برنامه ۴ ماهه کنکور ویژه داوطلبان نظام قدیم

برنامه 4 ماهه کنکور

آیا نمیخواهید طی ۴ ماه طبق یک برنامه‌ریزی اصولی درس بخونید و باقی زمان را به تست زنی و مرور مشغول شوید؟

کنکوری نظام قدیم هستی و نگرانی که نتونی از آخرین فرصت به خوبی استفاده کنی؟

هنوز مطالعه جدی برای کنکور رو شروع نکردید؟

تا به الان برای رسیدن به هدفتون مصمم نبودید؟

دوست دارید در مدت زمان کم همه درس ها رو به طور کامل مطالعه کنید و مابقی زمانتون رو به تست زنی و مرور هر چه بیشتر اختصاص بدید؟

تا به الان دست و پا شکسته درس خوندید و به نتیجه نرسیدید؟

تا به الان زمان رو به راحتی از دست دادید و مدام در حال حسرت برای روز های از دست رفته هستید؟

سردرگمید و نمیدونید باید چجوری درس‌ها رو به موقع تموم کنید؟

مدام از خودتون میپرسید که آیا میشه زمانی که در تابستان از دست رفته رو جبران کرد؟

دنبال راهی هستید که بتونی امسال بهترین نتیجه ممکن رو به دست بیارید؟

دلت میخواد که از کنکور سال ۹۸ که آخرین کنکور داوطلب های نظام قدیم هست نهایت استفاده ممکن رو ببری؟

جای هیچ نگرانی باقی نیست، برنامه چهار ماهه فرصتی فوق العاده برای اوج گرفتن شماست.

 

اگر از الان تا قبل از عید کل مطالب رو مطالعه کنم، میتونم امیدی به موفقیت داشته باشم؟

چرا که نه! شما سه فصل پاییز، زمستان و بهار رو در پیش رو دارید. ۹ ماه زمان فوق العاده خوبی برای به دست آوردن موفقیت های بزرگ در کنکور سراسری است.

شاید حجم مباحث کنکور به نظرتون زیاد باشه اما با پیروی از یک برنامه اصولی و منسجم میتونید به راحتی همه دروس رو مطالعه کنید و حتی ۲ بار مرور و تست زنی داشته باشید.

شما با این برنامه تمامی دروس رو تا قبل از عید به طور کامل مطالعه میکنید و مابقی زمان خودتون رو به مرور و تست زنی بیشتر اختصاص خواهید داد.

افراد زیادی بودن که با استفاده صحیح و هوشمندانه از زمان نتایج شگفت انگیزی کسب کردن در حالی که قبل از این اصلا شرایط ایده‌آلی نداشتن.

بنابراین اگر شما هم جزو اون دسته از داوطلبانی هستید که دوست دارید تا قبل از عید، کار مطالعه تمام دروس تموم بشه و بتونید در ماه های پایانی تمام زمانتون رو به مرور و تست زنی مباحث مختلف اختصاص بدید حتما با این برنامه همراه بشید.

 

سال ۹۸ شلیکِ آخر شما برای موفقیت است

شاید این روزها ناامیدی به شما غلبه کرده و به شما اجازه حرکت به سمت اهدفتون رو نمیده،

شاید فکر کنید که رسیدن به رشته و دانشگاه‌ مورد علاقتون فقط در حد یک رویاست،

شاید به دلایل مختف مثل دانشجو بودن، یا ازدواج، سربازی و… چندین سال از فضای رقابتی کنکور دور بودی،

به شما دوست عزیز این اطمینان رو میدیم که اگر با روحیه جنگنده و یک تصمیم هوشمندانه و با عمل به یک برنامه حساب شده، میتونی از سردرگمی نجات پیدا کنی و به موفقیت‌های بزرگی برسی.

 

دوست عزیزم طبق آخرین اطلاعاتی که از سوی سازمان سنجش کشور ارائه شده، کنکور سال ۹۸ آخرین کنکوری خواهد بود که دوستان نظام قدیم میتونن شرکت کنن و از سال ۹۹ کنکور فقط برای داوطب های نظام جدید برگزار میشه. بنابراین این آخرین تیر کمان شما خواهد بود. به شما توصیه میکنیم که اگر واقعا به رشته و دانشگاه خاصی علاقه دارید، از این فرصت پیش رو نهایت استفاده ممکن رو ببرید و برای رسیدن به موفقیت از هیچ چیزی دریغ نکنید. بنابراین امسال رو به هیچ عنوان با آزمون و خطا از دست ندید. چه با برنامه ۴ ماهه محصل ایرانی و چه با برنامه هر موسسه دیگه ای، حتما طبق برنامه ریزی اصولی مطالعه کنید.

 

چه کسانی میتوانند از این برنامه استفاده کنند؟

افرادی که تا الان هیچی نخوندن و به قول خودمون صفر مطلق هستند.

افرادی که تا به حال مطالعه خوبی نداشتند و دنبال جبران کم کاری‌های گذشته هستند.

افرادی که همیشه سردرگم هستند و نمیدونن که در طول روز چه درس‌هایی رو مطالعه کنند.

افرادی که اهداف بزرگی دارند و دوست دارند با طی کردن یک مسیر درست به رشته‌های فوق‌العاده برسند.

افرادی که نمیدونن از کجا باید شروع کنند و احساس میکنند که از رویای خودشون فاصله گرفتند.

دانشجوهای انصرافی از رشته های مختلف که به دنبال رسیدن به رشته های مورد علاقشون هستن.

افرادی که ازدواج کردن و به علت متاهل بودن، چندین سال از فضای کنکور دور بودن و الان مجددا قصد شرکت در کنکور رو دارن.

فازغ التحصیل هایی که در کنکور سال ۹۷ اون طور که انتظارش رو داشتن ظاهر نشدن و دوست دارن در کنکور سال ۹۸ جبران کنن.

این برنامه ویژه داوطلبان فارغ التحصیلی است که قصد دارند تا قبل از عید مطالعه دروس را تمام کنند و بعد از آن با تست زنی مرور زیاد خوشان را برای حضوری قدرتمند برای آزمون‌های جامع بعد از عید آماده کنند.

 

با برنامه ۴ ماهه همگام شوید اگر

میخواهید مقتدارنه و بدون سردرگمی تا قبل از عید مطالعه دروس رو به اتمام برسونید و چند ماه پایانی رو به  مرور و تست زنی اختصاص بدید.

میخواهید طبق یک برنامه عالی درس‌ها رو از صفر تا صد بخونید و تا انتها پیش برید و به نتایج عالی دست پیدا کنید.

میخواهید درس ها رو به طور کامل قبل از عید مطالعه کنید و مابقی زمان خودتون رو که البته زمان کمی هم نیست، به دفعات هر مبحث رو مرور و تست زنی کنید.

میخواهید خیالتون از بابت تمام کردن دروس و مرور و تست زنی فراوان راحت باشه.

میخواهید در انتها به یک جمع بندی عالی از مباحث کنکور سراسری برسید.

 

 برنامه چهار ماهه روزانه و ساعتی

در این برنامه همه چیز مشخص هست. دقیقا میدونید هر روز باید چه کاری رو انجام بدید و دیگه سردرگم نیستید. مباحث کنکور بر اساس اهمیت و پر تست بودن در برنامه قرار گرفته. بارها مرور و تست زنی برای دروس قرار داده شده تا شما خیالتون از به خاطر سپردن دروس راحت باشه طوری که هر مبحث رو حداقل دو بار مرور میکنید. برای اجرای این برنامه ۴ ماه زمان نیاز دارید. تا کنکور هنوز فرصت خیلی زیادی باقی مونده و اگر شما هر چه زودتر برنامه رو اجرا کنید چندین ماه برای مرورهای بعدی زمان خواهید داشت.

در این برنامه شما هر روز ۶ واحد مطالعاتی ثابت و یک وقت ویژه دارید. در این برنامه زمان های جبرانی زیادی برای اوقاتی که شما از برنامه عقب افتادید در نظر گرفته شده، بنابراین استرس نیمه کاره ماندن برنامه رو نداشته باشید.

 

بانک تست دروس عمومی

تست‌های منتخب دروس عمومی آزمون‌های آزمایشی در پکیج ۴ ماهه قرار داده شده تا شما با زدن تست‌های  با کیفیت در این دروس خودتون قوی‌تر کنید و در کنکور درصدهای عالی کسب کنید.

 

کتابچه مشاوره‌ای “چگونه دروس عمومی را بالای ۸۰ درصد بزنیم

در ماه‌های انتهایی سال مطالعه دروس عمومی بیشتر از قبل اهمیت پیدا میکنن و با جدی گرفتن اون‌ها میتونید درصد‌های بالایی رو در کنکور به دست بیارید (خیلی راحت تر از دروس اختصاصی!) کافیه کتابچه‌ای که به عنوان هدیه برای شما در پکیج ۴ ماهه قرار دادیم رو مطالعه کنید و راهکارهای اون رو به طور جدی اجرا کنید، اونوقت از نتیجه‌ای که میگیرید لذت خواهید برد.

 

مشاوره و پشتیبانی

با تهیه پکیج ۴ ماهه شما میتونید از خدمات پشتیبانی و مشاوره بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافی بهره ببرید. پشتیبانی برنامه به صورت تلگرامی انجام میشه و شما میتونید تا روز کنکور بدون محدودیت هر سوال مشاوره‌ای که داشتید رو از مشاورین ما که دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی هستند، بپرسید. اگر نیاز داشتید با یک مشاور آگاه صحبت کنید و سوالات خودتون رو بپرسید کافیه با آیدی تلگرامی که داخل پکیج گذاشتیم با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید. بنابراین دیگه نیازی به پرداخت هزینه‌های سرسام آور مشاوره نیست و شما میتونید با تهیه پکیج ۴ ماهه تمام سوالات خودتون از جمله روش‌های مطالعه، منابع کمک آموزشی، افزایش کیفیت درس خوندن، تمرکز، وسواس مطالعه و غیره رو بدون محدودیت از طریق آیدی تلگرامی پکیج بپرسید.

 

سوالات متدوال

این برنامه برای چه مدت زمانی تنظیم شده و چه مباحثی رو در این برنامه آوردید؟

این برنامه به مدت چهار ماه ( ۲۰ هفته ) تنظیم شده. شما با این برنامه مباحث کنکور را از صفر تا صد مطالعه میکنید  و ماه های پایانی رو با قدرت هر چه تمام تر به تست زنی و مرور دروس اختصاص میدید.

 

با این برنامه چقدر باید در طول روز درس بخونم؟

حداقل زمان مورد نیاز برای اجرای این برنامه ۸ ساعت هست. البته ما برای افراد مستعد و پرتلاش بخش های ویژه‌ای در برنامه تدارک دیدیم که میتونن در حدود ۱۱ ساعت مطالعه داشته باشن! برای اینکه به موفقیت برسید این میزان ساعت مطالعه اصلا زیاد نیست. در برنامه ۴ ماهه برای هر مبحث بر اساس اهمیت و پر تست بودن دروس مختلف در کنکور سراسری زمان در نظر گرفتیم.

 

در این برنامه هر مبحث فقط یکبار مطالعه میشه؟

خیر دوست عزیز. در این برنامه ریزی زمان های ویژه ای برای مرور و تست زنی هر مبحث در نظر گرفتیم. این زمان‌های ویژه به شما کمک میکنه تا به تسلط خوبی بر روی تک تک مباحث برسید. در ضمن تا دلتون بخواد میتونید برای هر مبحث تست بزنید. تست زنی کمک فوق العاده زیادی به شما میکنه و از مهم ترین روش ‌ها برای مرور هر یک از مباحث محسوب میشه.

 

اگر از برنامه عقب افتادم چی؟

خیالتون راحت باشه! به این موضوع هم فکر کردیم. روزهای جمعه رو به طور کل به مطالعه دروس عقب افتاده اختصاص دادیم  و همینطور در طول هفته هم زمان های جبرانی زیادی خواهید داشت. بنابراین اگر به هر علتی از برنامه عقب افتادید جای هیچ نگرانی وجود نداره چونکه تا دلتون بخواد زمان برای جبران در برنامه برای شما در نظر گرفته شده.

 

اگر سوال مشاوره‌ای برام پیش اومد چیکار کنم؟

شاید سوالات زیادی تو ذهنتون داشته باشید و بخواید با یک مشاور آگاه و با تجربه صحبت کنید، ما این امکان رو برای شما فراهم کردیم تا در صورتی که در طول اجرای برنامه سوالی براتون ایجاد شد بتونید به راحتی با مشاورین ما در ارتباط باشید. البته این خدمات رایگان هست و شما با تهیه پکیج ۴ ماهه میتونید از این ویژگی عالی بهره ببرید.

 

نمونه برنامه ۴ ماهه فارغ التحصیلان نظام قدیم

 

هزینه تهیه پکیج ۴ ماهه چقدر است؟

ما اینجا یک پیشنهاد رد نشدنی برای شما داریم! شما فقط با پرداخت مبلغ ۸۹ هزار تومان به پکیجی دسترسی پیدا میکنید که به شما کمک میکنه از زمان باقی مونده به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و احتمال موفقیت خودتون رو در کنکور ۹۸ چندین برابر کنید. البته مطمئن هستیم با کسب موفقیت در کنکور و رسیدن به رشته دلخواه چند صد برابر این هزینه رو کسب خواهید کرد.

هزینه تهیه پکیج ۴ ماهه فقط ۸۹ هزار تومان هست! یعنی روزی کمتر از ۷۰۰ تک تومن!

در عین ارزش بسیار زیاد این پکیج و ارائه خدمات عالی در کنار پکیج سعی کردیم منصفانه ترین هزینه رو قرار بدیم تا هر داوطلبی با هر وضعیت مالی بتونه تهیه کنه. اگر حاضرید روزی کمتر از ۷۰۰ تک تومن روی آیندتون سرمایه گذاری کنید، این برنامه مناسب شماست.

 

چگونه می‌توانم این پکیج را تهیه کنم؟

 

روش اول: خرید اینترنتی

کافیه روی دکمه رشته مورد نظر خودتون کلیک کنید و اطلاعات خودتون رو وارد کنید. بعد از اون به صفحه پرداخت آنلاین بانک هدایت شوید. با ورود اطلاعات کارت بانکی پرداخت نهایی میشه و پس از بانک به طور خودکار به سایت ما برمیگردید و بلافاصله میتونید پکیج رو دانلود کنید. (به صورت کاملاً اتوماتیک)

تهیه برنامه رشته تجربی

 

تهیه برنامه رشته ریاضی

 

روش دوم: پرداخت کارت به کارت

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین ندارد میتونن مبلغ رو به شماره کارت ۶۲۱۹۸۶۱۰۳۶۲۸۳۶۰۳ – بانک سامان به نام “امیرحسین اکبری” (سرپرست گروه مشاوره محصل ایرانی) واریز کنند و عکس از فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی خودشون رو به آیدی تلگرامی https://telegram.me/mohaselirani_supp ارسال کنند (دقت کنید با هر کارت بانکی میتونید این کار رو انجام بدید) تا در کمترین زمان ممکن پکیج براشون ارسال بشه. همچنین با شماره ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸ در ارتباط باشید.

 

برای تهیه پکیج ۴ ماهه نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

دوستان عزیز، اگر در تهیه این پکیج نیاز به راهنمایی دارید از دو راه زیر میتونید سوالات خودتون رو از ما بپرسید:

سامانه پیامکی

عبارت برنامه ۴ ماهه رو به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۰۶۱۰  ارسال کنید. مشاورین ما با شما تماس میگرند و برای تهیه پکیج شما رو راهنمایی میکنند.

تماس تلفنی

شما میتونید برای تهیه این پکیج از مشاورین ما راهنمایی بخواید از طریق:

شماره تماس موبایل: ۰۹۲۲۶۰۲۹۴۸۸

تلگرام

از طریق آیدی زیر:

https://telegram.me/mohaselirani_supp

 

سفر به سمت هدف

خوشگلترین سفری که تو عمرت میتونی تجربش کنی ھمینه؛ سفر به مقصد ھدفت، آرزو و رویاهات. ھمون هدفی که واست تهِ آرامش و خوشبختی

تو ، قھرمانِ زندگیِ خودت هستی، مبارزِ توقف ناپذیر، شاھکار خدا

حواست تو چه مسیری ھستی؟ مسیری که شاید خیلی ھا آرزو دارن یه بار دیگه فرصت داشته باشن برگردن عقب و از نو بسازن! دوست ندارم تو هم مثل خیلیای دیگه این زمان رو از دست بدی و از این مسیر فقط حسرت برات به یادگار بمونه…
واسه ساختن زندگیت هنوز هم وقت هست؛ واسه رسیدن به اون چیزی که لایقش هستی وقت هست؛ قدر بدون این ثانیه ھارو و فرصت رو از دست نده، شاید این آخرین شانس تو برای موفقیت تو کنکور ۹۸ باشه

همسفر بقیه دوستات شو و تو چهار ماه آینده همه شرایط رو به نفع خودت تغییر بده…

زمان رو از دست نده برای تهیه پکیج چهار ماهه کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

تهیه برنامه رشته تجربی

 

تهیه برنامه رشته ریاضی

نظر خودت رو ارسال کن

نظر شما چیه؟ همین الان نظرت رو برای ما ارسال کن

2 نظرات
 1. ساعد می گوید

  سلام این برنامه براکنکوریایی که ازمون میدن مثلاگاج قابل استفادس یانه؟

  1. محصل ایرانی
   محصل ایرانی می گوید

   سلام دوست عزیز
   این برنامه مطابق با آزمون نیست