درباره ما

موسسه‌ای دانش‌محور، جوان، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

 

گروه آموزشی محصل ایرانی یک تشکل ۳۰ نفره از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی و مهندسی‌های دانشگاه شریف و امیر کبیر است.

ماجرای محصل ایرانی از جایی شروع شد که در اولین روزهای سال ۹۵ محتوای تکراری و کپی در سایت‌های آموزشی مشابه باعث شد به فکر راه اندازی یک وبسایت معتبر برای شما عزیزان بیافتیم. در نتیجه وبسایتی را به منظور اشتراک تجربه‌هایمان که حاصل مشاوره دادن به صدها دانش آموز بود را در قالب مقالات و پادکست‌هایی حرفه‌ای و به روز ایجاد کردیم.

محصل ایرانی با تکیه بر دانش و تجربه مشاوران رتبه برتر خود توانسته است روزانه بیش از ۱۰هزار بازدید از وبسایت و شبکه‌های اجتماعی داشته باشد و مجموعه‌ای از بهترین محتوای آموزشی مشاوره‌ای را خدمت مخاطبان خود ارایه بدهد و این مسیر ادامه خواهد داشت.

اکنون در سال ۹۷، خوشحالیم که در طول مدت کوتاه فعالیت وبسایت محصل ایرانی توانستیم به دو هزار و هفتصد و سی دانش آموز خدمات مشاوره و برنامه ریزی ارائه کنیم و باعث رشد و پیشرفت‌شان شویم.

 

بخشی از فعالیت‌های مجموعه به شرح زیر هستند

 

خدمات تخصصی مشاوره و برنامه ریزی

بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای دانش آموزانمان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم. افتخار مشاوره و برنامه ریزی برای صدها دانش آموز از سراسر کشور به صورت اختصاصی یکی از لذت بخش ترین تجارب زندگی ما را رقم زده است.

تولید پادکست‌های صوتی توسط رتبه‌های برتر

با توجه به سبک‌های یادگیری مختلف دانش آموزان، تیم محصل ایرانی در تلاش است تا علاوه بر مقالات اختصاصی سوالات دانش آموزان را قالب پادکست‌های صوتی و به زودی ویدویی پاسخگو باشد.

تولید محتوای منحصر به فرد و رایگان

تیم محصل ایرانی به شدت در تلاش است تا محتوای مشاوره‌ای و کاربردی حاصل از دانش و تجربه‌های مشاوران مجموعه خودش مخصوص شرایط دانش آموزان کشور عزیزمان را تهیه کند و این مقالات آموزشی را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

 

 

پروفایل کاربری ویژه دانش آموزان

محصل ایرانی متعلق به شماست. برای اینکه در دوره‌های رایگان مشاوره‌ای سایت شرکت کنید و همچنین سوالات خودتان را از رتبه‌های برتر بپرسید حتما عضو وبسایت شوید.

 

کارگاه های حضوری

فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری که در هیچ جای دیگر یافت نمی شود. کارگاه‌های حضوری جهت آماده سازی دانش آموزان برای کنکور با ارائه محتوای علمی و  تخصصی توسط رتبه‌های برتر. ﺑﺮﮔﺰاری ﮐﺎرﮔﺎه‌ها در تهران و کرج و به زودی در سراسر کشور…

تعهد به رشد و پیشرفت

ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم و می‌دانیم در زمینه آموزش مسئولیت سنگینی را بر عهده داریم. متعهد هستیم باور رسیدن به موفقیت و رشد را در دانش آموزان ترویج دهیم و با ارائه خدمات خودمان دانش آموزان را بیشتر از قبل به فتح قله‌های موفقیت نزدیک کنیم.

 

 

برای ارتباط با ما به صفحه تماس با ما مراجعه کنید