پروژه بزرگ کاتالیز

(از صفر مطلق تا رتبه برتر شدن)

 

سلام دوست عزیزم، اجازه بده اول از هر چیز بهت تبریک بگم.

شاید بپرسی چرا تبریک؟

تبریک به خاطر اینکه قراره امسال برای ساختن آینده ای که همیشه آرزوش رو داشتی تلاش کنی تا سال بعد تابستان به اون رشته و دانشگاهی که همیشه دوست داشتی، برسی.

نکته مهمی رو باید بهت گوشزد کنم، این که تو اتفاقی اینجا نیستی، تو اتفاقی وارد سایت محصل ایرانی نشدی، تو اتفاقی این صفحه رو باز نکردی.

در این جهان بزرگ هیچ برگ درختی اتفاقی زمین نمیفته، پس مطمئن باش اگر امروز، اگر این ساعت، اگر این لحظه وارد این صفحه شدی، حتما و حتما به صلاح تو بوده. حتما این کار تو رو به آرزوها و اهدافی که در زندگیت داری، نزدیک و نزدیک تر میکنه.

در این موضوع شک نکن، که به دلیل خاصی اینجا هستی.

بهت توصیه میکنم به هیچ عنوان این فرصت بزرگ رو از دست نده چرا که مطمئن هستیم اگر تا پایان این پروژه با ما همراه باشی داستان موفقیت خودت رو در تابستان سال بعد برای همه تعریف خواهی کرد!

بریم سراغ اصل مطلب

طبق بررسی‌های متعدد بعضی از کنکوری‌ها با وجود ساعت مطالعه کمتر نسبت به رقبای خود نتیجه بسیار درخشان تری کسب میکنن.

به نظرتون چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

احتمالا اون‌ها  اطلاعات خوبی درباره مشاوره و برنامه ریزی کنکور داشتن و یا این اطلاعات رو از افرادی به دست آوردن که در کنکور سراسری به نتایج عالی رسیدن.

این موضوع رو همیشه یادت باشه

اگر کسی به موفقیت خاصی رسیده، احتمالاً چیزی رو میدونه که تو نمیدونی، کاری رو انجام داده که تو هنوز انجام ندادی

 

شما جزو کدوم دسته از افراد هستید؟ کسانی که آرزوی قبولی در رشته مورد علاقه خودشون رو دارن و راه‌ و روش را به خوبی میدونن؛ یا کسانی که فقط برای موفق شدن رویاپردازی میکنن؟

 

پروژه بزرگ کاتالیز

پروژه کاتالیز یک ساله است و تا روز کنکور ادامه خواهد داشت

 

شاید برات این سوال پیش بیاد که چرا گروه آموزشی محصل ایرانی اقدام به تهیه این پروژه کرده؟

در طی سال‌هایی که در زمینه کنکور فعالیت کردیم با هزاران داوطلب کنکور سراسری با شرایط مختلف سر و کله زدیم. نکته‌ای که در طول این سال ها خیلی تو ذوق میزد این بود که اکثر کنکوری‌ها با وجود پشتوانه علمی خیلی خوب نتیجه خوبی در کنکور سراسری کسب نمیکردن، بعد از اینکه با این عزیزان صحبت میکردیم به وضوح متوجه این مطلب میشدیم که این افراد در مورد این موضوع که چگونه باید از اطلاعات خودشون استفاده کنن، ضعف شدیدی داشتن. مطمئنن این دوستان اگر از ابتدای کار طبق اصول صحیحی پیش میرفتن به نتایج خیلی درخشانی میرسدن. به همین علت تصمیم گرفتیم که اصول اولیه برای یک شروع قدرتمند رو در قالب یک پروژه در اختیار شما قرار بدیم تا بعد از گذشت چند ماه و بعد از شرکت در کنکور سراسری، حسرت نخورید و از عملکردتون رضایت کامل داشته باشید.

گروه آموزشی محصل ایرانی پروژه یک ساله کاتالیز را برگزار میکنه که در اون به شما یکی از جذاب ترین آموزش‌ها و شاید هدیه‌های عمرتان را می دهد: تبدیل شدن به یک رتبه برتر

شاید باور این قضیه برای شما سخت باشه! حق دارید که شک کنید.

چون در این دوره و زمانه چه کسی حاضر هست راز موفقیت خودش رو با بقیه به اشتراک بذاره؟

 

میخوام رتبه برتر بشم

 

دوست عزیز این رو بدون تو به این دنیا نیومدی که صرفا عمر بگذرونی و زندگی تشکیل بدی. مطمئن باش خالق این جهان بزرگ با این وسعت زیاد، از خلقت تمامی انسان ها هدف مهمی داشته. اگر تو اکنون زنده ای و اجازه زندگی داری، مطمئنن ماموریتت به پایان نرسیده و کار های بزرگی رو در طول زندگی خودت باید انجام بدی،

قدر بدون، شکرگذار باش و بی وقفه برای رسیدن به اون چیزی که انتظارش رو میکشی، حرکت کن.

 

به احتمال زیاد همه شما دوست داشته باشید که اصول حرفه‌ای انجام هر کاری رو از زبان افرادی بشنوید که خودشون یک بار این مسیر رو با موفقیت طی کردن و در رشته و دانشگاهی مشغول به تحصیل هستن که آرزوی شما و خیلی از رقبای شماست.

ما تصمیم گرفتیم، پروژه یک ساله کاتالیز رو استارت بزنیم که شما با شرکت در اون یک شروع فوق العاده رو تجربه کنید. این دوره به شما کمک میکنه تا بتونید در ابتدای کار فاصله خوبی رو با اکثر رقبای خودتون ایجاد کنید و گام بلندی برای رسیدن به آرزوهای قشنگتون بردارید.

شما برای اینکه وارد هر کاری بشید و  قبل از اینکه تصمیم بگیرید که هر کاری رو آغاز کنید باید با اصول اولیه اون کار آشنا بشید. این اصل مهم در زمینه کنکور هم دقیقا صدق میکنه. بهترین کار برای اینکه بتونید در مسیر صحیح و درست کنکور سراسری قدم بردارید این هست که با نفرات برتر کنکور در سال‌های قبل مشورت کنید. البته توجه داشته باشید که صحبت کردن با رتبه برترهای کنکور در سال‌های گذشته و استفاده از تجربیات فوق العاده این افراد برای همه شما کنکوری‌ها میسر نیست و هر کدوم از شما به دلایلی نمیتونید با این عزیزان ارتباط بگیرید. به همین علت و برای اینکه مسیر رو برای شما هموار کنیم، تصمیم گرفتیم که این پروژه فوق حرفه ای رو برای شما شروع کنیم.

 

پروژه بزرگ کاتالیز

چه مواردی در این پروژه ارائه میشه؟

اصول حرفه‌ای برنامه ریزی

برنامه ریزی برای کنکور سراسری از مواردی محسوب میشه که اکثر شما عزیزان با اون مشکل دارید. اکثر ما کنکوری‌ها به برنامه ریزی هایی که خودمون تنظیم میکنیم اعتماد کافی رو نداریم و مدام به این موضوع فکر میکنیم که ممکنه اصول حرفه ای برنامه ریزی رو رعایت نکردیم و یا نکنه مورد مهمی رو در برنامه ریزی جا انداخته باشیم.

البته جای نگرانی وجود نداره، چون همونطور که قبلا هم اشاره کردیم این مشکل فقط گریبان گیر شما نیست و اکثر کنکوری ها با برنامه ریزی برای مطالعه مشکل دارن. در این دوره اصول حرفه‌ای برنامه ریزی توسط رتبه برترهای کنکور سراسری به شما آموزش داده میشه تا از این به بعد بتونید بهترین برنامه ریزی‌ها رو برای خودتون تنظیم کنید.

 

روش‌های صحیح تست زنی

احتمالا همه شما دوستان کنکوری دوست دارید اصول حرفه ای تست زنی برای درس های محتلف در کنکور سراسری رو از زبان افرادی بشنوید که خودشون اون درس رو در کنکور سال های قبل بالای ۸۰ درصد پاسخ دادن. طبیعتا فردی که در کنکور سراسری درسی مثل عربی رو بالای ۹۰ درصد پاسخ داده، بهترین شخص برای دادن راهنمایی به شما است. این فرد میتونه برای شما از اسراری پرده برداره که هر کسی از اون ها خبر نداره. در این بخش اصول حرفه ای تست زنی توسط افرادی که در کنکور سراسری به درصد های عالی رسیدن به شما آموزش داده میشه.

 

خلاصه نویسی و یادداشت برداری

خلاصه نویسی از بحث های مهم در کنکور سراسری است. اگر دقت کرده باشید، همه مشاوران کنکور و همین طور همه افرادی که سابقه شرکت در کنکور سراسری رو دارن از اهمیت تهیه خلاصه نویسی برای کنکور سراسری بارها و بارها صحبت کردن ولی متاسفانه درباره این موضوع که به چه صورت باید یک خلاصه خوب برای هر درسی تهیه بشه، خیلی کم صحبت شده است. در این بخش از پروژه شما با راهکارهایی روبرو خواهید شد که به شما کمک میکنه تا هر چه بهتر برای تک تک درس هاتون مشغول به تهیه خلاصه های حرفه ای بشید. دقت داشته باشید که خلاصه نویسی مهم ترین ابزار شما برای مرور درس هاست.

 

مدیریت آزمون و تحلیل حرفه ای آزمون آزمایشی

شرکت در جلسات آزمون های آزمایشی به تنهایی نمیتونه برای تو فایده زیادی داشته باشه. زمانی شرکت در این آزمون ها میتونه باعث بشه که تو یک نتیجه عالی به دست بیاری که به وسیله اون بتونی به اشتباهات مطالعاتی خودت رو بشناسی و بدونی در چه زمان هایی با بی دقتی روبرو میشی و در چه نوع تست‌هایی در دام آموزشی میوفتی. در این قسمت از پروژه یکی از رتبه برترهای سال قبل به تو آموزش میده که باید چه فرایندی رو بعد از اتمام آزمون آزمایشی اجرا کنی تا بتونی به بهتر کردن اوضاع خودت کمک کنی.

 

آموزش نحوه مرورهای متوالی برای جلوگیری از فراموشی

وجود تعداد مرورهای زیاد در برنامه ریزی فوق العاده موثر خواهد بود. مرور به شما اجازه میده تا یک مبحث رو که در ۹۰ دقیقه مطالعه کنید، تنها در ۲۰ دقیقه دوره کنید و به تمامی مباحث هم اشراف پیدا کنید. هر چه تعداد مرور در برنامه ریزی شما بیشتر باشه، شما هم بیشتر میتونید مباحث رو یاد بگیرید و بیشتر حرفی برای گفتن داشته باشید. شما با استفاده از این پروژه بیشتر به اهمیت مرور در برنامه ریزی های خودتون پی میبرید و با روش‌هایی آشنا میشید که کار مرور رو برای شما  راحت و صد البته شیرین تر میکنه .

 

آموزش اصول صحیح مطالعه تک تک دروس

طبیعتا بین مطالعه درسی مثل ریاضی یا درسی مثل دین و زندگی تفاوت‌های آشکار و پنهان زیادی وجود داره. در این بخش از پروژه سعی ما بر این بوده تا روش صحیح برای مطالعه هر یک از درس ها رو در اختیار شما قرار بدیم. به این ترتیب شما از این به بعد با افزایش کیفیت مطالعاتی خودتون رو به رو خواهید شد و از پیشرفت در هر یک از درس ها نهایت لذت رو خواهید برد.

 

پاسخ به پرسش‌های متدوال شما توسط رتبه های برتر

در طول سال در پروژه کاتالیز یک رتبه برتر به متدوال ترین سوالات شما در قالب یک فایل صوتی پاسخ خواهد داد.

 

افزایش انگیزه و انرژی شما

تیم مشاوره و برنامه ریزی موسسه محصل ایرانی تصمیم گرفته، که همه اون چیز هایی که برای یک شروع فوق العاده قوی برای آمادگی در کنکور سراسری به اون نیاز داری رو یکجا در اختیارت قرار بده. ما در این پروژه با ارزش، سعی کردیم در مورد اصلی ترین دغدغه های تو دوست عزیز کنکوری صحبت کنیم.

 

برای تبدیل شدن به یک رتبه برتر…

باید بلد باشی برای تک تک لحظاتت برنامه ریزی ای تنظیم کنی که هم به برنامه مدرسه و هم به برنامه آزمون آزمایشی که شرکت میکنی برسی.

باید بدونی که هر درس رو چطور مطالعه کنی،

باید بلد باشی حرفه‌ای تست زنی کنی،

باید بدونی که مرور دروس برای تو چه اهمیتی میتونه داشته باشه و همینطور روش های مرور رو بلد باشی،

باید به این درک برسی که خلاصه نویسی میتونه چه تاثیری در روند مطالعاتی تو در ماه های پیش رو داشته باشه و بتونی به بهترین نحو ممکن، برای هر درس خلاصه های عالی تهیه کنی.

باید با تکنیک‌های آزمون دادن و همنیطور تحلیل درست آزمون آشنا باشی،

باید عادت‌های موفقیت رو در خودت پرورش بدی،

باید انرژی و انگیزه لازم برای پیمودن مسیر طاقت فرسای کنکور رو داشته باشی

و…

 

در درجه اول باید این موضوع رو قبول کنید که موضوعاتی که در این پروژه پیرامون اون بحث و گفت و گو میشه به شدت به درد شما میخوره و میتونه بهتون کمک کنه تا به بهترین نحو ممکن مسیر رو آغاز کنید. بنابراین این موضوع عاقلانه است که در این پروژه رو شرکت کنید.

این پروژه توسط رتبه برتر هایی تهیه شده که خودشون یکبار این مسیر رو با موفقیت طی کردن و در رشته و دانشگاهی مشغول به تحصیل هستن که آرزوی خیلی از شما عزیزان کنکوری است. شما با شرکت در این پروژه میتونید به راحتی از تجربیات این رتبه برتر ها استفاده کنید و پیشرفت خیلی خوبی رو در روند مطالعاتی خودتون تجربه کنید. طبیعتا تجربه این افراد که یکبار با موفقیت هرچه تمام در کنکور سراسری شرکت کردن میتونه برای شما راهگشا باشه و باعث میشه تا شما مسیر اشتباه رو انتخاب نکنید و از همین ابتدای کار در مسیری قرار بگیرید که میتونه نتیجه عالی برای شما در پی داشته باشه.

شما در سال کنکور باید درس های سه سال تحصیلی رو مطالعه کنید و برای شرکت در کنکور سراسری آماده بشید. طبیعتا این موضوع برای شما سخت و دشوار خواهد بود چرا که تا به الان هر سال فقط درس های یک پایه تحصیلی رو مطالعه کردید و در امتحانات پایان ترم که در قالب سوالات تشریحی بوده، شرکت کردید. این پروژه به تو کمک میکنه که از سردرگمی خلاص بشی و بهترین عملکرد ممکن رو از خودت نشون بدی.

دوست عزیزم این نکته رو مدنظر داشته باش، شما برای اینکه هر کاری رو با قدرت شروع کنی، نیاز داری که الفبای اون کار رو به خوبی بلد باشی. باید بدونی که برای شروع کار چه ابزار هایی مورد نیازت هست. فرق زیادی بین شما که با اصول حرفه ای مطالعه برای کنکور آشنا هستی و شخصی که در مسیر نادرست حرکت میکنه، وجود داره.

 

چجوری در این پروژه شرکت کنم؟

دسترسی به فایل‌های این پروژه تنها برای افرادی میسر هست که عضو سایت باشند

بعد از ثبت نام میتونید پروژه کاتالیز رو در پروفایل اختصاصی خودتون داشته باشید.

روی دکمه زیر کلیک کنید و  ثبت نام خودتون رو نهایی کنید:

 

شرکت در پروژه یک ساله کاتالیز به ارزش ۲۴۹۰۰۰ تومان است که به مدت محدود فقط برای اعضای سایت محصل ایرانی رایگان است! شما میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای در دوره شرکت کنید!

 

در پروژه کاتالیز ثبت نام میکنم

 

نظر خودت رو ارسال کن

نظر شما چیه؟ همین الان نظرت رو برای ما ارسال کن

6 نظرات
 1. Majed
  Majed می گوید

  سلام خدا خیرتون بده واقعا تو این دوره زمونه کمتر کسی هست از اینکارا انجام بده

  1. محصل ایرانی
   محصل ایرانی می گوید

   دوست عزیز و خوب محصل ایرانی
   آقا ماجد عزیز
   از اینکه نظرات خوبتون رو با ما در میون میذارید متشکریم

 2. احمدرضا شامیرزایی
  احمدرضا شامیرزایی می گوید

  سلام من در سایت ثبت نام کردم اما اصلا فایلی رو تو پروفایلم دریافت نکردم

  1. محصل ایرانی
   محصل ایرانی می گوید

   سلام احمدرضای عزیز
   داخل پروفایل شما یک دکمه هست به نام “مشاهده فایل‌های پروژه کاتالیز” کلیک کنید به صفحه دانلود فایل‌ها هدایت میشید
   در صورتی که پیام عضویت برای شما اومد یک بار صفحه رو رفرش کنید تا از حالت کش در بیاد
   شاد و تندرست باشید

 3. مجید
  مجید می گوید

  سلام خیلی خیلی ممنونم بابت این امکانی که برای ما کنکوری ها فراهم کردید پروژه فوق العاده بود

  1. محصل ایرانی
   محصل ایرانی می گوید

   سلام مجید جان خوشحالیم که نظرتون رو با ما در میون گذاشتید
   شاد باشید