطبق با آزمون آزمایشی (اگر شرکت میکنید) و همچنین برنامه مدرسه و کلاس‌های کنکورتون یک برنامه ریزی کاملا شخصی سازی شده در اختیار شما قرار میده که در این برنامه همه چیز به طور کامل مشخص شده، چی بخونی؟ چقدر بخونی؟ از چه منبعی؟ کی و چقدر تست بزنی؟ کی مرور کنی؟ کی جمع بندی کنی؟ و… در واقع برای ساعت به ساعت خودت یک برنامه روزانه دقیق داری و کاملا میدونی چه کاری رو چه موقع باید انجام بدی.

مهمترین ویژگی این برنامه این است که کاملا به صورت اختصاصی برای شماست و منطبق بر ویژگی های فردی شما که به راحتی میتونید اون رو اجرا کنید.

فرقی نمیکنه شما یک دانش آموز باشید یا فارغ التحصیلی که قصد داره مجددا در کنکور شرکت کنه، یا فردی باشید که مدت‌هاست از فضای درس و کنکور دور بوده و نمیدونه باید از کجا و چجوری مطالعه کردن برای کنکور رو شروع کنه. اتفاقا یکی از اهداف موسسه ما تنظیم برنامه‌‌ای هست که کاملا مطابق با شرایط زندگی شما باشه که به راحتی بتونید اون رو اجرا کنید و در نهایت از پیشرفت‌ خودتون نهایت لذت رو ببرید.

ما در طرح مشاوره محصلِ ایرانی به شما نشون میدیم چجوری با یک برنامه اصولی و حساب شده پیش برید و روز به روز پیشرفت کنید.


 • تماس تلفنی

در جلسات تلفنی که مشاورتون با شما تماس میگیره، میتونید تمام سوالات آموزشی و مشاوره‌ای خودتون رو بپرسید.

همچنین مشاورتون به شما نکاتی رو برای داشتن عملکرد بهتر و بهره وری بیشتر از تایم مطالعاتی خودتون به شما آموزش میده. در این جلسات نکات ارزشمندی برای پیشرفت هر چه بیشتر به شما گفته میشه که دقیقا بدونید باید چه کاری رو برای رسیدن به موفقیت انجام بدید.

به طور کلی در تماس تلفنی طرح مشاوره موارد زیر ارائه میشه:

 • آموزش روشهای مطالعه تک تک درس‌ها
 • آموزش روشهای کنترل استرس
 • انگیزه بخشی برای عملکرد بهتر
 • روش‌های درس خواندن به شیوه رتبه‌های برتر کنکور
 • آموزش بالا بردن تسلط بر روی درس‌ها
 • افزایش کیفیت مطالعه و بهروری هرچه بیشتر از ساعت مطالعه خود
 • بررسی روند مطالعاتی شما در طول هفته و تلاش جهت بهبود آن

 

یک مشاور، یک همراه و یک دوست تا صعود به قله اهدافتون با شما هست و انرژی و انگیزه لازم برای طی کردن این مسیر رو به شما میده و چقدر عالیه که خودش این مسیر رو یکبار با موفقیت طی کرده و حس بی نظیر قبولی در رشته دلخواه خودش رو چشیده باشه


 • روش مطالعه صحیح و ترفندهای مطالعاتی

مشاور شما از رتبه های برتر کنکور است یعنی کسی که در اکثر دروس درصد پاسخگویی خیلی بالایی داشته. پس یکی از وظایف مشاور شما این است که تکنیک ها و روش های مطالعاتی هر درس رو به صورت کامل بهتون آموزش بده.

از اونجایی که مشاورین ما خودشون از رتبه‌های برتر کنکور هستن و درصد‌های بالایی در درس‌های مختلف به دست آوردن با راهنمایی‌های خودش بهت کمک میکنه روش مطالعه خاص خودت رو پیدا کنی و درس ها رو خیلی بهتر و روان تر از قبل مطالعه کنی طوری که خودت از نتایجی که به دست میاری شگفت زده بشی.


 • آنالیز آزمون‌های آزمایشی 

خیلی از کنکوری‌ها آرزوشون هست که در آزمون‌ها ترازهای بالایی به دست بیارن اما نه تها هرگز به این آرزو نمیرسن بله روز به روز در آزمون‌ها خودشون درجا میزنن

تصور کن یک مشاور که خودش ترازهای بالایی در آزمون‌های آزمایشی داشته راهکارهای افزایش تراز، تحلیل آزمون، مدیریت آزمون رو بهت یاد بده تا شما هم لذت کسب تراز های بالا رو تجربه کنی و خودتون رو بیشتر از قبل نزدیک به رشته مورد علاقه‌ات ببینی


 • پیگیری و دریافت گزارش کار

مشاور شما و پاسخگو سوالات و مشکلات شماست. پس در طول روز خیالتون راحته که یه نفر حواسش به شما هست.

مشاور شما وضعیت درسی و نحوه اجرای برنامه‌ی روزانه شما رو هر روز کنترل میکنه و به سوالات و ابهامات شما پاسخ کامل میده.

تو این قسمت مشاورین ما واقعا جدی هستن پس پیشنهاد میکنم اگر شما متعهد به اجرای برنامه نیستی اصلا با ما مشاوره بر نداری.

حس خوبیه که بدونی کی نفر حواسش به تو هست و اجازه نمیده مسیر رو اشتباهی بری.


 • معرفی و مهندسی بهترین منابع کنکور

مشاور شما بعد از بررسی شرایط و میزان توانایی شما براتون مشخص میکنه چه منابعی بیشتر به پیشرفت شما کمک میکنه، آیا نیازی کلاس خصوصی و یا دی وی دی آموزشی خاصی دارید یا نه؟

البته تمام این موارد بدون جهت گیری نسبت به موسسه خاصی هست و ما هیچ چیزی رو به شما اجبار نمیکنیم و تنها پیشنهادات خودمون رو به شما خواهیم گفت.


آیا فکر می کنی رسیدن به رشته‌ها و دانشگاه‌های عالی فقط در حد یک رویاست؟

آخرین باری که آرزو کردی ای کاش منم تو آزمون‌ها تراز عالی داشتم، کی بود؟

آیا باورت میشه که تو هم میتونی به پزشکی، دندانپزشکی و مهندسی‌های خوبی مثل برق و مکانیک و عمران برسی؟

آیا به نظرت رویایی نیست، با افرادی که در رشته مورد علاقه تو تحصیل کردن راهنمای تو در سال کنکور باشن؟

ویژگی طرح مشاوره محصل ایرانی

 • برنامه‌ای که مشاور شما تنظیم می‌کنه کاملا مطابق با شرایط فردی شماست.
 • برنامه به شکلی هست که باعث افزایش ساعت مطالعه شما به مرور زمان میشه.
 • مشاور شما آزمون‌های شما رو به طور حرفه‌ای آنالیز میکنه و برنامه‌ای برای برطرف کردن نقاط ضعف شما و همچنین تقویت نقاط قوت شما تنظیم میکنه.
 • مشاور برای شما مشخص میکنه چه روزهایی تست بزنید و چه روزهایی رو به مرور درس های خونده شده اختصاص بدید.
 • حتی اگر به هر دلیلی از برنامه عقب بیفتید، زمان‌های جبرانی در برنامه برای شما در نظر گرفته میشه تا بتونید عقب افتادگی‌های درسی خودتون رو جبران کنید.
 • منابع کمک آموزشی شما بررسی میشه و در برنامه به طور دقیق به اینکه از روی چه منبعی مطالعه کنید و یا تست بزنید اشاره میشه.
 • اگر در منابع خودتون دی وی دی دارید برای تماشا و استفاده از اون‌ها زمان‌های خاصی در نظر گرفته میشه.
 • طی تماس تلفنی میتونید هر سوالی که داشتید رو از مشاور خودتون بپرسید و مشاور پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.
 • وضعیت درسی شما هر روز به طور جدی پیگیری میشه (پیگیری جدی = پیشرفت) و نکات کاربردی برای بهبود روند مطالعاتی شما در روز بعد توسط مشاور بهتون گوشزد میشه
 • در طول دوره مشاوره به دفعات سوخت انگیزشی توسط مشاوران به سبک محصل ایرانی به شما تزریق میشه تا بتونید با همیشه با حداکثر انرژی ممکن برنامه روزانه خودتون رو اجرا کنید.

روش ثبت نام

برای ثبت نام و اطلاع از طرح‌های مشاوره و برنامه‌ریزی فردی، کافیه نام و نام خانوادگی خودتون رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کنید.

مشاوره تلفنی کنکور

برای اینکه درباره ثبت نام در طرح مشاوره به وضوح برسی، لازمه اول ببینی چقدر از شرایط الانت راضی هستی؟

آیا میتونی یک برنامه ریزی اصولی مطابق با شرایط خودت تنظیم کنی؟

آیا از روش‌های مطالعه افرادی که در کنکور به موفقیت‌های بزرگی رسیدن اطلاع داری؟

آیا آخر روز نگران درس‌های نخونده هستی که هیچ راهکاری برای جبرانش نداری؟

آیا از دیدن کارنامه آزمون‌‌هات کیف میکنی یا در حسرت کمی پیشرفت تراز موندی؟

آیا همین امسال جشن قبولیت رو بر پا می‌کنی یا میخوای دوران اعصاب خرد کن پشت کنکور رو طی کنی؟

آیا از فکر کردن به نتیجه کنکور میترسی یا می‌بینی که آینده ای زیباتر از امروزت منتظرت هست؟

آیا روی آیندت ریسک میکنی و بدون راهنمایی از مشاوران تا آخر ادامه میدی، یا با کمک یک مشاور کاربلد مسیر درست رو پیدا میکنی؟

طبق بررسی‌های متعدد بعضی از کنکوری‌ها با وجود ساعت مطالعه کمتر نسبت به رقبای خود نتیجه بسیار درخشان ترین کسب میکنند. به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

احتمالا اون‌ها  اطلاعات خوبی درباره مشاوره و برنامه ریزی کنکور داشتن! شاید هم مشاورین بسیار خوبی راه صحیح رسیدن به موفقیت رو به اون‌ها نشون دادن!

این موضوع رو همیشه یادت باشه:

اگر کسی به موفقیت خاصی رسیده، احتمالاً چیزی رو میدونه که تو نمیدونی

 

میشه خیلی واضح و روشن بهمون بگید چه کارهایی برامون انجام میدید؟

مطابق با شرایط و ویژگی‌های شخصی برای شما برنامه ریزی درسی تنظیم میشه.

ارتباط تلفنی و  جلسات مشاوره ای در طول هفته برای بررسی نقاط قوت و ضعف شما برقرار میشه.

روند پیشرف شما رو در آزمون های آزمایشی مورد بررسی قرار میدیم.

بهترین منابع رو متناسب با شرایط درسی شما معرفی می‌کنیم.

هر شب از طریق تلگرام یا پیامک چک میشید و عملکرد روزانه‌ شما بررسی میشه.

تکنیک های آزمون دادن و هم چنین روش های صحیح مطالعه هر یک از دروس رو بهتون آموزش میدیم.

همچنین اگر ابهام، سوال و یا مشکلی داشتید میتونید مستقیما از مشاورتون بپرسید.

و از همه مهم تر بارها و بارها در این جلسات مشاوره از لحاظ انگیزشی با شما کار میشه تا بتونید همیشه با یک روحیه فوق‌العاده و سرشار از انرژی تا انتهای مسیر با قدرت پیش برید.

 

چطور در طرح مشاوره و برنامه ریزی شرکت کنیم؟

به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهید این تصمیم مهم را بگیرد و با ثبت نام در این طرح، تغییری بزرگی را در وضعیت درسی خود رقم بزنید.

هزینه شرکت در طرح مشاوره و برنامه ریزی مِنتور ماهیانه ۱۸۹ هزار تومان است

برای این کار کافیست نام و نام خانوادگی خودتون رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کنید ما در کمتر از ۴۸ ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت.

 

مشاوره تلفنی کنکور

 

به هیچ عنوان افراد زیر در طرح‌های مشاوره محصل ایرانی ثبت نام نکنند

اگر اهداف و آرزوهای بزرگی در سر ندارید، طرح مشاوره محصل ایرانی به شما توصیه نمی‌شود.

اگر می خواهید بعد یکی دو هفته بیخیالِ با برنامه درس خوندن بشوید طرح مشاوره محصل ایرانی به شما توصیه نمی‌شود.

اگر می خواهید در سال کنکور مدام درجا بزنید و دچار روزمرگی شوید، طرح مشاوره محصل ایرانی به شما توصیه نمی‌شود.

اگر می خواهید وقت و انرژی خود را بیهوده تلف کنید، طرح مشاوره محصل ایرانی به شما توصیه نمی‌شود.

 

وقت شما و ما ارزشمند هست بنابراین اگر دنبال درس خواندن و نتیجه گرفتن هستید میتونید با ما باشید، اما اگر در مسیر رسیدن به موفقیت جدی نیستید توصیه میکنیم اصلا با ما مشاوره برندارید؛ چرا که در سال‏های گذشته به ما ثابت شده که اگر بر روی ۱۰ نفر کنکوریِ مشتاق و تشنه موفقیت، وقت خودمون رو سرمایه گذاری کنیم بهتر از مشاوره دادن به ۱۰۰۰ نفر کنکوریِ بی عمل هست. اینجوری هم نتایج بهتری به دست میاریم و هم یه عده داوطلب مشتاق رو که در مسیر رسیدن به هدفشون جدی هستن رو به آرزوهاشون رسوندیم.

آیا کسانی که در طرح مشاوره شما شرکت کردن رضایت داشتن؟

گوشه‌ای از لطف و محبتی که شاگردان عزیزمان نسبت به ما داشتند. در محصل ایرانی خدماتی ارائه نمی شود مگر اینکه به نتیجه ساز بودن آن ایمان داشته باشیم.

مشاوره تلفنی کنکور

 

مشاوره تلفنی کنکور

اگر در این طرح ثبت نام نکنم چی میشه؟!

قطعا هیچ اتفاق خاصی برای شما نمیفته، هر سال نزدیک به ۱ ملیون نفر در کنکور شرکت میکنند در حالی که ظرفیت دانشگاه های کشور بیشتر از تعداد شرکت کننده‌های کنکور هست! یعنی اگر حتی شما برگه پاسخنامه کنکور رو سفید تحویل بدید مطمئن باشید در دانشگاه قبول میشید!

معدود افرادی هستن که برای موفقیت‌های خودشون برنامه‌ای دارن و بر روی خودشون سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد احتمالا همون ۲ درصد افرادی هستن که از بین ۵۰۰ هزار نفر شرکت کننده رشته تجربی روپوش سفید پزشکی رو در آینده میپوشن!

 

روش ثبت نام

برای ثبت نام و اطلاع از طرح‌های مشاوره و برنامه‌ریزی فردی، کافیه نام و نام خانوادگی خودتون رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگیرند و راهنمایی‌تان میکنند.

 

برای ثبت نام نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر نیاز به راهنمایی دارید از راه‌های زیر میتونید سوالات خودتون رو به طور مستقیم از ما بپرسید:

تلگرام

https://telegram.me/mohaselirani_supp

سامانه پیامکی

کافیه نام و نام خانوادگی خودتون رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کنید ما با شما تماس خواهیم گرفت

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

نظر خودت رو ارسال کن

نظر شما چیه؟ همین الان نظرت رو برای ما ارسال کن

85 نظرات
 1. زهرا می گوید

  سلام مشاوره فقط یک ماه است یعنی تمدید نمیشه کرد یا ادامه داد با مشاور ،؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زهرا جان
   میتونید هرماه اگر رضایت داشتید تمدید کنید

 2. فاطمه می گوید

  سلام مشاور خانم هم دارید چون من دخترم با خانم راحترم،؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام فاطمه جان
   بله مشاور خانم رتبه برتر هم در گروه محصل ایرانی فعالیت میکنه

 3. آیدا می گوید

  سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی ریاضی هستم الان سی سالمه و یه دختر ۳ ساله دارم. تو این سالها به خاطر مشکلاتی که داشتم نتونستم درس بخونم ولی همیشه میخواستم پرستاری بخونم.به نظرتون میتونم واقعا پرستاری قبول بشم با داشتن یه بچه ۳ ساله؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   افرادی بودن که شرایط مشابه شما رو داشتن و تونستن در کنکور نتیجه بگیرن
   بستگی به میزان تلاش شما و همچنین زمانی که برای درس خوندن اختصاص میدید داره

 4. نگين می گوید

  سلام خسته نباشين من اسم و فاميلمو براتون ارسال كردم و واقعا عجله دارم لطفا سريعتر پاسخ بدين

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام نگین جان
   تعداد ثبت نامی ها بالا هست اگر کمی تاخیر پیش میاد عذرخواهی میکنیم
   حتما در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشه

 5. Eli می گوید

  سلام من اسم و فاميل خودمو فرستادم ولي ميخام هرچه سريع تَر باهام تماس گرفته شه و سريع از مشاور استفاده كنم تا الانم خيلي بنظرم دير شده بااينكه كنكوري نيستم
  و يه سوْال اينكه گزارش كار روزانمونو بايد از طريق تماس تلفني به مشاور بديم يا با تلگرام و ..
  مشاوري هست كه داشنجو پزشكي شيراز باشه؟(دخترباشه بهتره چون به هر حال ادم راحت تَر ميتونه صحبت كنه باهاشون)

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام الی جان
   حتما به زودی با شما تماس گرفته میشه
   گزارش کار رو با مشاورتون هماهنگ میکنید از هر طریقی که راحت تر بودید
   مشاورین ما همگی رتبه برتر های دانشگاه های تهران هستن

 6. الي می گوید

  واقعا به تمامي كساني كه هدف بزرگ دارن اونم تو رشته تجربي كه رقابت بالاست پيشنهاد ميكنم هرچقدرم قوي هستن از نظر خودشون ولي اگه حتي يبارم لنگه داشتن تو أجراس برنامشون و بهش عمل نكردن مشاور بگيرن چون واااقعا باعث ميشه كه بدوني كسي هست كه كمكت كرده واست زحمت ميكشه و همچنين وقت خودت هزينه خانوادت و همه اينا پس جبران ميكني بنظر من سه سال هزينه كردن واسه اينكه يكي راه درستو نشونت بده ميارزه به يه عمر افتخار از پول خورد و خوراك مدرسه بگذر تا چند ماه بجاش بده مشاور و ايندتو تامين كن بقران كه من همين امشب تازه شروع كردم ولي واقعا انگيزم خيلي بيشتر شد🙏🏻♥️كاش شما هم اين حسو بچشيد انشالله

 7. a می گوید

  سلام واسه رشته انسانی مشاور دارید/؟ایا با مشاورتون پکیج درسی هم میدین/؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام بله دوست عزیز
   اگر منظورتون از پکیج درسی دی وی دی و کتاب کمک درسی هست خیر

 8. علیرضا می گوید

  من شاغل هستم و زمان کمتری برای خوندن دارم ایا میتونم در پزشکی با این حجم از رقابت موفق بشم دیپلم نظام قدیم هستم

 9. ماریسال می گوید

  سلام،ببخشید برنامه واسه ازمون قلم چی از نیمسال دوم به بعد،برا نظام قدیم تجربی ندارید؟،اگه میشه حتماا بدین،چون واسه ماهایی که نمی‌توانیم پول مشاور تلفنی و حضوری بدیم خیلییی مفیده،

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   حتما تهیه میشه

 10. مبین می گوید

  سلام ببخشید مشاوری از دانشگاه شریف در رشته مکانیک هست؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مبین جان
   بله

 11. امید می گوید

  سلام ببخشید شخضی که میخواد بهمون مشاوره بده تو رشته دانشگاهی و دانشگاه مورد غلاقه ما تحصیل میکنه؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   همه‌ی مشاوران مجموعه ما دانشجویان پزشکی و دندان تهران و یا شهید بهشتی هستن
   موفق باشید

 12. فاطمه می گوید

  میشه راجع به هزینه هم توضیح بدید

 13. زینب (: می گوید

  برنامه مشاوره برای پایه نهم هم دارید؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام زینب جان
   بله داریم

 14. ملیکا می گوید

  سلام ببخشید برای مشاوره پایه دهم نیاز به کمک شما دارم
  چگونه میتوانم با شما ارتباط برقرار کنم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام ملیکا جان
   کافیه نام و نام خانوادگی خودتون رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰ ارسال کنید

 15. Ay می گوید

  سلام شما برای افرادی که کنکوری نیستند و در پایه های پایین تر هستند هم مشاور دارید و برنامه ریزی میدهید؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیزم
   بله برای عزیزان پایه هم طرح مشاوره در جریان هست

 16. مریم اجاقی می گوید

  سلام من فارغ التحصیلم سردرگمم صفرصفرم مطالب کلایادم‌رفته ونمیدونم چ کارکنم ایامشاوره لازمه توروخداراستشوبگیدچ کاربایدکنم

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مریم جان
   بله مشاور میتونه به شما در این مسیر کمک کنه اما به شرطی که خود شما هم خواهان موفقیت باشید

 17. S می گوید

  سلام خسته نباشید.
  کارها و برنامه های مشاوره ایتون عالیه ولی هزینش خیلی زیاده

 18. الهه موسوی می گوید

  سلام.ببخشید من چجوری می تونم با مشاورین صحبت کنم.لطفا راهنماییم کنین. اطلاع خاصی ندارم

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام الهه جان، پیام بدید با شما تماس میگیریم

 19. maryam akhlaghi می گوید

  سلام میخوام برا مشاوره ثبت نام کنم باید چی کار کنم

 20. fatemeh می گوید

  فقط میتونم بگم عالی بود و امیدوارم نتیجه بگیرم از مشاورانتون چون بدجور مشتاقه کنکورم والبته مشاوره طولانی مدت نیاز دارم*.*

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام فاطمه خانم
   از حسن نظرتون کمال تشکر رو داریم
   موفق باشید

 21. maryam akhlaghi می گوید

  سلام اگر مشاوره خصوصی بردارم بایدتمام ۹ ماه مانده تا روز کنکور رو بردارم اخه هزینه اش زیاده برام و میخوام اگه میشه برای چند ماه مشاوره بردارم

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مریم جان
   برای عزیزانی که قصد ثبت نام طولانی مدت دارن تخفیف ویژه ای در نظر گرفتیم، به تلگرام ما پیام بدید همکاران راهنماییتون میکنن
   موفق باشید

 22. آیدا زارعی می گوید

  سلام من سه روز پیش پیام دادم ولی هنوز تماس نگرفتن

  1. محصل ایرانی می گوید

   آیدا جان به خاطر تاخیر عذر خواهی میکنیم
   تعداد نفرات ثبت نامی بالا هست به همین خاطر یک مقدار تماس‌ها با تاخیر صورت میگیره
   شاد و تندرست باشید

 23. ندا می گوید

  سلام
  من سال ۹۹کنکور دارم
  متاسفانه تابستون سال دهم رو بدون درس خوندن گذروندم.
  میشه بگین چطوری میتونم جبران کنم؟؟
  و یه برنامه ریزی صحیح داشته باشم؟؟
  من خیلی باهوش و با استعداد و توانایی سازگاری با هر برنامه ای رو دارم‌.

 24. یگانه بهمنی می گوید

  سلام و روز بخیر من اسممو فرستادم البته چند روز پیش ولی هنوز تماس نگرفتن ….

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام یگانه جان
   به دلیل تعطیلات چند روزی در خدمتتون نبودیم
   امروز حتما با شما تماس گرفته میشه

 25. فرزاد حسنی می گوید

  سلام
  مرسی از زحماتتون…. دوازدهمی هستم و به یه برنامه که هم به درسای مدرسم برسم و هم ازمون قلم چی بدم نیاز دارم منتها مشاوره نمی خوام فقط یه برنامه لازم دارم…

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام فرزاد جان
   از توجه و مهر شما سپاس گزاریم
   حتما به زودی این امکان در سایت قرار داده میشه تا مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره

 26. سجاد پهلوان می گوید

  سلام.. ممنونم بابت خدماتی خوبی که ارائه میدید. حقیقتا اولش که میخواستم ثبت نام کنم، دو دل بودم. اما الان که تقریبا دو هفته از شروع طرح من میگذره، خیلی راضیم و ممنون از شما که حرفایی که زدید رو عملی کردید. امیدوارم بتونم زحمات مشاور خوبم رو جبران کنم. مطمئنم همراه شما به هدفم میرسم. باز هم ممنوننن

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام سجاد عزیز
   بی نهاست سپاس گزاریم از این نظر دوست داشتنی
   شیرین و شاد باشی

 27. فاطمه زرین می گوید

  سلام من پرستاری خوندم،، ميخوام دوباره کنکور شرکت کنم،، چطوري میتونم پزشکی قبول شم؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام فاطمه عزیز
   قرار نیست کار عجیب غریبی انجام بدی
   با یک برنامه ریزی صحیح، درس ها رو طبق اصول و قواعدی که رتبه‌های برتر سال‌های گذشته استفاده میکردند، مطالعه کن.
   با آزمون دادن خودت رو ارزیابی کن و نقاط ضعفت رو برطرف کن
   در مسیر رسیدن به هدفت استمرار داشته باش و سعی کن حتی از کوچیکترین تایم آزاد روزانت در جهت هدفت استفاده کنی
   شاد و تندرست باشی

 28. حسین می گوید

  باسلام بنده دوازدهمی هستم میتونم برنامه مطالعه مطابق با آزمون های کانون از شما دریافت کنم بدون مشاور؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام حسین جان
   این امکان در روزهای آینده ایجاد خواهد شد
   شاد و تندرست باشید

 29. فاطمه درویشی می گوید

  سلام این مشاوره خصوصی تا چ مدت همراه ما هستن تا زمان کنکور؟ فقط هزینه برنامه یک ماه ۱۸۹هزاره؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام فاطمه درویشی عزیز
   ظرح ها ماهانه هست

 30. Shirin می گوید

  سلام! این طرح مشاوره حضوری هست؟؟
  امکان شرکت در این طرح برای دانش آموزانی که شهرستان زندگی می‌کنند وجود داره؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیزم
   بله وجود داره، این طرح به صورت تلفنی در جریان هست

 31. آرتمیس می گوید

  سلام من امروز ساعت ۱۲ ظهر پیام دادم برای اینکه تو طرح مشاوره ای شرکت کنم کی بهم زنگ میزنن؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام آرتمیس جان
   فردا بین ساعت ۴ تا ۶ بعد از ظهر مشاورین ما با شما تماس میگیرن
   موفق باشید

 32. سعید رضوانی می گوید

  خیلی عذر میخوام من به تازگی از رشته مکانیک دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شدم، به نظرتون میتونم با مشاوره خصوصی شما امیدی برای قبولی در رشته پرستاری داشته باشم؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله خیلی از دوستان شرایط مشابه شما رو داشتن و تونستن با تلاش و پشتکار خودشون و راهنمایی‌های ما به هدفشون برسن

 33. عسل می گوید

  سلام من اسمم و فرستادم و زنگ زدن ولي متوجه نشدم و بر نداشتم حالا چيكار كنم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام عسل جان
   دوباره با شما تماس گرفته میشه

 34. شقایق می گوید

  برای مشاوره حتما باید منبع خاصی که شما میگید رو تهیه کنیم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   شقایق جان، سلام
   خیر هیچ اجباری برای تهیه نیست
   مشاورین تنها به شما راهنمایی لازم رو ارائه میدن

 35. مرجان می گوید

  من مطمئنم که کنکور رو خراب کردم و مصمم هستم تا مجدد کنکور بدم. به نظرتون از همین الان تو طرح مشاوره خصوصی شرکت کنم یا یه مدت استراخت کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام
   بستگی داره این “یه مدت” چقدر زمان ببره!
   بهتره با یک استراحت کوتاه هر چه زودتر استارت طوفانی خودتون رو بزنید، البته اگر دوست دارید نتیجه بگیرید
   موفق باشید

 36. Konkouri98 می گوید

  هزینه اشو لطف میکنین ؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام هزینه طرح به مدت یک ماه ۱۸۹هزار تومان هست

 37. neda rajabi می گوید

  ممنون از محصل ایرانی، یک هفته از مشاورم گذشته پیگیری های مشاورم آقای رضایی فوق العادست
  امیداورم با پیشرفتم جواب محبتشون رو بدم

 38. سهیلااا می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت گروه محصل ایرانی. یه سوال داشتم من پایه یازدهم هستم، خدمات شما برای یازدهمی ها رو هم شامل میشه یا فقط برای کنکوری ها خدمات مشاوره ای دارید؟!

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام سهیلا جان سلامت باشی
   بله طرح‌های مشاوره دانش آموزان پایه رو هم شامل میشه

 39. ali می گوید

  حتما باید آزمون آزمایشی خاصی مثل قلم چی شرکت کنیم برای اینکه برنامه مطابق آزمون برامون تنظیم بشه؟؟؟؟ آخه من آزمون گزینه ۲ ثبت نام کردم اشکالی نداره؟؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام علی جان
   برنامه کاملا شخصی سازی شده هست مطابق با آزمون‌هایی که شما شرکت میکنید

 40. محدثه می گوید

  به نظر من مشاوره خوب خیلی میتونه کمک کنه، من همین چند روزی که با مشاورم کار میکنم واقعا تفاوت رو نسبت به قبل حس میکنم. اعتمادم نسبت به برنامه ریزیم خیلی زیاد شده و نگرانی ندارم

 41. امیر می گوید

  ببخشید برنامه مشاوراتون چجوریه؟؟؟؟؟؟؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   امیر جان
   یک برنامه ریزی کاملا شخصی سازی شده در اختیار شما قرار میده که در این برنامه همه چیز به طور کامل مشخص شده، چی بخونی؟ چقدر بخونی؟ از چه منبعی؟ کی و چقدر تست بزنی؟ کی مرور کنی؟ کی جمع بندی کنی؟ و… در واقع برای ساعت به ساعت خودت یک برنامه روزانه دقیق داری و کاملا میدونی چه کاری رو چه موقع باید انجام بدی.

 42. مرتضی می گوید

  یه سوال داشتم، مشاوری که به ما معرفی میکنید توسط خوتون کارش کنترل میشه؟ منظورم پیشرفت تصیلی دانش آموزاییه که مشاوره خصوصی ثبت نام میکنه

  1. محصل ایرانی می گوید

   بله مرتضی جان
   حتما توسط خود موسسه نظارت کامل و جدی انجام میشه تا پیوسته پیشرفت کنید.

 43. مهراب می گوید

  سلام خسته نباشید من امسال سال اول دبیرستانمه از الان خیلی استرس دارم که باید از کجا شروع کنم از چه منابع هایی استفاده کنم ولی توقع ام پایین نیست و حتما میخوام رتبه تک رقمی بیارم لطفا راهنماییم کنیم ممنون

 44. مهدی می گوید

  ببخشید من تلگرام ندارم از چه طریقی گزارش کارامو میتونم بفرستم؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   مهدی جان، مشاورتون با توجه به شرایط شما هماهنگ میکنه که از چه طریقی گزارش کار خودت رو بفرستی. از طریق اپلیکیشن‌های دیگه و یا پیامک و غیره

 45. مهدی می گوید

  سلام مشاورین شما شبا گزارش کارم میگیرن

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام مهدی جان
   بله در طول دوره به طور جدی پیگیری خواهید شد

 46. . می گوید

  سلام من یازدهم هستم سال بعد کنکور دارم رشته ام ریاضی میشه بگید کلاس کنکور واجبه یا خیر

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   بستگی به سطح درس شما، نقاط ضعف و قوت و تایم آزاد روزانتون داره که باید بررسی بشه

 47. mahyar می گوید

  سلام ببخشید من صبح پیامک دادم کی تماس میگیرید؟

  1. محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   در کمتر از ۲۴ ساعت آینده مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت